Povrzávání sedadla-záruka???

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
fr.jirous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 29.06.2008 16:40

Povrzávání sedadla-záruka???

Příspěvek od fr.jirous »

Zdravím,

máte někdo zkušenost s uplatňováním reklamace na vrzající sedadlo řidiče? Nejde ale o vrzání v mechanismu nastavování sedadla, ale vrzání v oblasti bočního vedení u opěradla. Když jsem opřený v sedadle a trochu se "povrtím", podivně to vrže, je to pravá část bočního vedení u opěradla řidiče. To že je to zvláštní jsem si všiml po jízdě ve 2 jiných vozidlech (Mazda 3, Fabia Combi). Není to nic strašného, ale vzhledem k tomu, že jezdím hodně po městě (v Praze se posunuji v kolonách), docela mne to štve. Myslíte si, že to může někdo uznat jako reklamaci. Funkci vozu to ale nijak neohrožuje :(, třeba na dálnici to slyšet není...

Uživatelský avatar
lubobo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 05.01.2009 21:30
Bydliště: Slovensko

Re: Povrzávání sedadla-záruka???

Příspěvek od lubobo »

Skús skontrolovať či sa nedotýka vonkajšok bočného vedenia sedáku a zámok bezpečnostného pásu ,ale tak že budeš sedieť v sedačke :!: Zvykne to vrzať keď sa to jemne dotýka.

fr.jirous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 29.06.2008 16:40

Re: Povrzávání sedadla-záruka???

Příspěvek od fr.jirous »

No, to je poněkud jiná situace. Za prvé: když jako řidič jedu, jsem připoután :))), za druhé: trochu špatně jsem se vyjádřil, ono "pravé boční vedení" jsem myslel z pozice sedícího řidiče, tj. u středového tunelu a vrže to právě uvnitř tohoto bočního vedení, když je člověk v tom autě opřený, případně když bych vystoupil a rukou na to boční vedení tlačil. Je to takové vrzání jako když se člověk pohupuje na starém gauči s pérem...nevím, co v tom bočním vedení je za výplň, která může takto vrzat.

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Povrzávání sedadla-záruka???

Příspěvek od swenak »

mne taky vrze u leveho ramena ridice vedeni sedaku, nekdy je to jakoby klepani, myslel jsem, ze jsou to plasti na C sloupku...nevim, co s tim jde delat, spise asi nic a to ani v zaruce, casto pisou, ze vrzani dilu neni brano jako chyba :-(
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
JuraRacing
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 18.11.2009 22:11
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Povrzávání sedadla-záruka???

Příspěvek od JuraRacing »

uz dlhsie mi to pomaly zacina liezt na nervy mam klasicke Trendlinove sedacky a vodicova sedacka ako nahle je nastavena nizsie tak pri rozbehu povrzgava a tiez ako pise hore chalanisko tak aj pri vystupovani ci nastupovani... vyrobna zavada tychto sedaciek.. ci da sa to odstranit...
Golf VII R-linie

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“