Nesprávne lícujúci odkladací priestor

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

inskeu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 27.05.2008 09:33
Bydliště: Trnava

Nesprávne lícujúci odkladací priestor

Příspěvek od inskeu »

Ahojte,

nemal niekto problém, že mu na jednej strane viac odstávala odkladacia skrinka vľavo pod volantom (viď. ilustračné foto). Na ľavej strane to mám ok, ale na pravo (v mieste šípky) mi to odstáva asi o 0,5 cm viac ako by malo. Pozeral som to aj na iných Golfoch a tam to pekne lícuje. Nevie niekto poradiť ako to opraviť? Skrinka sa pohybuje v dvoch plastových pantoch. Skúšal som do tých pantov vložiť aj nejakú podložku, ale odstávalo to ešte viac.
Přílohy
01.jpg

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesprávne lícujúci odkladací priestor

Příspěvek od šimek »

To máš takhle od začátku? Já to mám vf klidu, raději se hned ještě mrknu. Neměl to někdo rozdělané? Že by to pak špatně sesadil...

inskeu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 27.05.2008 09:33
Bydliště: Trnava

Re: Nesprávne lícujúci odkladací priestor

Příspěvek od inskeu »

šimek píše:To máš takhle od začátku? Já to mám vf klidu, raději se hned ještě mrknu. Neměl to někdo rozdělané? Že by to pak špatně sesadil...
Mám to tak od prvého dňa. Niečo montovali v mieste za tou skrinkou, ale neviem či to s tým súvisí. Bol som stým aj v serviese, tvárili sa, že to opravili, ale bolo také isté. Myslel som, že to vymenia, ale to by som chcel priveľa a kupovať tú schránku za 1000 Sk sa mi nechce. Nemá to tu niekto na predaj? :D

edit:

to: šimek

Pozeral som si foto tvojej Jetty, musím uznať je nádherná. Chcem sa ťa len spýtať, či si náhodou nepozeral na svojej Jette predné spolujazdcove dvere. Ja ich mám na Golfe trochu zle osadené, tzn. že v mieste predného blatníka sú trošku dolu cca 3 - 4 mm a v mieste b-stĺpika za s o tie 3 - 4 mm hore. Neviem či s tým treba do servisu, idú síce trošku ťažšie zatvárať. ale inak ok. Možno by ich stačilo len nastaviť. Pýtam sa len preto, lebo sa mi zdalo, že na tej fotke, kde ju máš pred domom si to mal podobne ako ja, ale možno sa mýlim. :D

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesprávne lícujúci odkladací priestor

Příspěvek od šimek »

inskeu píše:
šimek píše:To máš takhle od začátku? Já to mám vf klidu, raději se hned ještě mrknu. Neměl to někdo rozdělané? Že by to pak špatně sesadil...
Mám to tak od prvého dňa. Niečo montovali v mieste za tou skrinkou, ale neviem či to s tým súvisí. Bol som stým aj v serviese, tvárili sa, že to opravili, ale bolo také isté. Myslel som, že to vymenia, ale to by som chcel priveľa a kupovať tú schránku za 1000 Sk sa mi nechce. Nemá to tu niekto na predaj? :D

edit:

to: šimek

Pozeral som si foto tvojej Jetty, musím uznať je nádherná. Chcem sa ťa len spýtať, či si náhodou nepozeral na svojej Jette predné spolujazdcove dvere. Ja ich mám na Golfe trochu zle osadené, tzn. že v mieste predného blatníka sú trošku dolu cca 3 - 4 mm a v mieste b-stĺpika za s o tie 3 - 4 mm hore. Neviem či s tým treba do servisu, idú síce trošku ťažšie zatvárať. ale inak ok. Možno by ich stačilo len nastaviť. Pýtam sa len preto, lebo sa mi zdalo, že na tej fotke, kde ju máš pred domom si to mal podobne ako ja, ale možno sa mýlim. :D
Kterou fotku přesně myslíš? Jinak dveře mi jdou zavírat absolutně bez problémů a zlehka. Dej mi sem tu fotku a označ to na ni, zaměřím se na to.

inskeu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 27.05.2008 09:33
Bydliště: Trnava

