Popis pojistek

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roky_VW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 08.08.2011 00:32

Popis pojistek

Příspěvek od Roky_VW »

Omlouvam se, ale nikde jsem nenasel. Nemate pls nekdo popis pojistek na G5 77KW BKC ? Neba me je porad hledat, diky za ochotu.

roky_vw

zbynek_
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 20.03.2015 19:06

Re: Popis pojistek

Příspěvek od zbynek_ »

Prosím,prosím...Nemá někdo tip která pojistka nebo relé je od řídící jednotky? já si chci udělat tajný vypínač a nevím kde se mám chytit aby to fungovalo...něco málo jsem našel, ale to je jen od spotřebičů jako světla,stěrače apod....

kadeb
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 01.03.2015 19:12

Re: Popis pojistek

Příspěvek od kadeb »

zbynek_ píše:Prosím,prosím...Nemá někdo tip která pojistka nebo relé je od řídící jednotky? já si chci udělat tajný vypínač a nevím kde se mám chytit aby to fungovalo...něco málo jsem našel, ale to je jen od spotřebičů jako světla,stěrače apod....
podívej se do motorového prostoru, je tam relé 453? snad je to správné číslo. jsou tam dvě se stejným číslem, tak když vyndáš to blíže k motoru, nejde proud do řídící jednotky a dle diagnostiky, to to je úplně hluchý i na zásuvce. měl jsem rozebraný ten vršek pojistkové bedny, ale nedopracoval jsem se k tomu abych zjistil barvu kabelu a ten si našel pod palubkou.. tak až ho najdeš, napiš mi jaký to je. chci si udělat to samé. díky

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“