Vyhřívání

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
MartinZima
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav

Vyhřívání

Příspěvek od MartinZima »

:arrow: Zdravím klubáci,mám problém s vyhříváním sedadle řidiče u G V, r.v.2004,,,ovládání je zapnuto 1-5 a sedadlo vyhřívá jen hodně málo a někdy vůbec,vag mi nepsal žádnou závadu,,,na co máte tak podezření,že by mohlo být špatně? Sedačka byla venku a pohledově je vše OK.Díky za radu!!!!! :D Sedačka spolujezdce funguje normálně.

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívání

Příspěvek od SakoVerife »

MartinZima píše::arrow: Zdravím klubáci,mám problém s vyhříváním sedadle řidiče u G V, r.v.2004,,,ovládání je zapnuto 1-5 a sedadlo vyhřívá jen hodně málo a někdy vůbec,vag mi nepsal žádnou závadu,,,na co máte tak podezření,že by mohlo být špatně? Sedačka byla venku a pohledově je vše OK.Díky za radu!!!!! :D Sedačka spolujezdce funguje normálně.

nejsem zadnej odbornik,nicmene reknu co vim. Na pohled nic nepoznas,musel by jsi sedacku rozparat a kouknout se na streva. Vyhrev sedacky je velice krehkej. Prave kvuli nemu,se nedoporucuje klekat si na sedacky apod. Jakmile se totiz vyhrev rozlame,prerusi nekde, tak se pak chova jak to popisujes.
Budto nehreje vubec, nebo kdyz mas stesti a potkaji se dva rozlomene konce, tak hreje malo.

Jestli ti vag nahlasi chybu velice pochybuju, Proud do sedacky jde, nicmene se diky rozlamanym vodicum nevyhriva spravne.

Ber me trochu s rezervou, odbornik nejsem, zrejme mam alespon v par vecech pravdu.

Uživatelský avatar
MartinZima
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vyhřívání

Příspěvek od MartinZima »

Máš asi pravdu,mrknu na to.Je pravda že jsem si na sedačku kleknul,uvidíme,díky za tip. :wink:

Uživatelský avatar
MartinZima
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vyhřívání

Příspěvek od MartinZima »

:arrow: Nevěděl by někdo náhodou, zda by pasovala dečka výhřevu sedadel z Octavie A5 do Golf V? Hlavně zapojení?Svorkovnice?
:arrow: Díky za odpověď

G5pepa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 06.09.2009 10:12

Re: Vyhřívání

Příspěvek od G5pepa »

MartinZima píše::arrow: Nevěděl by někdo náhodou, zda by pasovala dečka výhřevu sedadel z Octavie A5 do Golf V? Hlavně zapojení?Svorkovnice?
:arrow: Díky za odpověď
Myslým že OII má kapku jinej systém deček (odporový topný drát, který se rád láme), G5 má dečky z uhlíkových vláken, které jsou zašity do originálního potahu sedačky - a nevadí jim tudíž nějaké to kleknutí v sedačce jsou prošity a nevadí jim to - nemá se co polámat !! Jinak zapojení ti mohu poslat na G 5 je ale jiné než na OII. OII má jednu řídící jednotku a G5 dvě. Spíš bych hledal závadu někde v přívodu do dečky.

Uživatelský avatar
MartinZima
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vyhřívání

Příspěvek od MartinZima »

Právě že je problém v sedačce,prohodil jsem je mezi sebou a spolujezdcova byla na místě řidiče OK,jednotka je OK a přívod taky.Můžu poprosit o to zapojení???? :D

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívání

Příspěvek od SakoVerife »

G5pepa píše:
MartinZima píše::arrow: Nevěděl by někdo náhodou, zda by pasovala dečka výhřevu sedadel z Octavie A5 do Golf V? Hlavně zapojení?Svorkovnice?
:arrow: Díky za odpověď
Myslým že OII má kapku jinej systém deček (odporový topný drát, který se rád láme), G5 má dečky z uhlíkových vláken, které jsou zašity do originálního potahu sedačky - a nevadí jim tudíž nějaké to kleknutí v sedačce jsou prošity a nevadí jim to - nemá se co polámat !! Jinak zapojení ti mohu poslat na G 5 je ale jiné než na OII. OII má jednu řídící jednotku a G5 dvě. Spíš bych hledal závadu někde v přívodu do dečky.

to je super tohle vedet, myslim ze je z uhlikovych vlaken a nemusime se bat nejakyho toho kleknuti na sedacky. Je pravda ze uz i u GIV jsem na ty sedacky klekal bez problemu, nikdy se nic nestalo.
Ted uz to budu vedet :wink:

Uživatelský avatar
MartinZima
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vyhřívání

Příspěvek od MartinZima »

Opraveno :lol: ,na dvou místech na sedáku byla dečka prokleknutá!!!

Uživatelský avatar
Torr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 28.05.2008 21:31
Bydliště: Tábor

Re: Vyhřívání

Příspěvek od Torr »

a jak si to promáčknutí opravil?..dával jsi novou dečku?

Uživatelský avatar
MartinZima
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vyhřívání

Příspěvek od MartinZima »

Je tam dečka nová.Tohle jsem ale nechal na odborníkovi.

G5pepa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 06.09.2009 10:12

Re: Vyhřívání

Příspěvek od G5pepa »

A to ti daly nový potah sedadla ?? nebo tam dali něco jiného?, protože u origo G5 ta dečka nejde vyndat z potahu, natož ji prokleknout !!

Tady je to schema - ikdyž asi pozdě
Přílohy
Save0001.jpg
Save0002.jpg
Save0003.jpg
Save0004.jpg
Save0005.jpg
Save0006.jpg

Uživatelský avatar
MartinZima
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vyhřívání

Příspěvek od MartinZima »

:arrow: To máš pravdu,stará tam musela zůstat a vložila se nová,na funkci to nemá vliv,maká výborně! Ona byla jakoby propálená.Bylo to určitě od klekání.

G5pepa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 06.09.2009 10:12

Re: Vyhřívání

Příspěvek od G5pepa »

Asi ano - ikdyž se mi to nezdá :(

Uživatelský avatar
MartinZima
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vyhřívání

Příspěvek od MartinZima »

Hlavně že už není zima na :gey: ,dík za rady a nápady :)

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Vyhřívání

Příspěvek od swenak »

a kde jsi vzal novou decku a hlavne jakou? mne ve VW rekli, ze to je zasito v potahu a to tedy jako nebudu kupovat, jen sedak byl snad za 5tis, nebo kolik...
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“