multifunkčny volant

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
laco laslo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 802
Registrován: 07.05.2009 15:37
Bydliště: Brno- venkov

Re: multifunkčny volant

Příspěvek od laco laslo »

Snažil jsem se to najít, ale nepodařilo se.
Návod nepotřebuješ, prostě to musíš vyřezat tak, aby to po osazení tlačítek nebylo poznat + zadlabat jednotku aby nepřekážela airbagu. A kabely připevnit k okrajům vnitřku volantu.
Kdysi jsem se o to zajímal, protože jsem chtěl taky předělávat jenom tlačítka, protože můj volant byl v trochu lepším stavu než koupený MF, ale když jsem zjistil že to nepasuje tak jsem se na to vyprdl a namontoval ten koupený volant s multifunkcí.
VW Golf VII Variant 1,4 TSI

Stanulik34
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 14.07.2014 16:52

Re: multifunkčny volant

Příspěvek od Stanulik34 »

Tak na mojom volante co mam v aute mam mf. A kupil som volant gti co ju nema a nerad by som sa jej vzdal

Uživatelský avatar
laco laslo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 802
Registrován: 07.05.2009 15:37
Bydliště: Brno- venkov

Re: multifunkčny volant

Příspěvek od laco laslo »

Tím pádem nevím co řešíš. Rozdělej oba volanty a do toho gtičkového to vyřež podle multifunkčního. Pokud z toho máš strach tak se na to vykašli, protože ikdyby jsi ten návod měl tak pokud ti ujede ruka a řízneš jinam tak je to v p...
VW Golf VII Variant 1,4 TSI

Stanulik34
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 14.07.2014 16:52

Re: multifunkčny volant

Příspěvek od Stanulik34 »

tak teda kašlem nato, ale dik :)

bubakkaja
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 05.02.2017 11:57

Re: multifunkčny volant

Příspěvek od bubakkaja »

Omlouvám se za blbý dotaz ale nikde jsem to nenašel.Taky chci vyměnit volant za multifunkční a zajímá mně jestli necháváte pravou páčku na přepínání počítače neno ji měníte?Když je to na volantu.

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2867
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: multifunkčny volant

Příspěvek od Peťas »

Já jsem ji nechal. Nebyl důvod ji měnit, funguje páčka i volant. A měnit to jenom kvůli vzhledu.......
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

bubakkaja
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 05.02.2017 11:57

Re: multifunkčny volant

Příspěvek od bubakkaja »

Tak ona stoji 350 korun coz uz neni tolik kdyz uz to stalo tolik.jen nevim jakou koncovku kdyz mam destovy senzor.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: multifunkčny volant

Příspěvek od tornado1 »

Peťas píše:Já jsem ji nechal. Nebyl důvod ji měnit, funguje páčka i volant. A měnit to jenom kvůli vzhledu.......
Opět píšeš nesmysly.. tlačítko na přepínání menu potom nefunguje!!!!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2867
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: multifunkčny volant

Příspěvek od Peťas »

tornado1 píše:
Peťas píše:Já jsem ji nechal. Nebyl důvod ji měnit, funguje páčka i volant. A měnit to jenom kvůli vzhledu.......
Opět píšeš nesmysly.. tlačítko na přepínání menu potom nefunguje!!!!!
Páčka i volant normálně fungují - co je na tom jako za nesmysl!!!?? Fungují? Fungují! Stěrače a ostřikovače fungují tak jak mají, multifunkce na volantu taky funguje tak jak má. Pouze na páčce není dostupná jedna funkce ovládání palubního PC (stejně na ni už nikdy nesáhne, když to má na volantu). V provozu to vůbec ničemu nevadí, na nic to nemá vliv, žádné chybové hlášení to nevypisuje a není nutné tedy páčku měnit.

Kvůli tobě budu příště psát několikastránkové romány :fool: , abych podchytil veškeré možnosti a varianty, které můžou nastat a ty jsi neměl možnost tu zase psát tvoje arogantní příspěvky, které mají minimální (většinou nulový) informační význam. Zatím jsem opravdu nepochopil, co si tím neustále dokazuješ.

Opět jsi nedokázal přečíst a porozumět dotazu, který zněl, zda se nechává, po výměně pravá páčka volantu. A na to jsi mimochodem ani neodpověděl!!!!!!!!!!! (je tam dost tvých oblíbených vykřičníků?)
Naposledy upravil(a) Peťas dne 11.02.2017 20:34, celkem upraveno 1 x.
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

bubakkaja
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 05.02.2017 11:57

Re: multifunkčny volant

Příspěvek od bubakkaja »

Panove kvuli mne se nehadejte.Jen jsem se ptal.A je to 1K0953519H s hackem na konci?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: multifunkčny volant

Příspěvek od tornado1 »

funguje bez problémů... důležitě je vše správně nakodovat a softwarově upravit tak aby VSECHNY tlacitka na volantu fungovaly
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
ThomasCzech
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: multifunkčny volant

Příspěvek od ThomasCzech »

tornado1 píše:
Peťas píše:Já jsem ji nechal. Nebyl důvod ji měnit, funguje páčka i volant. A měnit to jenom kvůli vzhledu.......
Opět píšeš nesmysly.. tlačítko na přepínání menu potom nefunguje!!!!!
Dával jsem si o víkendu do Caddy 2009, 20 tlačítkovej multifunkční a páčku stěračů jsem musel prohodit za tu bez tlačítek k pal.PC.
Akorát to mam asi ještě blbě nakódovaný, nechodí mi tlačítka levé a pravé na listování v menu pal.PC tlačítko zpet asi na červených budíkach nepojede vůbec. Tlačítko telefonu jsem zapoměl testnout, hlasové vytáčení jede, pádla DSG jedou.

Podvolantovku jsem dával CHáčkovou aby jela na Lin 2.0, kódování 0001832

Peťas: Jak jsi to měl nakódovaný že tě jelo obojí...?

skeblo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 14.12.2016 08:59

Re: multifunkčny volant

Příspěvek od skeblo »

Zdravim, idem davat multifunkcny volant a chcem sa opitat ci by sa dala zmenit funkcia po zatlaceni telefonu na mf volante na inu napr. na ukazanie mapy s aktualnou polohou na rns 510. Moznost telefonovania v aute nemam.
VW Golf 5 Variant, r.v.2008, AZV 100kW, 6 manuál

dwarf2m
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 28.08.2017 00:13
Bydliště: Liberec

Re: multifunkčny volant

Příspěvek od dwarf2m »

cus mam golf plus 2005 polodot tempomat.mam mf volant podvolantovou jednotku kabel.ted snad jeste budou maxidot budiky.je zde nekdo kdo mi to dokaze dat dohromady prosim.jsem z Liberce ale klidne dojedu.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: multifunkčny volant

Příspěvek od tornado1 »

Humpolec bez problemu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“