Re: Nesprávne lícujúci odkladací priestor

Příspěvek od inskeu »

Je to vidno na tých chromových lištách, ale možno sa mýlim. Mne tie dvere tiež idú vpohode zatvárať, len ich treba trochu silnejšie zatvoriť. Ja tie dvere ako keby som mal o 3 - 4 mm otočené v smere hodinových ručičiek. škoda, že to nemám odfotené.
Přílohy
P1010067.JPG

Uživatelský avatar
durosko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra, 0905855499
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesprávne lícujúci odkladací priestor

Příspěvek od durosko »

ani mne to nelicuje ... a čo ? veď to nie je mercedes alebo BMW je to stále len VW volks wágen :)

prvé sklamanie prišlo pre mňa vo forme G5 TDI.. tam toho nepasovalo eče pred tym, než som ho poslal na strechu velmi veľa... ale keby len to boli vady .. tak je to super !

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesprávne lícujúci odkladací priestor

Příspěvek od šimek »

Zítra na to mrknu a poreferuji.

inskeu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 27.05.2008 09:33
Bydliště: Trnava

Re: Nesprávne lícujúci odkladací priestor

Příspěvek od inskeu »

durosko píše:ani mne to nelicuje ... a čo ? veď to nie je mercedes alebo BMW je to stále len VW volks wágen :)

prvé sklamanie prišlo pre mňa vo forme G5 TDI.. tam toho nepasovalo eče pred tym, než som ho poslal na strechu velmi veľa... ale keby len to boli vady .. tak je to super !
ja viem, možno som od vw očakával veľa, ale ja si z toho veľkú hlavu nerobím, len ma to zaujíma, či treba tie dvere dať nastaviť, aby neskôr nebol s tým nejaký problém, že pôjdu zle zatvárať a tú skrinku skúsim nejako doriešiť. inak neuveríš, ale BMW je s kvalitou na tom rovnako :D

Uživatelský avatar
durosko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra, 0905855499
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesprávne lícujúci odkladací priestor

Příspěvek od durosko »

inskeu píše:
durosko píše:ani mne to nelicuje ... a čo ? veď to nie je mercedes alebo BMW je to stále len VW volks wágen :)

prvé sklamanie prišlo pre mňa vo forme G5 TDI.. tam toho nepasovalo eče pred tym, než som ho poslal na strechu velmi veľa... ale keby len to boli vady .. tak je to super !
ja viem, možno som od vw očakával veľa, ale ja si z toho veľkú hlavu nerobím, len ma to zaujíma, či treba tie dvere dať nastaviť, aby neskôr nebol s tým nejaký problém, že pôjdu zle zatvárať a tú skrinku skúsim nejako doriešiť. inak neuveríš, ale BMW je s kvalitou na tom rovnako :D
no vidiš takže ak nebudem mať na zakazkovú výrobu nejakeho žihadla tak sa spokojíme aj s VW a BMW:))

Uživatelský avatar
jettaTDi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 01.06.2008 22:09
Bydliště: Vysočina

Re: Nesprávne lícujúci odkladací priestor

Příspěvek od jettaTDi »

