Golf V repro do zadních dveří

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
milan.efi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 02.10.2008 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Golf V repro do zadních dveří

Příspěvek od milan.efi »

Nevíte někdo,jestli lze dodělat do zadních dveří repro?Mám origo rádio s cd a mám repraky jen v prednich dveřích(málo :-))Mám možnost šejnY i repro z Octavie 2-pasuji?Původně jsem chtěl subwoofer z Audi A4 zamontovat do prolisu v kufru místo rezervy,ale nevím jak na to-Help pls!!:-)
VW Golf V 1,9 TDI GTI look

Uživatelský avatar
milan.efi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 02.10.2008 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V repro do zadních dveří

Příspěvek od milan.efi »

Faakt díky za radu,š důvěrou se obrátím radši na VW servis..:-(:-(
VW Golf V 1,9 TDI GTI look

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Golf V repro do zadních dveří

Příspěvek od dream7000 »

no to sa kludne obrat... :D inak pri reprach v zadnych dverach su ine tapaciry nemas tam mriezky na hlbkovy reprak, dorobit to samozrejme ide, kablovacka natiahnuta nie je....

Uživatelský avatar
KaZa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 03.10.2007 17:25

Re: Golf V repro do zadních dveří

Příspěvek od KaZa »

Přesně jak píše Dream...VW bych ti neradil navštěvovat,aby jses nevyvrátil a s tapecama to není taky tak jednoduché,teď to mám úspěšně za sebou :wink:

Jinak repráky to můžu dodat všechny krom basáků(těch největších ve spodcích tapeců) a kabeláže taky nemám :?
Rabbit MkV

Uživatelský avatar
erik_1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 14.10.2009 18:07
Bydliště: Košice , SR

Re: Golf V repro do zadních dveří

Příspěvek od erik_1 »

chlopci ked som dobre pochopil ....z tejto diskusie...ani sa nemam pokusat do zadnych dveri dohodit repro? lebo od vyroby ich nemam...a keby som chcel dat tak treba aj ine tapaciry??? Hej? Som myslel ze to pojde bezbolestne...som chcel hodit origo ...no tha toto mi je novinka
Volkswagen Golf V 1,6 75kW , r.v. 2005

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Golf V repro do zadních dveří

Příspěvek od Martin. D »

Kolega z práce si chce do své GV dodělat do zadních dveří repra. Na tapecu má mřížky jen pro středobas... Vpředu má ve dveřích z výroby výškový, středový a basový reproduktor. Moje otázka: Bude do zadních dveří natažená kabeláž bo se mám nechat překvapit :lol: ? Podle ETKY by natažená měla být.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V repro do zadních dveří

Příspěvek od tornado1 »

nebude natažená
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
MatusVWGolf5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 09.10.2008 10:30
Bydliště: Kosice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V repro do zadních dveří

Příspěvek od MatusVWGolf5 »

ahojte ... tiez teraz riesim tento problem, ale ja chcem vymenit komplet repro v aute a mozno aj trosku vystuzit ... aby to nerezonovalo ... v zadnych dverach tiez nemam repro a ani natiahnute kabliky ... tu na vychode slovenska nieje vela firiem ktore by to robili ale skusim sa informovat kolko by to u nich stalo ... myslim robota 8)

menit tvar ani hlbku dveri nebudem len tam osadim nieco lepsie ako je original (aj ked nehra zle) ... neviete ake presne rozmery repro tam idu ? aby som vedel co mam zhanat ... co je zaujimave ja mam golfa 5 - 5 dveri a vzadu v dvrach je len jeden otvor na repro ... kamos ma 3 dveroveho a ma tam aj na vysky ....

