sklápění zpětného zrcátka

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
cajdauo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubický kraj

Re: sklápění zpětného zrcátka

Příspěvek od cajdauo »

OK každý má svoji pravdu.Já když se rozhodnu couvat tak zařadím zpátečku a zacouvu kam potřebuji.Pokud potřebuješ porád popojíždět dopředu a dozadu několikrát než se třefíš tak mě tě je líto :-) A když bys parkoval častěji na jednosměrce takže na levé straně jako já tak pochopíš ,že to je takto naprogramováno na nic.
Nicméně já se neptak jak parkuješ ty,ale prosil jsem o názor odborníků zda to lze nějak přenastavit aby se to vrátilo hned po vyřazení zpátečky nebo třebas za 2sekundy po vyřazení zpátečky;-)

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: sklápění zpětného zrcátka

Příspěvek od swenak »

Když zkusíš zaparkovat v centru Prahy třeba podvečer, tak budeš rád, ža parkuješ jen na 5 popojetí, často Ti zůstane za autem a před ním 10 cm místa ;-) Pak jeden z těch, co jsi mezi ně zaparkoval odjeda a přijede jiný a ten Ti tam nechá jen 5cm. A to se mi děje i před barákem, když dorazím po 19h, jsem rád, že mám kde parkovat.

Pokud vím, není tam možnost nastavení chování, já to ve VAGu neviděl.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
cajdauo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubický kraj

Re: sklápění zpětného zrcátka

Příspěvek od cajdauo »

OK jak říkám,laždý má na parkování své požadavky a mě hold toto nastavení vzhledem k jednosměrkám po našem a okolních městech naprosto nevyhovuje a je škoda,že se třebas i toto nedá nastavit a je škoda toho zase nevyužívat když už tam ta jinak myslím super funkce sklápění zrcátka je.Jen hold na parkování v jednosměrkách to je spíše pro zlost a rozmlácení auta :-( A věčné verglování s přepínačem zrcátek je dost na nic. :negative:

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: sklápění zpětného zrcátka

Příspěvek od Wíťa »

a to je takovej problem natahnout kablíky z praveho zrcatka do leveho nebo co?
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

davidgti6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 26.03.2011 17:31

Re: sklápění zpětného zrcátka

Příspěvek od davidgti6 »

Dokážete mi někdo napsat číslo řídících jednotek dveří do Golfa 5 3dv. který budou podporovat sklápění celých zrcátek.
Díky

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: sklápění zpětného zrcátka

Příspěvek od Wíťa »

.
Naposledy upravil(a) Wíťa dne 14.11.2016 16:37, celkem upraveno 1 x.
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

amper12v
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 02.11.2016 20:27

Re: sklápění zpětného zrcátka

Příspěvek od amper12v »

Všechny zdravím.Může mi někdo poradit jaké dveřní jednotky jednotky mi budou podporovat sklápění celých venk.zrcátek na GV+ 5dv rv2008.
Zrcátka a ovladač už mám.Když je chci dokódovat píše mi to že jsem mimo rozsah.Stávající jednotky mám 1K0959702N a 1K0959701N. Naklápění prav.skla při R mi funguje a osv.nástupu také.

amper12v
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 02.11.2016 20:27

Re: sklápění zpětného zrcátka

Příspěvek od amper12v »

Ahoj všichni klubáci.Tak nikdo neví jak zprovoznit dodělávané sklápění venk.zpět.zrcátek? Zrcátka dávány origo.Mám golf V+ 2008 Jednotky před.dveří 1K0959701N a 1K0959702N.Při dokódování (4096) mi píše zadané honota mimo limit.Otočný přepínač vyměněn při kontrole měřených hodnot je funkční.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: sklápění zpětného zrcátka

Příspěvek od majrek001 »

s indexem N by to mělo chodit

to dokódování se provedle 4096 + původní kodování?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

amper12v
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 02.11.2016 20:27

Re: sklápění zpětného zrcátka

Příspěvek od amper12v »

majrek001 píše:s indexem N by to mělo chodit

to dokódování se provedle 4096 + původní kodování?
To jsem dělal a piše mi to zadaná hodnota mimo rozsah.Zrcátka jsem koupil starší a leve je nefunkční tak nevím jestli tam není ten problém.Zkoušel jsem alespon pravé.To po připojení na 12V funguje ale dokodovat nejde.

jjulina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 04.05.2016 21:12
Bydliště: Kroměříž

Re: sklápění zpětného zrcátka

Příspěvek od jjulina »

Ahojte kluci,

Při zařazení zpátečky a ovladače R zrcátka se mi sice naklápí, ale místo toho aby se naklápělo dolů, tak se naklápí nahoru. Neřešil jste toto někdo? Nevíte kde by mohl být problém?

Děkuji za případné rady.
VW GOLF V Variant 1.9 TDI 77

Uživatelský avatar
mynick
Pilot
Pilot
Příspěvky: 866
Registrován: 14.04.2013 13:49

Re: sklápění zpětného zrcátka

Příspěvek od mynick »

A je nastavene aby sa sklopilo smerom dole?

Lordiik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 22.07.2015 09:03

Re: sklápění zpětného zrcátka

Příspěvek od Lordiik »

Ahojte,
mám od výroby funkčné sklápanie spolujazdcovho zrkadla pri zaradení R, ale nedávno sa mi pokazil servomotor - pohyb vpravo/vľavo robí, ale hore dole nefunguje.
Vie mi niekto prosím povedať aké číslo motorčeka hľadať? Resp. potrebujem mať iný motorček ako majú autá bez tejto funkcie?

Ďakujem

amper12v
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 02.11.2016 20:27

Re: sklápění zpětného zrcátka

Příspěvek od amper12v »

amper12v píše:
majrek001 píše:s indexem N by to mělo chodit

to dokódování se provedle 4096 + původní kodování?
To jsem dělal a piše mi to zadaná hodnota mimo rozsah.Zrcátka jsem koupil starší a leve je nefunkční tak nevím jestli tam není ten problém.Zkoušel jsem alespon pravé.To po připojení na 12V funguje ale dokodovat nejde.
Přílohy
Zdravím vás klubáci nikdo neví jak zprovoznit sklápění zrcátek.Přikládám foto z vagu co to píše když to chci dokódovat.Nejde mi dát+4096 k původnímu.Možná je starší SW.Prostě už nevím.Předem díky za každou radu.
Zdravím vás klubáci nikdo neví jak zprovoznit sklápění zrcátek.Přikládám foto z vagu co to píše když to chci dokódovat.Nejde mi dát+4096 k původnímu.Možná je starší SW.Prostě už nevím.Předem díky za každou radu.

amper12v
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 02.11.2016 20:27

Re: sklápění zpětného zrcátka

Příspěvek od amper12v »

amper12v píše:
majrek001 píše:s indexem N by to mělo chodit

to dokódování se provedle 4096 + původní kodování?
To jsem dělal a piše mi to zadaná hodnota mimo rozsah.Zrcátka jsem koupil starší a leve je nefunkční tak nevím jestli tam není ten problém.Zkoušel jsem alespon pravé.To po připojení na 12V funguje ale dokodovat nejde.


Klubáci tak nikdo neví jak dál ?
Přílohy
20170305_141408.jpg
20170305_141408.jpg (27.66 KiB) Zobrazeno 1815 x

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“