USB v opěrce a 12V zásuvka vepředu. Kdo máte poraďte

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
Mihac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mihac »

Jj, mel jsem a jezdil jsem v dost autech, ale pak jsem jednou narazil na GTicko a uz to bylo :)

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Mihac píše:Černá
Správná volba, ty xenony k takovýmu autu patří :wink: I když cena je trochu jinde...
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
Mihac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mihac »

THX, asi jeste zainvesuju :)

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Mihac píše:THX, asi jeste zainvesuju :)
Určitě, pak bys jenom litoval a přemýšlel, jak je tam dodělat dodatečně :wink:
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
Mihac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mihac »

Ted marně hledam nejaky handsfree, ktery nevypada, jak pest na oko :)

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

tak tam dej bluetooth HF, já tam taky nesnáším jakékoli ty držáky, takže už mám doma origo Nokii Bluetooth HF, ale zatím jsem línej to tam dát...
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Mihac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mihac »

Presne, prave spekuluju jakou z nich :D
Taky nechapu, proc v dnesni dobe neudelaj koncernovy autoradio s bluetooth hf...

Uživatelský avatar
Jarousak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Jarousak »

já mám Parrot CK3100 a nevypadá to hrozně, někde ve fóru bys našel i fotky. Výhoda je, že až vyměníš telefon, nemusíš mít strach o kompatibilitu, je to přes BT a dokonce se dá aktualizovat. Používám ho s SE K750i vytuněnou na W800i 8)

a ještě Tě nahlodám s rádiem, pokud není pozdě. Pokud se nemýlím, tak teď už dělají i verzi, která umí přehrávat mp3, takže bych šel do RCD 500 (mám) v té nové verzi s MP3. Možná podobnej příplatek, ale víc repro, lepší rádio, měnič. Nemám MP3, ale jsem spokojenej, i nahrávání dopravního zpravodajství do paměti rádia 2 hodiny po zamknutí auta je celkem dobrý, už mi to párkrát pomohlo.

Uživatelský avatar
concorde
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Příspěvek od concorde »

jáj, už to tady čtu - takže mají rádio s mp3 ? Zítra hodím dotaz na VW co by stála výměna rádia. Tajně doufám, že mi třeba jen nahrají nový sw do stávajícího.....
fau-vé je nejlepší, ostatní je hadr...

Uživatelský avatar
Jarousak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Jarousak »

no kdyby něco takovýho šlo, tak by to bylo fakt zupr :!:

dej pak vědět jak jsi dopad :?:

Jinak to sériový rádio s mp3 si můžeš ověřit třá v konfigurátoru na stránkách VW :?: ...

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

to zkoušeli kluci i ve škodovce, ptali se že by chtěli přehrát soft v radiu (O2) aby umělo i mp3. Technicky je to prý nemožné, protože jsou tam součásti navíc. AspoŇ podle Škoda-auto
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

concorde píše:jáj, už to tady čtu - takže mají rádio s mp3 ? Zítra hodím dotaz na VW co by stála výměna rádia. Tajně doufám, že mi třeba jen nahrají nový sw do stávajícího.....
To neklapne, je i jiná vnitřní mechanika rádia :cry:
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
FR_TFSI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od FR_TFSI »

mam tohle u Leonu, je to sice pod sedackou spolujezdce,ale HW je stejnej

-neukazuje to nazev pisnicky ani ID3 tagy, supluje to CD menic, takze kazdej adresar je oznacenej jako disc c.X, pisnicka track X, muzes mit 6 adresaru, resp. disku.

- kdyz vypnes radio(zapalovani) a nechas jako zdroj hudby tenhle USB vstup, tak se pri pristim zapnuti nemuzes dostat do jinyho adresare nez si mel naposled.

- Jeste ze mam radio s podporou MP3 i z CD ....

- celkove dobry na kapacitu, ale jeste to neni vychytany - prospel by nakej novejsi soft, kerej snad opravi bugy.

