Loketní opěrka od KAMEI

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Metzgercz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 17.07.2008 19:05

Loketní opěrka od KAMEI

Příspěvek od Metzgercz »

http://www.kamei.cz/Kamei/Loketni-operk ... a_g89.html

Ahoj,nemáte prosím někdo zkušenosti s touto opěrkou? Docela rád bych si ji pořídil,ale nevím,co od ní mám čekat.

A pokud by jste měl někdo nějakej jinej tip na opěrku do G5 tak mi ho tu prosim doporučte.Uvažuji i o originálu,ale ten je cennove už trošku na jiné urovni:)
Díky za tipy
VW Golf V 1.4, 16V, 59kW

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Loketní opěrka od KAMEI

Příspěvek od maweric »

Metzgercz píše:http://www.kamei.cz/Kamei/Loketni-operk ... a_g89.html

Ahoj,nemáte prosím někdo zkušenosti s touto opěrkou? Docela rád bych si ji pořídil,ale nevím,co od ní mám čekat.

A pokud by jste měl někdo nějakej jinej tip na opěrku do G5 tak mi ho tu prosim doporučte.Uvažuji i o originálu,ale ten je cennove už trošku na jiné urovni:)
Díky za tipy
zahlídnul jsem to tady v nějakým autě, myslím že to byl páša, funkčnost je stejná, akorát ten vzhled je šílenej :roll: nevím no, už se mi několikrát osvědčilo, že origo je origo :wink:

inskeu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 27.05.2008 09:33
Bydliště: Trnava

Re: Loketní opěrka od KAMEI

Příspěvek od inskeu »

To: Metzgercz

Mal som rovnakú opierku v predchádzajúcom aute. Nebola síce od Kamei ale vyzerala rovnako a aj funkcie mala rovnaké. Originál VW je lepšia, ale nebola zlá ani táto, len v aute vyzerala dosť neprirodzene a musel som spevňovať uchytenie stredovej konzoly, lebo tá opierka hýbala celou konzolou.

Edit:

Mal som ju zadarmo k autu, inak by som ju nekupoval.
Naposledy upravil(a) inskeu dne 03.10.2008 20:43, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
TOWER
Závodník
Závodník
Příspěvky: 606
Registrován: 16.01.2008 18:13
Bydliště: L.Bohdaneč

Re: Loketní opěrka od KAMEI

Příspěvek od TOWER »

nekupovat,já měl na g4 tuhle za 1800,- a skončila v popelnici,lepší origo,jak píše o řádek výše,při opření se zvedá celý tunel :wink:navíc to nedělá Kamei ale Rakovník a dávají jen nálepku Kamei
auto má sloužit člověku-já sloužím jemu
vw golf lll VR6

Metzgercz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 17.07.2008 19:05

Re: Loketní opěrka od KAMEI

Příspěvek od Metzgercz »

díky za reakce,ale tato operka se nechyta k stredovemu panelu jak jsem pochopil co tu pisete,ale je chycena pod vodicima listama u sedadel.
Tu co se chyta ke stredovemu panelu jsem zavrhnul hned z pocatku,ale tato co jsem tu na ni uvedl link,se me zda byt pevnejsi a rozhodne nehybe s celym prostrednim panelem,jelikoz na nem neni vubec zavisla.
Vím,že nejlepsi reseni je original,ale to je +-i s montazi cena neco kolem 10000Kc a to se me moc investovat nechce:(
Ješte pokud nekdo vite,kde by se origo dalo koupit za nejakou rozumnou cenu,hodte mi sem pls link.
VW Golf V 1.4, 16V, 59kW

Uživatelský avatar
TOWER
Závodník
Závodník
Příspěvky: 606
Registrován: 16.01.2008 18:13
Bydliště: L.Bohdaneč

Re: Loketní opěrka od KAMEI

Příspěvek od TOWER »

Metzgercz píše:díky za reakce,ale tato operka se nechyta k stredovemu panelu jak jsem pochopil co tu pisete,ale je chycena pod vodicima listama u sedadel.
Tu co se chyta ke stredovemu panelu jsem zavrhnul hned z pocatku,ale tato co jsem tu na ni uvedl link,se me zda byt pevnejsi a rozhodne nehybe s celym prostrednim panelem,jelikoz na nem neni vubec zavisla.
Vím,že nejlepsi reseni je original,ale to je +-i s montazi cena neco kolem 10000Kc a to se me moc investovat nechce:(
Ješte pokud nekdo vite,kde by se origo dalo koupit za nejakou rozumnou cenu,hodte mi sem pls link.
já si myslím,že když si to dáš do poptávky a nebo budeš sledovat forum,tak se objeví určo za lepší cenu než 10000
auto má sloužit člověku-já sloužím jemu
vw golf lll VR6

