zadní repro + radio

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zadní repro + radio

Příspěvek od majrek001 »

radio se kóduje v radiu
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Andrew86
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 05.07.2015 20:18

Re: zadní repro + radio

Příspěvek od Andrew86 »

Takze jestli to vsechno dobre chapu. Musim si zjistit pomoci wagu kodovani soucasneho radia, vymenit ho a nove nakodovat abych zamezil ruznym chybam, ale kody tpho noveho radia sezenu kde? Az se dostanu dom vyfptim stitek a postnuho sem. Asi se budu muset domluvit s mechanikem jestli to zvladne nakodovat, take tam nechci mit zbytecne chyby.

Vim ze se ptam jak bbec. Jen jsem do ted nic podobneho neresil, s mechanikou so poradim, ale elektroniku resim prvne ... Takze nemam ani kabel ani program a uz vubec ne pristroj na kterem bych ten program mel ... (stolni pc mi je v tomhle pripade k nicemu ...)

Andrew86
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 05.07.2015 20:18

Re: zadní repro + radio

Příspěvek od Andrew86 »

to je ten štítek

Obrázek

poradí mi tedy někdo co z toho budu potřebovat a jak to do toho rádia zadám? nemám k němu bohužel manuál ...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zadní repro + radio

Příspěvek od majrek001 »

to kodování starého radia je celkem jedno.. stejně se to nastavuje dle výbavy auta - co je to za auto, počet repro a jaké (pasivní/aktivní), měnič atd..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Andrew86
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 05.07.2015 20:18

Re: zadní repro + radio

Příspěvek od Andrew86 »

Tak radio vymeneno, ted auto temer tri dny stalo, prisel jsem a na tuknuti motor naskocil, takze by snad melo byt vse ok. A gw "L" staci ...
Vsem co se mnou meli trpelivost dekuji. A snad tohle pomuze dalsimu zacatecnikovi jako jsem ja

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“