senzor dveri kufru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

senzor dveri kufru

Příspěvek od swenak »

Ahoj, maji dvere kufru nejaky spinac? Protoze i kdyz je mam otevrene, na palubovce mi nesviti otevreni dveri a auto jde i zamknout, alarm nehlasi nesepnuty nejaky kontakt. Problem je, ze kdyz nezavru dost dobre, tak nepracuje zadni ostrikovac (nebo i sterac, to si nejsem ted jist) a asi to jde i lepe "otevrit bez klicku" :-)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
lubobo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 05.01.2009 21:30
Bydliště: Slovensko

Re: senzor dveri kufru

Příspěvek od lubobo »

swenak píše:Ahoj, maji dvere kufru nejaky spinac? Protoze i kdyz je mam otevrene, na palubovce mi nesviti otevreni dveri a auto jde i zamknout, alarm nehlasi nesepnuty nejaky kontakt. Problem je, ze kdyz nezavru dost dobre, tak nepracuje zadni ostrikovac (nebo i sterac, to si nejsem ted jist) a asi to jde i lepe "otevrit bez klicku" :-)
Ja to mám tak isto :!:

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: senzor dveri kufru

Příspěvek od swenak »

hmm, ale ono tam neco asi bude, pac treba kdyz otevru jen ty zadni dvere a zavru je, auto se zemkne, takze o zavreni vi...zda se tedy, ze to jen neni robrazovano na displayi..
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

robo16789
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.11.2009 11:38

Re: senzor dveri kufru

Příspěvek od robo16789 »

no ja mám ten istý problém a strašne by mi pomohlo ak by tu napísal niekto kto pozná riešenie tohto problému

Uživatelský avatar
duracell
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 20.06.2008 06:38
Bydliště: SR, Malacky

Re: senzor dveri kufru

Příspěvek od duracell »

Jediný spínač, ktorý dáva informáciu riadiacej komfortu o otvorení kufrových dveri sa nachádza v zámku kufrových dverí. Ked otvoríte kufr. dvere rozsvieti sa vám v kufri osvetlenie ak nie tak je vadný mikrospínač zámku kufra a treba vymenit celý zámok a ten stojí okolo 35 Euro teraz som to pozeral v ETKE.
Golf V, 1.9 TDI

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: senzor dveri kufru

Příspěvek od tornado1 »

nejlépe se podívat v měřených hodnotách komfortky!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

robo16789
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.11.2009 11:38

Re: senzor dveri kufru

Příspěvek od robo16789 »

V kufri sa mi normalne svetlo rozsvieti tak s tým spinacom by asi problem nemal byt. A ked sa mozem opytat ze kde by som nasiel tu komfortku a ake by mala mat hodnoty, lebo ked mam pravdu povedat tak neviem co to je ta komfortka a kde ju hladat.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: senzor dveri kufru

Příspěvek od tornado1 »

komfortní jednotka - řídící jednotka centrálu.. měřené hodnoty jsem myslel diagnostiku - VCDS..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“