Sviti kontrolka ABS

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Sviti kontrolka ABS

Příspěvek od swenak »

Vcera vecer mi po zacouvani a snaze rozjet se zacala svitit kontrolka ABS (zlute) a sviti porad, nebyl jsem schopen se na snehu ani poradne rozjet, otacky mam neco pres 1000 na jednicce a dal nechteji. Samozrejme, stalo se to na poradnem snehu. Na neutral otacky jedou v pohode dal. Je to jen spina (snih) nekde u senzoru, nebo neco jineho? Musel jsem nakonec opat nejak zacouvat a zaparkovat a nejel nikam. Diky
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Michal.P
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 08.09.2009 18:28
Bydliště: Západ

Re: Sviti kontrolka ABS

Příspěvek od Michal.P »

Myslím že ti na vše odpoví nejlépe diagnostika kterou budeš muset každopádně udělat !!

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Sviti kontrolka ABS

Příspěvek od swenak »

no to mam radost, posledne jsem si nechal jen odstranit chybu airbagu, jak jsem ho omylem odpojil pod sedackou a bylo to za petikilo :-( A to jsem byl v servisu na silvestra a menili mi predni desticky. Jednou se clovek dostane do servisu a uz je tam porad :-)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Michal.P
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 08.09.2009 18:28
Bydliště: Západ

Re: Sviti kontrolka ABS

Příspěvek od Michal.P »

to mi povídej to je pořád něco připadá mi to jak vanoční stromeček ty kontrolky naštěstí si základní dig. dělám sám :wink:

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Sviti kontrolka ABS

Příspěvek od swenak »

ja uz ji vyuzil 2x, pokud bych mel opet, tak snad bude lepsi si nacini koupit :-))
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sviti kontrolka ABS

Příspěvek od tornado1 »

byl tady někde seznam kdo a kde dělá diagnostiku - rozdělení dle krajů... já dělám na Vysočině..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
lubobo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 05.01.2009 21:30
Bydliště: Slovensko

Re: Sviti kontrolka ABS

Příspěvek od lubobo »

Bol už prípad kedy to robilo špinavé čidlo ABS :|

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Sviti kontrolka ABS

Příspěvek od swenak »

ja mam taky kamose v Beroune, ale byt samostatnej je taky fajn :-) no, ale k veci...dnes rano jsem si rikal, ze to zkusim, porad svitila, ale povedlo se mi vyjet na trosku odhrabanou silnici, pak jsem tam zastavil, docistil trosku vuz a kdyz jsem nasadnul, kontrola uz nesvitila a vse je OK...takze asi to byla vazne nejake necistota a jelikoz nebyla ted v cinnosti, mozna proto mi nedovolilo motor vytocit na vic, nez tech cca 1200 otacek, pac to kla porad urcite prokluzovala, byla to cerstve poradne nasnezena silnice...takze zda se, ze je vse OK, diky bohu, udelal jsem tedy dnes jen nejakych 20km, ale uz zadny problem...
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Michal.P
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 08.09.2009 18:28
Bydliště: Západ

Re: Sviti kontrolka ABS

Příspěvek od Michal.P »

mně to taky párkrát svítilo a při překročení určitý rychlosti zase zhaslo a nakonec jedno čidlo k.o. kontrolka ti zhasla to je o.k. chyba je sporadicka maš ji v paměti kdyby tě to někdy zajímalo :)
mněli jsme nedávno napíchlou OCT II psala 24 závad majitele to asi nezajímalo uplná barevná hudba :mrgreen:

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Sviti kontrolka ABS

Příspěvek od swenak »

predpokladam tedy, ze pokud by bylo cidlo total KO, nebo neco jineho by s tim bylo, tak by mi to system rekl a neschovaval informace sam pro sebe :-) JInak, dalsi novinka pro mne je, ze mi najednou, asi pri zahrani vozu zacnou pak nejak blbe hrat repraky, ze by zkrat? :-) Ale je to tak je nekdy, chjo. No a taky pri vetsich rychlostech mi zacne kmitat volant, ale to prikladam nejake namraze na kolech, nebo na podbehu, nebo co. Uz at je zase bezny provoz, at vim, jestli se mi to cele nejak nezacina rozpadat :-)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“