... myslim ze to pomoze aj tejto teme ... dik

dwight.t
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 27.04.2009 17:13

Re: Golf V repro do zadních dveří

Příspěvek od dwight.t »

já jsem do zadních dveří také tahal kabely a dával nové repro...a všechny potřebné informace jsem měl právě odsud z fora, jinak bych na to neměl ani odvahu, zapátrejte ve starších diskuzích ;)

Uživatelský avatar
erik_1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 14.10.2009 18:07
Bydliště: Košice , SR

Re: Golf V repro do zadních dveří

Příspěvek od erik_1 »

MatusVWGolf5 píše:ahojte ... tiez teraz riesim tento problem, ale ja chcem vymenit komplet repro v aute a mozno aj trosku vystuzit ... aby to nerezonovalo ... v zadnych dverach tiez nemam repro a ani natiahnute kabliky ... tu na vychode slovenska nieje vela firiem ktore by to robili ale skusim sa informovat kolko by to u nich stalo ... myslim robota 8)

menit tvar ani hlbku dveri nebudem len tam osadim nieco lepsie ako je original (aj ked nehra zle) ... neviete ake presne rozmery repro tam idu ? aby som vedel co mam zhanat ... co je zaujimave ja mam golfa 5 - 5 dveri a vzadu v dvrach je len jeden otvor na repro ... kamos ma 3 dveroveho a ma tam aj na vysky ....

... myslim ze to pomoze aj tejto teme ... dik
No myslim ze tam idu 16,5cm repro....sirokopasmovy. kukni sem :
http://cgi.ebay.de/VW-GOLF-5-V-BLAUPUNK ... 5ad6cc5319" onclick="window.open(this.href);return false; a nizsie na tej sajtemas technicke udaje. Inak ak natrafis na dobrych technikov tu v KE daj vediet a kolko beru lovkes za natiahnutie kablov a repro.

A este kukni tu http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=76&t=14339" onclick="window.open(this.href);return false; ze vraj spolahlivyna auto hifi.

E.

Dik
Volkswagen Golf V 1,6 75kW , r.v. 2005

Uživatelský avatar
reyder
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 08.07.2009 18:30
Bydliště: Kamenice nad Lipou
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V repro do zadních dveří

Příspěvek od reyder »

jestli ma někdo zájem, mám přední a zadní dveře komplet osazene reprakama i tapacirung, ale pouze prava strana
rýchlost nezná hranic, ale hranice zná lidský život

PecaS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihomoravský

Re: Golf V repro do zadních dveří

Příspěvek od PecaS »

dodelat to samozrejme jde, je potreba koupit distancni podlozky pod repro, konektory k autoradiu, kabelaz a trochu odvahy. jeste jedna poznamka: overte sizda ma orig. radio vystup na zadni repro, jinak by jsi musel menit i radio, poznas to tak, ze zkusis nastavit FADER na radiu.

fora
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 16.07.2010 14:36

Re: Golf V repro do zadních dveří

Příspěvek od fora »

PecaS píše:dodelat to samozrejme jde, je potreba koupit distancni podlozky pod repro, konektory k autoradiu, kabelaz a trochu odvahy. jeste jedna poznamka: overte sizda ma orig. radio vystup na zadni repro, jinak by jsi musel menit i radio, poznas to tak, ze zkusis nastavit FADER na radiu.

ja som sa tu na foru niekde docital ze ten fader sa tam objavi az ked zapojis ty zadne repra do radia

pufi1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 13.04.2009 16:09
Bydliště: Krompachy

Re: Golf V repro do zadních dveří

Příspěvek od pufi1 »

takze takto pani pokial v zadnych dverach neboli origo repro od vyroby tak kabelaz tam neje a origo repro su tam sirokopasmove pokial tam neje v tapacire miesto pre vyskac.Problem z potiahnutim kabelaze neje ziaden pokial ste trosku sikovny najdete si navod na rozobratie dveri a tapaciru a hura na to origo repro si objednate cez Autofra s Alegra za par eur .Fader sa na radiu objavy as po pripojeni reproduktorov.Takze asi tak ,vlastna skusenost.Vela stastia.

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Golf V repro do zadních dveří

Příspěvek od grebec »

taky sem dodělával repra ale fader se mě neobjevil i když tvrdily že by měl ale hrálo to:).měl jsem rcd 300 ale to už ted nemám

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“