Chyba rádia Golf 5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
mako
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Chyba rádia Golf 5

Příspěvek od mako »

Ahoj lidi.
Nevíte náhodou někdo, co se děje, když mi z ničeho nic začlo přeskakovat CD v origo rádiu, nikdy mi nedohraje celá písnička, vždycky to skočí po chvíli na začátek nebo na další skladbu.
Když je puštěné rádio jako takové, neudrží stanice, vždycky po chvíli přeladí o 0,1 Mhz výše.
Třeba z 97,2 na 97,3, tím pádem to začne šumět.
Auto mám už přes dva roky a celou dobu v pohodě.

Uživatelský avatar
jozef.79
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 15.12.2007 11:25
Bydliště: SR - BJ / CZ - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba rádia Golf 5

Příspěvek od jozef.79 »

špinave Cd, resp. čitacia mechanika, vylešti CD, ak to bude robiť dalej použi čistiace CD, - toto je na margo kvality CD,

ale ked ti "automaticky" preladuje radio hore dole v TUNER režime, tak potom to iste robi v CD že ti ide na dalsiu skladbu, nerobi ti to ak prejdes cez nejaky kanal :) alebo nejaku prekazku ?

tak to moze byt v poskodeni praveho kolieska na nastavovanie, neviem aky spôsob sa pouziva v tom radiu, ci je to este R, C alebo magneticky pruzok.. tak bolo by vhodne pozriet ci to nieje nejako "zaoxidované" - Contaktol nastiekat alebo nieco pod. ale to uz nech poradia elektrikari..

Uživatelský avatar
mako
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba rádia Golf 5

Příspěvek od mako »

Není to na hrbolech, myslím že CDéčkem to také není, páč to dělaj všechny, co jsem zkoušel a na to rádio snad nemá CD mechanika vliv.
Fakt nevim, co s tím. Nevíte někdo, kde kdyžtak sehnat jiné rádio popřípadě i s MP3.
Jen originál.
Díky.

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Chyba rádia Golf 5

Příspěvek od alean »


Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“