Výměna plastů pro přívod vzduchu na palubní desce

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
jerrry
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 04.03.2010 23:55

Výměna plastů pro přívod vzduchu na palubní desce

Příspěvek od jerrry »

Potřeboval bych poradit a nasměrovat (zkoušel jsem hledat, ale nic, co by mi pomohlo jsem neobjevil). Od předchozí majitelky, která do těch plastových přívodů vzduchu narvala nějakej osvěžovač a vůni, jsou prasklé ty páčky, kterými se dá pohybovat s klapkami v plastech pro přívod vzchudu (pravá a levá u řidiče), zbylé dva přívody u spolujezdce jsou naštěstí ok. Chtěl bych to dát dokupy a tak se ptám, jak moc těžké je ty plasty vyndat a zda se případně dají sehnat v replice (origo budou asi dost mastný), abych si to vyměnil? Nebo ideálně pouze ty páčky pro pohyb klapek, protože ty jsou u mě prasklé. Pinzetou jsem vytahal, co v tom vevnitř zbylo, ale to už nikdo dohromady nedá.

Obrázek
Ilustrační foto
VW Golf V, 1.6 FSI "Sportline" '04

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Výměna plastů pro přívod vzduchu na palubní desce

Příspěvek od grebec »

ten u řidiče stačí vytáhnout je tam jenom nasazený stačí ho kolem dokola vypáčit příborovým nožem ten středový to už je trošku horší ale dá se to.musíš nejdřív vyndat ten vrchní ofuk a pod ním najdeš šroubky ty povolíš a vynáš ten plast s mřížkama.

Uživatelský avatar
jerrry
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 04.03.2010 23:55

Re: Výměna plastů pro přívod vzduchu na palubní desce

Příspěvek od jerrry »

okej díky za radu, prubnu to ;) neví ještě někdo, zda se to dá v replice někde objednat nebo případně sehnat jen ty páčky na posouvání, protože ty jsou prasklé a jinak je to v pořádku...
VW Golf V, 1.6 FSI "Sportline" '04

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Výměna plastů pro přívod vzduchu na palubní desce

Příspěvek od dream7000 »

urcite nie, ziadne repliky nie su, tento diel len origo a myslim len v jednom celku
Přílohy
ofuk.JPG

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“