golf plus POMOC S KOMFORTKOU

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Jekyll
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 28.06.2016 21:25

golf plus POMOC S KOMFORTKOU

Příspěvek od Jekyll »

Zdar.... omlouvam se pokud uz to tady nekdo resil, ale mám u golfa PLUS rv 2007 1.6 benzin, problem se stahovaním okna u ridice......nejde mi ani zavrit ani otevrit, vcera se mi ho uplne nahodne podařilo otevřít, ale pak uz jsem ho musel zavřít natvrdo prez baterku........ motorek jede, tlacitko spina, takze tipuju ze to bude problem v komfortce....origo stoji 6900,- .... takže banán........ starší stoji par stovek ale nikdy se neshoduje uplne presne cele cislo.......mam oznaceni komfortky 1K0 959 793J .... a nasel jsem komfortku z jineho plusu ale posledni pismeno na ni je K,,,,tak nevim jestli to ma smysl kupovat nebo v tom bude nejaky fík.......jinak kdyz jsem komfortku otevřel , tak tam bylo asi 6 švábu a jedno rele....vetsinou se z**rvi neco kde se neco "hybe" , tak jsem koukal na nove rele z china a stoji cele 3 kč, tak jsem si rikal jestli bby nestacilo vymenit jen to, jestli uz nekdo neresil stejny problem.....u BMW E46, to tak fungovalo......

Diky moc za radu......

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: golf plus POMOC S KOMFORTKOU

Příspěvek od majrek001 »

tohle není komfortka, ale dveřní jednotka!

a dráty v průchodce nemáš zlomené? ostatní okna jdou ovládat na od řidiče? co píše diagnostika?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: golf plus POMOC S KOMFORTKOU

Příspěvek od tornado1 »

přesně tak, to nebude komfortka... pořádně prolézt diagnostikou a není problém na to přijít
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

dzrundik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 21.09.2011 19:53
Bydliště: Louny

Re: golf plus POMOC S KOMFORTKOU

Příspěvek od dzrundik »

Ano jak píší kluci, nejlepší je zkontrolovat kabely v průchodce řidičových a možná i statních dveřích. Občas mi nezamykal zámek řidiče a diagnostika ukazovala závadu na všech čtyřech dveřích a ještě mezi gateway a komfortní jednotkou, problém byly 3 vodiče v průchodce řidičových dveří
Přílohy
20160620_172556.jpg
VW Golf V 1.6 FSI

Jekyll
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 28.06.2016 21:25

Re: golf plus POMOC S KOMFORTKOU

Příspěvek od Jekyll »

Caute....tak asi bude problem nekde tam..........s temi kabely.......protože jsem uz byl vyzkouset uz i nahradni jednotku ve dverich, ktera ale ovlada urcite i zamky, okna, zrcatka a pod......a bylo to porad stejné........nejhorsi je, ze selskym rozumem , musí vest z te jednotky k motorku nejake draty prece .... a kdyz kuchnu dvere tak je jednotka nacvaknuta primo na motorek stahovacky. Diagnostika pry nic neukazala, tvrdili v servise......maji origo vw diagnostiku..............jo a uz jste nekdy zkouseli menit stahovacku na plusu ???? vite jak se leze do dveří ???? na to vsichni cumeli jak chuji......musi se tam sundat karosarska(plech dveri zvenčí)....maras, to jsem jeste u zadneho auta nevidel.....vzdycky je pod tapecirem nanytovany plech.....ale u plusu ne........Jdu teda hledat polamane draty, ktera tam asi nejsou. Rikali mi ze u dvojkove oktavy se tohle casto deje......

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: golf plus POMOC S KOMFORTKOU

Příspěvek od majrek001 »

mezi zámkem jednotkou o tom dost pochybuji tam se to prakticky nehýbe, ale když tak v průchodce mezi dveřmi a kastlí.. jinak servis kde se podívají jen na závady zapsané v paměti je k ničemu při hledání takových to chyb, kde je potřeba zavítat i do měřených hodnot

u klasické GV se to sundává taky tak
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Jekyll
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 28.06.2016 21:25

Re: golf plus POMOC S KOMFORTKOU

Příspěvek od Jekyll »

Super dekuji za pomoc kluci.....problem vyřešen..... opravdu byl prerušený drát ve dveřích......aspon jsem si zkusil sundat karosařskou z golfa plus, rozebírat dveře zepředu kvuli motorku stahovačky jsem ještě nikdy u žadneho auta nevidel :-D Ještě jednou díky.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“