Vymena volantu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
DarkS1991
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.10.2015 13:32

Vymena volantu

Příspěvek od DarkS1991 »

Zdravim vas!

Chci se zeptat, mate nekdo zkusenost nebo nevite jestli sedi do Golfa 5. Gen. Ctyrramenny volant misto toho triramenneho bez problemu nebo se musi neco menit a vychytat?

Dekuju za pripadnou radu. :)

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena volantu

Příspěvek od Phob »

No asi by to chtělo více informací, takhle ti asi těžko někdo poradí.... Vůbec jsi neuvedl, jaký volant za jaký bys chtěl vyměnit. Informace čtyřramenný místo tříramenného nestačí. Jaký čtyřramenný volant by to měl být? Z jakého auta je, jedná se o multifunkční nebo klasiku? Momentálně máš ten tříramenný multifukční nebo klasiku?

DarkS1991
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.10.2015 13:32

Re: Vymena volantu

Příspěvek od DarkS1991 »

Myslel jsem, ze kdyz zadavam dotaz do sekce Golf V -> interier, tak je jasne do jakeho auta, omlouvam se za neupresneni :) jde mi o to vymenit 3ramenny klasiku za 4ramenny co jsem videl na r.v. >2005.

Dekuju za odpoved :)

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena volantu

Příspěvek od Phob »

Tak samozřejmě to, že volant chceš do Golf V je jasné, ale není jasné jaký volant tam chceš místo původního, je tady totiž fůra lidí co do GV dávají volant z novějších generací, jako z Golfa VI a VII. Také jsi pořád nenapsal, jestli tam máš momentálně volant s multifunkcí a nebo bez. Pokud bys měl volant bez multifunkce a chtěl bys tam dát s multifunkcí, je potřeba měnit i jiné věci a kódovat.

Pokud tedy budu brát v úvahu, že chceš měnit pouze volant z GV za volant z GV, a jedná se o stejně vybavený volant (tedy oba jsou s multifunkce a nebo oba bez), tak staší pouze vyměnit volant s airbagem a vše by mělo být ok ;)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“