Intrier vozidla se trepe/klepe

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
danmaniak18
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 20.09.2016 18:23

Intrier vozidla se trepe/klepe

Příspěvek od danmaniak18 »

Dobry den,

Prosim Vas o radu s nasledujicim problemem.

Jiz dlouho me trapi interier vozidla, palubni deska, kaslik u spolujezdce a buh vi co jeste, se hrozne klepe - trepe - skripa (nedokazu najit ani spravny vyraz :) ). Momentalne, kdyz je chladneji tak se to jeste zhorsilo. Zalezi hodne i od cesty, ale nedela to prakticky jen na nove polozenem koberci.

Nedavno jsem menil zadni gumovou spojku kardanove hridele, kvuli vibracim, ktere byly po celem vozidle. Zmizely ale kepani - trepani interieru pretrvava. Mam asi nacatou dvouhmotu, ale nemyslim si, ze to jde od ni.

Dela to presne ve stredovem panelu nad radiem, potom kastilk od spolujezdce, potom asi nekde od kastliku pod klimou. Prijde mi, ze je to obcas hodne nahodne a moc se to neda identifikovat.

Neresil nekdo z Vas podobny problem? Netusite jak se to da eliminovat? Docela me to sve, protoze bez radia se v tom aute neda jet.

Moje auto: G5 4motion 103kw, rok 2007. Najeto 130k poctivych, auto je zdedeno v rodine.

Dekuji za kazdou radu.
Golf V 4motion, 2007, 103kw

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Intrier vozidla se trepe/klepe

Příspěvek od swenak »

Řešilo se to tady často, chce to hledat. Vrchní část plastů se dá vytěsnit, teoreticky můžou o sebe dřít plechy, co jsou pod ní.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

danmaniak18
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 20.09.2016 18:23

Re: Intrier vozidla se trepe/klepe

Příspěvek od danmaniak18 »

Diky za info, trosku jsem hledal, akorat jsem toho moc nenasel :/ zkusim jeste jednou.
Golf V 4motion, 2007, 103kw

danmaniak18
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 20.09.2016 18:23

Re: Intrier vozidla se trepe/klepe

Příspěvek od danmaniak18 »

Tak vrchni cast jsem dnes vytesnil podle: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=149&t=10202" onclick="window.open(this.href);return false;

Zbytek necham asi na nekom zkusenejsim :)
Golf V 4motion, 2007, 103kw

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“