Co znamená ERROR na maxidotu?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Co znamená ERROR na maxidotu?

Příspěvek od Phate »

Mám zamknuté auto a z ničeho nic se z auta ozve pípání a na maxidotu se místo kilometrů ukáže "error" a začne vypisovat závadu mazání, airbagů atd. po zapnutí zapalování a nastartování to tam asi ještě minutu svítí a pak se to zase uvede do normálu. Nesetkal se s tím už někdo?
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Milousek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 26.09.2011 15:12

Re: Co znamená ERROR na maxidotu?

Příspěvek od Milousek »

Čus, mám stejný problém akorát s tím rozdílem že po nastartování auta je vše OK ale jakmile rozsvítím a následně zatáhnu ruční brzdu, tak se mi místo stavu km zobrazí ERROR. Záznam zmizí jakmile máčku resset km. na Vagu mi to neukazuje kodování budíků (00000) a v závadách píše ŘJ vadná. zkusím nakodovat a napíšu sem jak to dopadlo. Ocenil bych radu pokud měl někdo z vás stejný problém. Popřípadě ten problém popíšu podrobněji. Předem dík

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Co znamená ERROR na maxidotu?

Příspěvek od Phate »

Ok dej vedet, ja se k tomu dostanu asi az po novem roku tak by bylo fajn vedet co s tim. Ale je fakt ze auto skoro pul roku stalo s odpojenou baterkou, tak kdo vi, treba bude stacit vse nakodovat a spustit.
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Milousek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 26.09.2011 15:12

Re: Co znamená ERROR na maxidotu?

Příspěvek od Milousek »

No já pravě když jsem GV pořídil, tak taky údajně stal v bazaru pul roka s odpojenou baterií. Je možné že spadla konfigurace v budíkách. Jak jsem už psal na vagu se mi nezobrazuje žádné kódování. Jen co z toho budu moudřejší dám vědět. Přeji příjemné svátky.

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Co znamená ERROR na maxidotu?

Příspěvek od Phate »

Tak v pameti zavad je ridici jednotka-defekt. nejde smazat. Pravdepodobne vada pameti a bude chtit preFlashovat. Umi to nekdo?
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“