tempomat golf5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Laxo999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 24.02.2006 21:02

tempomat golf5

Příspěvek od Laxo999 »

zdravim vás mam taky problem s tempomatom na golf5 1.9Tdi 77kw,rok vyroby 2005,kabelaz a pačka su nainstalovane a problem je ho aktivovat, nema s tym niekto skusenosti?niekto mi povedal ze treba vymenit komfortnu riadiacu jednotku dakujem :-(

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: tempomat golf5

Příspěvek od čapik »

mrkni na http://forum.skodahome.cz/

v sekci Octavia 2, se o tom stále baví, nastaví se přes PC jeden kod a tím se to zaaktivuje.
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Laxo999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: tempomat golf5

Příspěvek od Laxo999 »

čapik píše:mrkni na http://forum.skodahome.cz/

v sekci Octavia 2, se o tom stále baví, nastaví se přes PC jeden kod a tím se to zaaktivuje.
diky moc idem to kuknut a poobede to zoberem hned spravit

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: tempomat golf5

Příspěvek od alean »

myslím že přez supervag to vypadá nějak takhle ,najdeš políčko tempomat a aktivuješ ho
Obrázek

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: tempomat golf5

Příspěvek od čapik »

v ceníku orginálního příslušenství ke G5 je u položky tempomat dvojí cena. Kolem 2000Kč to stojí když je v autě multifunkční volant a 5000Kč když máte obyč volant....

jakej to na to má vliv????
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: tempomat golf5

Příspěvek od Oakley »

Musí to podporovat jednotka na sloupku řízení. Ta to podporuje myslím až od roku 2006 a nebo musíš mít multifunkční volant, tam to ta jednotka podporuje automaticky.
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
jozef.79
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 15.12.2007 11:25
Bydliště: SR - BJ / CZ - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: tempomat golf5

Příspěvek od jozef.79 »

Oakley píše:Musí to podporovat jednotka na sloupku řízení. Ta to podporuje myslím až od roku 2006 a nebo musíš mít multifunkční volant, tam to ta jednotka podporuje automaticky.
Ked je tam palubny pc tak ta jednotka je tam alebo nie? (poloDOT) rv 2005 normalny volant..

Uživatelský avatar
Laxo999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: tempomat golf5

Příspěvek od Laxo999 »

caute, konecne sa mi podarilo spojazdnit tempomat, musel som kupit novu komfortnu jednotku + slimáka pod volantom! vsetko funguje tak ako má ikonka svieti! ak by niekot nejake info potreboval nech napíše! caute!!

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: tempomat golf5

Příspěvek od Oakley »

Dával jsme ho tam včera, stačilo vyměnit páčku, ani kabel jsem netahal, jen nakodovat jednotku sloupku a řídicí, takže je to asi jak kde...
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
Laxo999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: tempomat golf5

Příspěvek od Laxo999 »

Oakley píše:Dával jsme ho tam včera, stačilo vyměnit páčku, ani kabel jsem netahal, jen nakodovat jednotku sloupku a řídicí, takže je to asi jak kde...
no pekne aky ročnik motor? ja mam 2004ku, 1.9tdi nepodporovala mi RJ tempomat ani slimák, ale teraz uz viem bezproblemov domontovat aj palubny, multifunkčny volant!

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: tempomat golf5

Příspěvek od Oakley »

Laxo999 píše:no pekne aky ročnik motor? ja mam 2004ku, 1.9tdi nepodporovala mi RJ tempomat ani slimák, ale teraz uz viem bezproblemov domontovat aj palubny, multifunkčny volant!
Motor 2.0TDI rok 2006, jako máš jednotku na sloupku řízení? Stačí mi poslední dvě písmena, ta původní by měla končit BC a ta co podporuje multifunkci AK. Já mám AK podporuje mi tempomat, ale multifunkční volant.
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
Laxo999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: tempomat golf5

Příspěvek od Laxo999 »

Oakley píše:
Laxo999 píše:no pekne aky ročnik motor? ja mam 2004ku, 1.9tdi nepodporovala mi RJ tempomat ani slimák, ale teraz uz viem bezproblemov domontovat aj palubny, multifunkčny volant!
Motor 2.0TDI rok 2006, jako máš jednotku na sloupku řízení? Stačí mi poslední dvě písmena, ta původní by měla končit BC a ta co podporuje multifunkci AK. Já mám AK podporuje mi tempomat, ale multifunkční volant.
ja som mal povodnu bez písmeniek neboli tam žiadne! auto je dovoz z nemecka strasne zaujimavu má vybavu heh! a teraz čo tam mám má koncovku BK(RJ sa objednavala z nemecka vzhladom nato ze tam bola lepsia cena) povedali mi ze potrebujem zohnat aby mi isiel tempomat RJ s koncovymi pismenami AK ale AK sa uz v nemecku neda zohnat a BK je ako keby aktualizacia AK.

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: tempomat golf5

Příspěvek od Oakley »

Laxo999 píše:ja som mal povodnu bez písmeniek neboli tam žiadne! auto je dovoz z nemecka strasne zaujimavu má vybavu heh! a teraz čo tam mám má koncovku BK(RJ sa objednavala z nemecka vzhladom nato ze tam bola lepsia cena) povedali mi ze potrebujem zohnat aby mi isiel tempomat RJ s koncovymi pismenami AK ale AK sa uz v nemecku neda zohnat a BK je ako keby aktualizacia AK.
Na kolik tě vyšla v DE. Tak to vypadá že mám na prodej jednu jednotku podporující tempomat :D
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
Laxo999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: tempomat golf5

Příspěvek od Laxo999 »

Oakley píše:
Laxo999 píše:ja som mal povodnu bez písmeniek neboli tam žiadne! auto je dovoz z nemecka strasne zaujimavu má vybavu heh! a teraz čo tam mám má koncovku BK(RJ sa objednavala z nemecka vzhladom nato ze tam bola lepsia cena) povedali mi ze potrebujem zohnat aby mi isiel tempomat RJ s koncovymi pismenami AK ale AK sa uz v nemecku neda zohnat a BK je ako keby aktualizacia AK.
Na kolik tě vyšla v DE. Tak to vypadá že mám na prodej jednu jednotku podporující tempomat :D
na nejakých 3600SK v prepočte!!!

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: tempomat golf5

Příspěvek od Oakley »

U nás stojí 4tis CZK :cry:
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“