Interiérové lišty

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
mozecek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 18.07.2014 12:46

Re: Interiérové lišty

Příspěvek od mozecek »

ahoj lepici folii :) .. folii mam objednanou, ale napada me dotaz jak jste to resili s hrubosti te puvodni listy - mam trendline s tou sedou nevyndavaci listou a je takova kostickovana 2x2mm pricemz kosticky vedle sebe jsou ruzne hluboke - takze jste to natahli a nemackali nebo jste to fenovali a treba kartackem tlacili aby to zalezlo do toho vzoru? A pokud jste to natahli nestalo se vam pozdeji ze by se o to nekdo oprel a zamackl to? jeste me napada to prelepit vice vrstvama, ale to uz se muze ruzne kroutit a bude to drbacka .. rad se necham poucit .. dik za info
PS: a jeste bych si rad oblepil spodni dilek na trojramenym volantu - da se vyjmout a dobre olepit? tahal jsem za nej ale drzi fest :(
Golf V 1.6 MPI 75kW

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Interiérové lišty

Příspěvek od SakoVerife »

co s tím bude dělat teplo? Až bude v autě cca 40-50 stupňů? ale třeba to je páska, která to vydrží.

Uživatelský avatar
mozecek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 18.07.2014 12:46

Re: Interiérové lišty

Příspěvek od mozecek »

SakoVerife píše:co s tím bude dělat teplo? Až bude v autě cca 40-50 stupňů? ale třeba to je páska, která to vydrží.
tak vzhledem k tomu, ze to jsou folie na auta a delaji se i v cernem, tak vydrzi asi dost .. tusim ze jsem nekde zahlidl ze snasi -60 az 200 stupnu
Golf V 1.6 MPI 75kW

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Interiérové lišty

Příspěvek od SakoVerife »

Tak to potom jo
[SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Uživatelský avatar
mozecek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 18.07.2014 12:46

Re: Interiérové lišty

Příspěvek od mozecek »

s folii jsem moc nepochodil, byl to opruz nalepit, orezat a zatavit aby to vypadalo solidne, a porad tam byl videt ten hruby puvodni vzorek, takze sem koupil vkladaci listu na ebay "Silver 5m style chrome car interior moulding trim strip" .. je 2mm tlusta vizualni cast a 5mm tenka na zastrceni do mezery v tapecu .. za 45korun je toho 5 metru, potreba je neco pres 3m (4x dvere + kolem volantu + nad prihradkou spolujezdce), ale dosla mi trosku pomackana takze to vyslo s tema 5m akorat a drobne pomackani ve vysledku nevadilo .. a troufam si rict ze to vypada taky solidne, za par supu a montaz svepomoci byla otazkou 20ti minut
20160813_170203 (Large).jpg
Golf V 1.6 MPI 75kW

Uživatelský avatar
mynick
Pilot
Pilot
Příspěvky: 866
Registrován: 14.04.2013 13:49

Re: Interiérové lišty

Příspěvek od mynick »

Musim povedat ze to tam vyzera celokm pekne. Niesom zastanca tych cinskych prkotin do auta, ale toto sa tam hodi :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“