Uživatelský avatar
Mihac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mihac »

A jak se jmenuje to NEW radio s podporou MP3?
THX

Uživatelský avatar
PeterPeto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: USB v opěrce a 12V zásuvka vepředu. Kdo máte poraďte

Příspěvek od PeterPeto »

Chalani tak ja som minuly vikend namontoval k mojej RCD300 tento USB adapter od znacky Connect2.

Adaptér pro ovládání USB zařízeníi OEM rádiem
----------------------------------------------
SK
http://www.dobry-obchod.sk/produkt/deta ... aux-vstup/
CZ
http://www.stualarm.cz/produkt/55usbvw0 ... aux-vstup/

Original VW USB pripojka stoji 14 300Sk, tak som zhanal nieco podobne a lacnejsie. Funkcne je to to iste !!!
Model konkretne pre Golf V ma oznacenie : 55usbvw009


Tvari sa to ako menic na 6 cd, pricom prehrava hudbu z USB vo formate Mp3 :)
Mam v nom strceny 2GB USB kluc, na ktorom je 6 adresarov s MP3. Adresare musia mat oznacenie CD01, CD02, CD03, CD04, CD05, CD06 a do kazdeho z nich mozete nakopirovat 99 pesniciek. Na adaptery je tiez 3.5mm Jack konektor AUX na pripojenie externeho zvukoveho zdroja napr. Notebook, prenosny Mp3-prehravac, iPOD..... a pod. Po pripojeni kabla do tohto konektora sa automaticky prepne zvuk z AUX vstupu.

Tlacidlom CD na radiu si volite, ci ma radio hrat z USB zariadenia ( menica MP3 :) ), alebo CD prehravaca RCD300-ky.
Jedine co mi trochu vadilo je, ze ak podrzim na radiu < alebo > tak nejde posuvat v pesnicke a miesto toho radio rychle listuje v skladbach.
A tiez nezobrazuje radio nazov skladieb.... cize necita ID3 Tagy.
Inak nemam ziadne vyhrady a som spokojny. Zvuk je kvalitny, ako pri prehravani CD.

Tu USB krabicku som chcel povodne nainstalovat do laktovej opierky, stredovej konzoly, alebo malej odkladacej schranky vlavo pri volante, no za prve bol kratky kabel toho adapteru a za druhe kvoli rozmerom by sa tam nedal zastrcit USB kluc. Jednoducho nech som robil hocico....bolo tam vsade malo priestoru a nechcel som strihat, rezat, alebo inak zasahovat do interieru. V odkladacej schranke pred spolujazdcom sa mi to nepacilo len tak hodene a tak som to nalepil 3M paskou zo spodu pod odkladaciu schranku hned vedla stredovej konzoly - tam ako fuka vzduch na spolujazdcove nohy ( tie nohy su vacsinou dakej babenky :) ).
Takto mam aj konektory kedykolvek po ruke a tiez ak polozim Notebook na spolujazdcove sedadlo, mozem ho pripojit a sledovat napr. DVD ked niekde dlho cakam.

Instalacia bola inak uplne jednoducha. No pri rozobrani stredovej konzoli, odpojeni cidla teploty a pripadne aj kontrolky vypnuteho Airbagu spolujazdca neotacajte klucom zapalovania !!!! Radsej ho vytiahnite pocas instalacie, aby vas to zbytocne nelakalo :)
Inak vam potom bude svietit porucha Airbagu !!! Tlacitko vystraznych svetiel netreba odpajat od kablov, pretoze sa da vytiahnut cele z ramika.


Aj ked mam redukciu na obycajne radio a pol rocneho Pioneera DEH-6800 so super funkciami a tiez delfinmi :lol: v skrini aj tak zostavam verny elegantnemu dizajnu VW :)

Ine radio ako VW tam proste nesvedci :)
Přílohy
Takto sa zobrazia adresare s MP3 na radiu
Takto sa zobrazia adresare s MP3 na radiu
USB adapter nalepeny 3M paskou pod odkladacou schrankou
USB adapter nalepeny 3M paskou pod odkladacou schrankou
USB adapter nalepeny 3M paskou pod odkladacou schrankou
USB adapter nalepeny 3M paskou pod odkladacou schrankou
Takto to vyzera
Takto to vyzera

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“