MF volant a přístrojová deska s maxidotem s MK7

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ovce
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 25.12.2017 20:36

MF volant a přístrojová deska s maxidotem s MK7

Příspěvek od Ovce »

Zdravím,
mám takový dotaz tikající se napasovaní volantu a přístrojovky MK7 do MK5. Viděl jsem toto video (https://www.youtube.com/watch?v=vJLZLqTUz9A" onclick="window.open(this.href);return false;) a říkal jsem si že to vypadá celkem slušně. A hlavní otázka zní dokážeme to již v této době udělat, vím že přístrojovku tu pár členů již montovalo a zprovozňovalo ale nevím zda to někdo dotáhl do konce?
Golf V 1.6 2005

Uživatelský avatar
Ovce
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 25.12.2017 20:36

Re: MF volant a přístrojová deska s maxidotem s MK7

Příspěvek od Ovce »

Tak začnu sám s nějakou úvahou, pokud bych chtěl multifunkci a tempomat, tak u volantu pravděpodobně musím vyměnít podvolantovku, kroužek a samozřejmě samotný volant, ale jak pročítám fóra je následně problém s tlačítkama pro tempomat a osvětlením.
Takže úkol číslo jedna je jasný : Která podvolantovka/kroužek/volant a jak následně vše zprovoznit.


Následně aby volant vůbec fungoval spolu s maxidotem, je potřeba maxidot mít. Teď je tu ale otázka když připojím přístrojovku samotnou co se stane ? bude vůbec fungovat ? (pravděpodobně nebude fungovat imobilizer ani ABS)
Tak teda otázka číslo dvě : Co vše se spolu s budíkama musí vyměnit ?

(Aktuálně v autě mám volant bez multifunkce, tempomat a polodot. Čísla dílu upřesním zítra.)

Otázka číslo tři : Hlavně je někdo v okolí Zlína kdo by byl schopný pomoct ?
Golf V 1.6 2005

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Re: MF volant a přístrojová deska s maxidotem s MK7

Příspěvek od vwberni »

Ovce píše:Tak začnu sám s nějakou úvahou, pokud bych chtěl multifunkci a tempomat, tak u volantu pravděpodobně musím vyměnít podvolantovku, kroužek a samozřejmě samotný volant, ale jak pročítám fóra je následně problém s tlačítkama pro tempomat a osvětlením.
Takže úkol číslo jedna je jasný : Která podvolantovka/kroužek/volant a jak následně vše zprovoznit.


Následně aby volant vůbec fungoval spolu s maxidotem, je potřeba maxidot mít. Teď je tu ale otázka když připojím přístrojovku samotnou co se stane ? bude vůbec fungovat ? (pravděpodobně nebude fungovat imobilizer ani ABS)
Tak teda otázka číslo dvě : Co vše se spolu s budíkama musí vyměnit ?

(Aktuálně v autě mám volant bez multifunkce, tempomat a polodot. Čísla dílu upřesním zítra.)

Otázka číslo tři : Hlavně je někdo v okolí Zlína kdo by byl schopný pomoct ?
ahoj volant z gvii mam v eosu 2008 a umim zprovoznit ale je to palka cca 7000,-
plus teda sehnat volant cca 13 ,- jsem z prahy

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: MF volant a přístrojová deska s maxidotem s MK7

Příspěvek od tornado1 »

Zprovoznim a dodám vše - Humpolec
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“