Parkovací senzory GOLF 5 Variant(Jetta) POMOC! :)

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Strejda_CZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 15.10.2010 16:47

Parkovací senzory GOLF 5 Variant(Jetta) POMOC! :)

Příspěvek od Strejda_CZ »

Zdravím,
koupil jsem si novou sadu originál parkovacích senzorů pro koncern VW. Mám VW Golf Variant 2008 a GATEWAY 1K0 907 530 L.
Senzory co mi přisly mají ŘJ číslo 5J0 919 475 A. Kabeláž by měla být na zapojení jednoduchá, jen 4 kabely. Přivedeny k pedálům a připojeny + do pojistkovky, kostra a 2 CANy přímo do GATEWAY na pin 6 a 16 (vodiče jsem zapojil správně) Poté jsem v GW nakodoval přítomnost pakrovacího pomocníka (J446) a v domění že už jen vše zapojim a budu fungovat se mi po zapnutí klíčku roztočila sahara, zhasla lampička interiéru a po nastartování zůstalo svítit ASR. Po připojení na diagnostiku mi píše GW že modul J446 nebyl nalezen a do jednotky parkovaku se taky nedostanu. Nedokáže mi někdo pomoc?

Strejda_CZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 15.10.2010 16:47

Re: Parkovací senzory GOLF 5 Variant(Jetta) POMOC! :)

Příspěvek od Strejda_CZ »

Vyřešeno :)

Uživatelský avatar
mynick
Pilot
Pilot
Příspěvky: 866
Registrován: 14.04.2013 13:49

Re: Parkovací senzory GOLF 5 Variant(Jetta) POMOC! :)

Příspěvek od mynick »

Tvoje riesenie zhrnute v jednom slove dalsim clubakom asi nepomoze.. Co tak to trosku rozpisat? :)

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovací senzory GOLF 5 Variant(Jetta) POMOC! :)

Příspěvek od Dusanbe »

Špatně zapojený CAN na ŘJ jednotce parkováku bych hádal
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Strejda_CZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 15.10.2010 16:47

Re: Parkovací senzory GOLF 5 Variant(Jetta) POMOC! :)

Příspěvek od Strejda_CZ »

Jj je to tak, bohužel to byla moje první zkušenost s připojením na CAN. Podle schéma co jsem si stáhl pro vw jetta je ŘJ připojovala na CAN-Comfort. Moje jednotka je ale bohužel(bohudík :) ) novější a ta se připojuje na CAN-Motor. Takže jsem si prošel kabely a přepojil jen jeden kabel na Can-motor a vše funguje jak má. :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“