Multifunkční tlačítka

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
#AnDRew
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 28.03.2013 21:29

Multifunkční tlačítka

Příspěvek od #AnDRew »

Ahoj,

mám volant bez multifunkčních tlačítek ale je kožený a jako nový. Chtěl jsem se tedy zeptat, pokud bych chtěl mít volant multifunkční, zda je možné u volantu vyměnit pouze záslepky, nebo je nutné koupit celí volant? Pokud je možné koupit tlačítka zvlášť, prosím o odkaz ke je mohu koupit(Našel jsem je pouze na francouzském webu. Je to ale asi tím že nevím typové označení součástky). Vím že je pak nutné dokoupit kabeláž která podporuje multifunkční volant ale nikde jsem zde nenašel zda je možné předělat klasický volant na multifunkční. Pokud by měl někdo také návod jak na to, budu jen rád. :-)

Omlouvám se pokud zde toto téma již zaznělo ale nikde jsem jej zde nenašel.

Děkuji za odpověď
samostatně multifunkční záslepky
samostatně multifunkční záslepky
3cba11.jpg (15.81 KiB) Zobrazeno 2647 x
Naznačení záslepek
Naznačení záslepek

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Multifunkční tlačítka

Příspěvek od tornado1 »

tak se podívej jednoduše na svůj volant jestli jde rozebrat.. jestli ano tak potřebuješ ještě svazek do mf volantu a podvolantovou jednotku která podporuje mf volant.. dále vše nakodovat a rozchodit..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
#AnDRew
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 28.03.2013 21:29

Re: Multifunkční tlačítka

Příspěvek od #AnDRew »

jj, rozebrat to jde. Jen jsem se chtěl zeptat, zda to vůbec na ten obyčejný volant jde. Abych nekoupil vše potřebné a při montáži zjistil, že se to na ten obyčejný nedá dopasovat.

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Multifunkční tlačítka

Příspěvek od dream7000 »

pokial mas tie bocne krytky prisrobovane, ide to vymenit, ako pise tornado1,pozri pod airbag a uvidis, potom kablik k mfl volantu, spravnu podvolantovku, namontovat, nakodovat a je to

skeblo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 14.12.2016 08:59

Re: Multifunkční tlačítka

Příspěvek od skeblo »

Ide to tajto zrealizovat. Kupil som mf volant, ale ten moj bez tlacidiel je v lepsom stave aj krajsie obsity.
VW Golf 5 Variant, r.v.2008, AZV 100kW, 6 manuál

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“