GV - stěrače fungují jen za jízdy, ostřik vůbec

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
permonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

GV - stěrače fungují jen za jízdy, ostřik vůbec

Příspěvek od permonik »

Nesetkal jsem se nekdo s tim, ze sterace funguji jen za jizdy, ale kdyz clovek zastavi, tak nefunguji (ani s nastartovanym autem). Ostrikovace nefunguji vubec... Mel jsem to na VAGu a bez zavad. Az po nekolika dnech a nekolika pokusech se objevila chyba:

00888 - spinac stiracu pro intervalovy provoz (E22)
014 - defekt - Sporadická

Ale kdyz jdu do merenych hodnot, tak vse reaguje a funguje OK

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1449
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: GV - stěrače fungují jen za jízdy, ostřik vůbec

Příspěvek od dream7000 »

problem v pačke, sem tam pomoze vycistit, dosť časta zavada.....

permonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: GV - stěrače fungují jen za jízdy, ostřik vůbec

Příspěvek od permonik »

diky za odpoved
zkusim
myslel jsem, ze packa je OK, kdyz v merenejch hodnotach reaguje a ukazuje vse OK a za jizdy beha

permonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: GV - stěrače fungují jen za jízdy, ostřik vůbec

Příspěvek od permonik »

chova se to divne a ta packa se mi nejak nezda, tak jsem dneska trochu badal a zkousel s diagnostickym kabelem:
kdyz jsem si dal v podvolantovy jednotce mereny hodnoty, tak vsechno reagovalo dobre - vsechny polohy a stavy to ukazovalo OK
pak jsem zkusil centralni elektriku a akcni cleny - tam mi fungovalo vse, KROM PREDNIHO STERACE - ani stirani, ani poloha na vymenu steracu. Tzn. fungoval i ostrikovac, kterej jinak nefunguje ani za jizdy, kdyz funguji sterace...
Zkouseli jsme i zamek kapoty, jestli si auto, kdyz stoji, nemysli ze je kapota otevrena, ale zamek je OK.
Kdyz jsme odpojili baterku a znovu pripojili, tak to chvilku slo! Pak se vse ale vratilo ke staremu - sterace jdou jen za jizdy a predni ostrikovac vubec.
Zadek je OK.
Pojistky taky.

diky za jakejkoli napad!

Uživatelský avatar
molyna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 15.04.2008 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: GV - stěrače fungují jen za jízdy, ostřik vůbec

Příspěvek od molyna »

ahoj
Já měl podobný problém a u mne to byl prokouslý kabel ve svazku pod krytem stěračů, nějaká myška tam ohlodala izolaci a časem kabel zoxidoval (měděnka) a přerušil se, jinak jedině ten spínač podle toho chování co jsi napsal. Vag moc neukáže v tomto problému..
T.
Golf V Tdi motor GRU 66kW 210Nm a to je minulostí... teď pořád GRU ale...428Nm a 134kW dieselpower...

permonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: GV - stěrače fungují jen za jízdy, ostřik vůbec

Příspěvek od permonik »

molyna píše:ahoj
Já měl podobný problém a u mne to byl prokouslý kabel ve svazku pod krytem stěračů, nějaká myška tam ohlodala izolaci a časem kabel zoxidoval (měděnka) a přerušil se, jinak jedině ten spínač podle toho chování co jsi napsal. Vag moc neukáže v tomto problému..
T.
a co ti to delalo? taky sly sterace jen za jizdy a ostrikovace ne?
me prijde divny, ze by to bylo ve vedeni, kdyz sterace jdou kdyz je auto v pohybu a ostrikovac jen v akcnich clenech pres VAG v centralni elektrice

dneska jsme zkouseli dat jiny moturek steracu, jinou podvolantovku, jinou jednotku centralni elektriky a nic
po vymene centralni elektriky to slo cca minutu i ve stoje

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“