Já to taky tak nějak mám i když ne moc ale všiml sem si toho. Taky se musí spolujezdcovýma dveřima víc bouchat. Dokonce ani kapota není extra spasovaná. Ale radši to neřeším. To nemá cenu. Víte jak to je, čkověk běhá s hadříkem a nakonec to skončí dřív nebo později ve šrotu jak říká táta. Včera sem předjížděl kamion a to hovado si mě nevšimlo a začal předjíždet traktor a myslel sem, že je už konec. Dal sem si tam asi za čtyři, už ani nevím a palba, vyjel sem asi moc rychle za ním (cca 80 až 100km/h) a on si mě blb nevšiml a hodil blinkr a tlačil mě do škarpy v protisměru. Neměl sem ani čas zatroubit, jen mi hlava a ruce šly ze strany na stranu abych se o něj neodřel a zároveň nevzal patníky a do toho brždění, sice ne smyk, nejspíš díky výborným brzdám, ale cítíl sem, jak zadek cvičí. pak si mě blbec všml a naštěstí se vrátil a já hned za něj. To už v protisměru byl další kamion. Skoro sme až zastavili. Pak sem se ptal přítelkyně, jestli sem nepřehlídl jeho blikání a prej začal předjíždět až když já už předjížděl jeho. Nezlobte se, ale na kamioňáky mám svůj názor. Ať mi nikdo neříká, že jezdí dlouho a že jsou unavení atd. Tak ať za to neleze, já za to taky nelezu, když se necítím. Vezl sem ještě kamarádku a byl to nepříjemnej pocit pro všechny, pak ještě když sem si představil, co se mohlo stát, bylo mi zle. Buď by mě ten vůl strčil do strůhy, naštěstí tam prej strom nebyl, to já vůbec už nevím, nebo by se stihl vrátit a mně by sestřelil další kamion z prostisměru. Snažím se jezdit opatrně a předvídavě, vím že v 22ti letech nemůžu mít zkušenosti, ale 50tis km najeto mám, takže nepatřím mezi ty blbečky, co jezdí po městě a ven se bojí vyjet a když už vyjedou, tak daleko nedojedou. Nehledě na to, že mě řidičák i částečně živí. Jinak se omlouvám za tento slogan mimo mísu.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesprávne lícujúci odkladací priestor

Příspěvek od šimek »

Na silnici to je děs běs.

Co se týče slícování, tak u těch předních dveří se jedná spíš jen o ty chrom lišty kolem oken a ani snad ne o dveře, ty mi sedí bezvadně a chodí lehce. Jinak ten chrom mezi předníma a zadníma dveřma není na 100% v lince, ale to není problém jen u VW, takže to neřeším a navíc to je max mm. Jinak jsem koukal na tu přihrádku a ta sedí absolutně přesně. Na kapotu mrknu za chvilku, ale zatím mě do oka nic netrklo, takže to bude určitě v pohodě, já si totiž takových věcí všímám až moc a hned to na autě poznám, když není něco OK. Ségře na Yarisu neseděla kapota o 3mm na spáře, to byla síla. Funglovka.

inskeu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 27.05.2008 09:33
Bydliště: Trnava

Re: Nesprávne lícujúci odkladací priestor

Příspěvek od inskeu »

šimek píše:Na silnici to je děs běs.

Ségře na Yarisu neseděla kapota o 3mm na spáře, to byla síla. Funglovka.
To je ešte dobré, ja som mal na Swifte na 5. dverách medze dverami a svetlami takú medzeru, že som tam strčil celý prst. :D Na Golfe ma mrzí asi len ten nekvalitný lak, s tou krupicou mohli niečo urobiť. :)

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesprávne lícujúci odkladací priestor

Příspěvek od šimek »

inskeu píše:
šimek píše:Na silnici to je děs běs.

Ségře na Yarisu neseděla kapota o 3mm na spáře, to byla síla. Funglovka.
To je ešte dobré, ja som mal na Swifte na 5. dverách medze dverami a svetlami takú medzeru, že som tam strčil celý prst. :D Na Golfe ma mrzí asi len ten nekvalitný lak, s tou krupicou mohli niečo urobiť. :)
Tak na lak si fakt nemohu stěžovat, prostě bomba, mám metlu a nikde ani troška "pomeranče"

inskeu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 27.05.2008 09:33
Bydliště: Trnava

Re: Nesprávne lícujúci odkladací priestor

Příspěvek od inskeu »

Ja mám rovnakú farbu ako ty na Jette, a pomarančov habadej. Dali si záležať na tvojej Jette. :D

Uživatelský avatar
durosko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra, 0905855499
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesprávne lícujúci odkladací priestor

Příspěvek od durosko »

ja keď som došiel reklamovať, teda skôr sa opýtať bo tam som auto nekupoval .. a nekupoval som predchadzajúci golf nový .. to , že každé dvere sú nejako na krivo tak v NZ mávli rukou a hovorili ... my sme tu museli dopasovávať dvere a prelepovať plastové bočné lišty čo vobec nesedeli .. vy to áte úplne super :)

pravdou ale je, že R32 je na tom lepšie troška ale len troška ako predchádzajúce 2,0Tdi

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“