maxidot bez multifunkčního volantu - vstup do menu - mfa,audio, nastavení

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

maxidot bez multifunkčního volantu - vstup do menu - mfa,audio, nastavení

Příspěvek od tornado1 »

pokud má někdo dodělávaný maxidot a není schopný se dostat do menu maxidotu tak to umím zprovoznit tak aby to fungovalo jako z výroby...

v případě navigace je možné se vrátit do menu palubního pc bez nutnosti vypnutí navigace...
v případě radia je možné poté i přepínat stanice přes páčku palubního pc

někteří si totiž myslí že to nejde nebo maxidot montují tak že není možné se do tohoto menu dostat a nastavit si komfortní funkce...

nebo dokonce tvrdí že je to kvůli nevhodné jednotce atd..

pro všechny ostatní - toto je pouze výmluva a tyto funkce musí fungovat!!

tzn. že pokud je v autě maxidot a páčka na přepínání palubního pc tak se musí menu objevit po dlouhém stisku tlačítka nahoru nebo dolů - z boku páčky - přepínání spotřeby...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Robass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: maxidot bez multifunkčního volantu - vstup do menu - mfa,audio, nastavení

Příspěvek od Robass »

to jsem zrovna taky dnes řešil Touranu,jednalo se o nevhodnou povolantovku,v takovým případě se to taký dá ojebat?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tornado1 »

umím to na všech podvolantovkách které umí tempomat a palubní pc...

scheni se mi snaží tvrdit že to prý neumím bez výměny...

připadám si jak u debilů.. napíšu že to umím a on mi tvrdí že to nejde bez výměny!!!

je to normální???
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tornado1 »

podvolantovky se totiž nedělí na s a bez maxidotu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Robass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Robass »

tornado1 píše:umím to na všech podvolantovkách které umí tempomat a palubní pc...

scheni se mi snaží tvrdit že to prý neumím bez výměny...

připadám si jak u debilů.. napíšu že to umím a on mi tvrdí že to nejde bez výměny!!!

je to normální???

Nevím,je v tom zakopanej pes,tuším,že už jsi to kdysi někde řešil,ale jak to dopadlo nevím.Páčku ma ready,budíky snad taky ovšem nevím jestli tam někdo přehral soft,to opravdu nevím,ale každopádně by to mělo jít bez problémů.

Uživatelský avatar
Robass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od Robass »

Robass píše:
tornado1 píše:umím to na všech podvolantovkách které umí tempomat a palubní pc...

scheni se mi snaží tvrdit že to prý neumím bez výměny...

připadám si jak u debilů.. napíšu že to umím a on mi tvrdí že to nejde bez výměny!!!

je to normální???

Nevím,je v tom zakopanej pes,tuším,že už jsi to kdysi někde řešil,ale jak to dopadlo nevím.Páčku ma ready,budíky snad taky ovšem nevím jestli tam někdo přehral soft,to opravdu nevím,ale každopádně by to mělo jít bez problémů.
Navíc scheni tam má podvolantovku s indexem CQ,místo CD nebo BK,tak si myslím,že problém nastal tam.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tornado1 »

ano musí to jít, jenom když jsou ty budíky starší tak je problém - a ten já umím vyřešit..

jenom mi stále tvrdí že to prý nejde bez výměny "něčeho" - samozřejmě vím že myslí podvolantovku...

prý až to vymění tak mi dá vědět - kdybych to namontoval já tak to automaticky funguje protože vím kde je zakopaný pes!!!

problém se netýká podvolantové jednotky...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tornado1 »

umím to rozchodit s každou midline podvolantovou jednotkou... stačí to takhle napsat???

je vidět že do scheniho hustíš mylné informace a ten se mi pak snaží tvrdit že to nejde bez výměny jednotky...

což je naprostý nesmysl
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Robass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Robass »

tornado1 píše:ano musí to jít, jenom když jsou ty budíky starší tak je problém - a ten já umím vyřešit..

jenom mi stále tvrdí že to prý nejde bez výměny "něčeho" - samozřejmě vím že myslí podvolantovku...

prý až to vymění tak mi dá vědět - kdybych to namontoval já tak to automaticky funguje protože vím kde je zakopaný pes!!!

problém se netýká podvolantové jednotky...
tak ho nech,at se trápí,vždyt o nic nejde.

Uživatelský avatar
Robass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Robass »

tornado1 píše:umím to rozchodit s každou midline podvolantovou jednotkou... stačí to takhle napsat???

je vidět že do scheniho hustíš mylné informace a ten se mi pak snaží tvrdit že to nejde bez výměny jednotky...

což je naprostý nesmysl
chlape mě si do huby neber,já nic nemontoval,pouze jsem poskytl své informace,že pokud má vhodnou páčku,podvolantovku a budíky takže to chodit musí!!!!

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tornado1 »

jo jo už na to kašlu, má svoji hlavu...

jak může mít podvolantovku s indexem CQ??? vždy by mu nešel snímač natočení volantu!!! to jsi se trošku spletl ne?

on má MR08 - tam ještě snímač musí mít...


to jsi mně špatně pochopil, proti tobě nemám vůbec nic... vždyt jsem se ti ještě připomínal z pr**le...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Robass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Robass »

tornado1 píše:jo jo už na to kašlu, má svoji hlavu...

jak může mít podvolantovku s indexem CQ??? vždy by mu nešel snímač natočení volantu!!! to jsi se trošku spletl ne?

on má MR08 - tam ještě snímač musí mít...


to jsi mně špatně pochopil, proti tobě nemám vůbec nic... vždyt jsem se ti ještě připomínal z pr**le...

tak se drž,má tam s indexem CQ,a má hydraulicke servo,taky jsem dnes jen tak bádal.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tornado1 »

jo jo o hydraulickém servu vím... dělal jsem jednomu členovi klimu do caddy 08 - klima tam nikdy nebyla... když je hydraulické servo tak je kompresor s el.mag spojkou jako na starých autech.. to byla taky dobrá pakárna... ale klima namontovaná a chladí

ale jak říkám - přepínání maxidotu lze na každé midline podvolantovce...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tornado1 »

on dodělával tempomat tak podvolantovku musel měnit.. jak víš že tam má CQ? ta tam je z výroby?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Robass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Robass »

tornado1 píše:on dodělával tempomat tak podvolantovku musel měnit.. jak víš že tam má CQ? ta tam je z výroby?
dodělával mu to někdo,původní tam měl BP,vrazil mu tam tuhle mrdku s indexem CQ,přičemž tam má mít CD BK,takže si myslím,že v tonhle je big problém.

A to se stačilo jen zeptat.
Naposledy upravil(a) Robass dne 16.12.2013 22:59, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“