originál xenony..

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Lucifer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 05.03.2009 17:02
Bydliště: Olomouc

originál xenony..

Příspěvek od Lucifer »

Zrravím všechny, koupil jsem si originál xenony použité sice, ale v perfektním stavu. Původně jsem si myslel, že je přehodím za původní lampy a nějak to půjde. Avšak je problém v konektorech které nesedí. Z mého auta vede do světla 9pinový konektor a na xenonech je 11pinový. Je mi jasné že se musí asi zpřeházet a koupit nové konektory. A co ještě se musí změnit? Můžete mi prosím někdo kdo má s tímto zkušenosti poradit? Popřípadě poslat nějaká schémata?díky moc všem

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: originál xenony..

Příspěvek od dream7000 »

ak nechces aby ti xenony hadzali zltu kontrolku svetiel musis natiahnut od kazdeho z nich jeden kabel do BSG a nakodovat BSG na pouzitie xenonov, ovsem ak to tvoja jednotka podporuje.....asi najjednoduchsie riesenie je kupiť redukcie z obycajnych svetiel na xenony

Lucifer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 05.03.2009 17:02
Bydliště: Olomouc

Re: originál xenony..

Příspěvek od Lucifer »

takže koupím redukci a mohu je namontovat? A nemusím nic víc dělat? A odběr nemusím snížit na 35watt? Kolik stojí čidla na nápravu nevíš?

Uživatelský avatar
lecram
Závodník
Závodník
Příspěvky: 615
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: originál xenony..

Příspěvek od lecram »

Lucifer píše:takže koupím redukci a mohu je namontovat? A nemusím nic víc dělat? A odběr nemusím snížit na 35watt? Kolik stojí čidla na nápravu nevíš?
zalezi kde budes kupovat tie senzory, riadiacu jednotku na ne a kabelaz, musis prekodovat bordnetz na xenony ked ich tam das

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: originál xenony..

Příspěvek od dream7000 »

ANO, ale musi to jeho BSG /bortnetz/ podporovať....

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“