Tempomat vw golf plus 2005

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
LUKKEC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 03.03.2009 11:40
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Tempomat vw golf plus 2005

Příspěvek od LUKKEC »

Ahoj kluci poridil jsem si golfa plus 1.9 tdi 77 kw rok vyroby 2005 a ma problem s tempomatem.Kdyz otocim klickem a rozsviti se kontrolky tak kontrolka tempomatu se nerozsviti a pri jizde to nedela vubec nic kdyz ho na pacce zapnu a chci nastavit rychlost ani neproblikne.Byl jsem zjistovat i v original vw podle cisla vin a rekli mi ze auto od vyroby tempomat ma na diagnostice jsem jeste nebyl cekam na mechanika az se vrati setkal se s timto problemem nekdo?Mozna se to tady uz resilo ale ja nasel jen golfa 5.Dekuji moc za rady.

Kony1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 02.12.2016 21:53

Re: Tempomat vw golf plus 2005

Příspěvek od Kony1 »

Máme doma stejné plusko a tempomat blbne taky.... Při startu se teda kontrolka občas rozsvítí a potom v málo případech funguje i tempomat, ale většinou při pokusu o nastavení rychlosti zase zhasne a tempomat nejede... Na diagnostice byla chyba páčky tempomatu, ale jelikož se mi to nechce rozdělávat, tak jezdím bez něj :D

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Tempomat vw golf plus 2005

Příspěvek od majrek001 »

nejspíš buď problém v páčce nebo na spínačích pedálů - zkontrolovat jak chodí na diagnostice
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
tankista
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 446
Registrován: 01.11.2010 18:42
Bydliště: Ostrava city

Re: Tempomat vw golf plus 2005

Příspěvek od tankista »

no když máte to plusko jako ja, ale benzín mrkni tady možná to pomůže, taky mi nešel tempomat. když jsem páčku rozebral měl jsem střihlé dráty. je tam foto
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=129&t=173156" onclick="window.open(this.href);return false;
Touran 1,4 tsi 103kw 1t2
golf plus 1,6fsi

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“