Nesvítí potkávací světla

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
raptor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 19.11.2010 13:52

Nesvítí potkávací světla

Příspěvek od raptor »

Ahoj, měl bych dotaz. Mam problem, nesvítí potkávací osvětlení, žárovky jsem zkoušel, ty jsou v pořádku a pojistky jsou rovněž v pořádku. Svítí pouze parkovačky, na dálkové osvětlení lze rovněž přednout to je vše v pořádku. Myslíte, že by to mohlo být v páčce na přepinání světel??

Uživatelský avatar
KaZa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 03.10.2007 17:25

Re: Nesvítí potkávací světla

Příspěvek od KaZa »

Špatný ovladač světel
Rabbit MkV

raptor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 19.11.2010 13:52

Re: Nesvítí potkávací světla

Příspěvek od raptor »

To si nemyslim, jelikož, když přepnu ovladač do polohy II, tak potkávací světla nesvítí, ale jde páčkou přepnout na dalkové osvětlení. Jinak jsem dneska vyzkoušel jinou páčku na přepínání světel a v tom to teda není. Takže zatim jsem dospěl k tomu, že páčkou to nebude hi :-) máte ještě někdo nějakou radu??

Uživatelský avatar
Chorche
Pilot
Pilot
Příspěvky: 842
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí potkávací světla

Příspěvek od Chorche »

Ahoj, asi to je blbost, ze sem píšu, mám zkusenosti s G II a zeptám se: ventilátor ti funguje? Stěrače? Mě nešly potkávací světla, ventilátor a stěrače. Bylo to zpusobeno spínací skříňkou - vyhořelý X kontakt, aneb kontakt co má 12V při zapnutém zapalování, avšak odpojován při startování. Dálky fungovaly bez problémů při této závadě. Psát to k pátý generaci je asi kravina, ale kdo ví.

raptor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 19.11.2010 13:52

Re: Nesvítí potkávací světla

Příspěvek od raptor »

Já jako určitě děkuji za napsání..ocenim jakoukoliv radu. No ale stěrače stírají, ventilátor, taky v poho a prostě ty světla nechtějí svítit, myslim tim ty potkávací :-)

Uživatelský avatar
Gufy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 12.10.2008 16:11
Bydliště: Frýdlant VW Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí potkávací světla

Příspěvek od Gufy »

určitě špatnej ovladač světel..včera sem na to koukal u jedný A2 a taky jsem tomu nevěřil dokud ho nevyměnily za jinej..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=127241" onclick="window.open(this.href);return false;

raptor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 19.11.2010 13:52

Re: Nesvítí potkávací světla

Příspěvek od raptor »

no jako moc tomu nevěřim, ale 100% si mě dal brouka do hlavy...asi to budu muset vyzkoušet, ale momentálně nemam jinej, abych to prubnul...ale určitě děkuji za radu

Uživatelský avatar
Gufy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 12.10.2008 16:11
Bydliště: Frýdlant VW Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí potkávací světla

Příspěvek od Gufy »

určitě tomu věř,je to divný ale já za to dám ruku do ohně :wink:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=127241" onclick="window.open(this.href);return false;

raptor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 19.11.2010 13:52

Re: Nesvítí potkávací světla

Příspěvek od raptor »

Tak to jsem teda zvědavej :-) no mě ještě napadlo, jestli by to nemohlo dělat relé ??

raptor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 19.11.2010 13:52

Re: Nesvítí potkávací světla

Příspěvek od raptor »

Tak jste měli pravdu, byl to ten přepínač světel...jinak přepínač jsem rozdělal, tam najdeš takový plechový plíšky, který se spínají podle toho co zapneš, stačilo to rozdělat oškrábnout tu pecku, která se tam vypálila a funguješ dál...
Přílohy
přepínač.jpg

Uživatelský avatar
Chorche
Pilot
Pilot
Příspěvky: 842
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí potkávací světla

Příspěvek od Chorche »

tak paráda :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“