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Loketní opěrka od KAMEI

Příspěvek od maweric »

Metzgercz píše:díky za reakce,ale tato operka se nechyta k stredovemu panelu jak jsem pochopil co tu pisete,ale je chycena pod vodicima listama u sedadel.
Tu co se chyta ke stredovemu panelu jsem zavrhnul hned z pocatku,ale tato co jsem tu na ni uvedl link,se me zda byt pevnejsi a rozhodne nehybe s celym prostrednim panelem,jelikoz na nem neni vubec zavisla.
Vím,že nejlepsi reseni je original,ale to je +-i s montazi cena neco kolem 10000Kc a to se me moc investovat nechce:(
Ješte pokud nekdo vite,kde by se origo dalo koupit za nejakou rozumnou cenu,hodte mi sem pls link.
8O draku tak to je dobrej nesmysl, myslím že uýivatel zviratko by ti ji mohl sehnat origi za slušnej peníz a montáž zvládne leckdo :wink:

Metzgercz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 17.07.2008 19:05

Re: Loketní opěrka od KAMEI

Příspěvek od Metzgercz »

maweric píše:
Metzgercz píše:díky za reakce,ale tato operka se nechyta k stredovemu panelu jak jsem pochopil co tu pisete,ale je chycena pod vodicima listama u sedadel.
Tu co se chyta ke stredovemu panelu jsem zavrhnul hned z pocatku,ale tato co jsem tu na ni uvedl link,se me zda byt pevnejsi a rozhodne nehybe s celym prostrednim panelem,jelikoz na nem neni vubec zavisla.
Vím,že nejlepsi reseni je original,ale to je +-i s montazi cena neco kolem 10000Kc a to se me moc investovat nechce:(
Ješte pokud nekdo vite,kde by se origo dalo koupit za nejakou rozumnou cenu,hodte mi sem pls link.
8O draku tak to je dobrej nesmysl, myslím že uýivatel zviratko by ti ji mohl sehnat origi za slušnej peníz a montáž zvládne leckdo :wink:
jj uznavam,10000 je trosku premrstene,ale ja to bral tak nejak ze to postavim do autorizovanyho servisu a oni mi to tam rovnou i namontuji a verim tomu ze bych se na nasledne fakture dosti prohnul:) a nebyl bych daleko od tech 10k:)
VW Golf V 1.4, 16V, 59kW

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Loketní opěrka od KAMEI

Příspěvek od Benne »

no tak ja si myslim,ze origo bude kludne okolo 10 tis. , je to fakt velky diel, pripaja sa to aj na klimu a podobne... z vrakacu sa ale zozenie snad lacnejsie,ale pochybujem,ze bude pod 4 tisic...

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Loketní opěrka od KAMEI

Příspěvek od čapik »

jj, jak říká Benne, je na to celej ten středovej tunel jinej, jak tam máš teď na pití ty dvě díry, tak tam bude roletka. Nehledě o vývodu klimy, která se musí navést až do zadních mřížek, který tam teď nemáš.
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Metzgercz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 17.07.2008 19:05

Re: Loketní opěrka od KAMEI

Příspěvek od Metzgercz »

JJ taky jsem si myslel,ze se bude muset vymenit celej ten stredovej panel.Proto po tom co to mam potvrzene si tu opěrku od kamei nakonec asi poridim.Bohuzel 10000 se me za trosku oroginalniho pohodli navic davat nechce a radeji vyzkousim levnejsi moznost i kdyz to asi nebude vzhledove uplne ono,ale co,vyzkouset se musi vsechno:) treba me to tu jeste nekdo z vlastni zkusenosti vymluvite a nebudu si porizovat nic.Dam tomu jeste trosku casu a budu s napetim ocekavat dalsi nove prispevky za ktere vam jiz predem dekuju
VW Golf V 1.4, 16V, 59kW

Uživatelský avatar
jasp3r
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 09.10.2007 11:43
Bydliště: Praha

Re: Loketní opěrka od KAMEI

Příspěvek od jasp3r »

Doporučení:
Koupil jsem tuhle: http://www.graficar.cz/10667/loketni-op ... -2003.html
ikdyž v jiném webshopu za cenu 1790,- a musím z 5000km zkušenosti jen doporučit. Montáž pro laika do 15 minut a padne do mého GTi jak ulitá!
Přílohy
loketka.jpg

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“