Da se dodelat ovladani vyhrivaní sedacek??

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Da se dodelat ovladani vyhrivaní sedacek??

Příspěvek od dream7000 »

jasne jasne hned ako sa pohnem doplnim info..... :lol:

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Da se dodelat ovladani vyhrivaní sedacek??

Příspěvek od Benne »

Pardous píše:Jenze ja mam to stredove kolecko jeste s napisem dual a kdyz tam neni dual tak to nejde rozdelit si myslim??
nn,ja tam to dual nemam, a prave nemozem ovladat obe strany naraz,ale kazdu zvlast. To dual sluzi prave na to,aby sa ovladala teplota naraz na oboch stranach,ak dobre viem ;)
Dream7000 posli pls link aj mne na toho dodavatela,odkial objednavas,ceny su naozaj zaujimave :P

Uživatelský avatar
KaZa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 03.10.2007 17:25

Re: Da se dodelat ovladani vyhrivaní sedacek??

Příspěvek od KaZa »

Benne píše:
Pardous píše:Jenze ja mam to stredove kolecko jeste s napisem dual a kdyz tam neni dual tak to nejde rozdelit si myslim??
nn,ja tam to dual nemam, a prave nemozem ovladat obe strany naraz,ale kazdu zvlast. To dual sluzi prave na to,aby sa ovladala teplota naraz na oboch stranach,ak dobre viem ;)
Dream7000 posli pls link aj mne na toho dodavatela,odkial objednavas,ceny su naozaj zaujimave :P

...tak to teda dobře nevíš!Kdo nemá "DUAL",tak přidrží zmáčklé "AUTO"na 5 sekund a synchronizují se mu tím teploty na obou stranách :wink: Potom ovládáš jen z místa řidiče(levým) obě strany.Jakmile ti někdo šáhne na pravý ovladač(spolujezdce),vyruší tuto synchronizaci a musíš opět podržet "AUTO"na 5sekund.Takhle to funguje u starších Climatroniců,ty novější už mají solo tlačítko "DUAL"...
Rabbit MkV

Uživatelský avatar
Dejvidos
Závodník
Závodník
Příspěvky: 515
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Da se dodelat ovladani vyhrivaní sedacek??

Příspěvek od Dejvidos »

ma pravdu kolega, presne tak, v predchozim GV jsem nemel DUAL a cumel jsem na to jak tele ze to mam porad rozhazene :lol:

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Da se dodelat ovladani vyhrivaní sedacek??

Příspěvek od Benne »

KaZa píše:
Benne píše: nn,ja tam to dual nemam, a prave nemozem ovladat obe strany naraz,ale kazdu zvlast. To dual sluzi prave na to,aby sa ovladala teplota naraz na oboch stranach,ak dobre viem ;)
Dream7000 posli pls link aj mne na toho dodavatela,odkial objednavas,ceny su naozaj zaujimave :P

...tak to teda dobře nevíš!Kdo nemá "DUAL",tak přidrží zmáčklé "AUTO"na 5 sekund a synchronizují se mu tím teploty na obou stranách :wink: Potom ovládáš jen z místa řidiče(levým) obě strany.Jakmile ti někdo šáhne na pravý ovladač(spolujezdce),vyruší tuto synchronizaci a musíš opět podržet "AUTO"na 5sekund.Takhle to funguje u starších Climatroniců,ty novější už mají solo tlačítko "DUAL"...
tak to musim skusit,mam rad ked je to symtetricky,stale si nastavujem obe strany,diky :D

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Da se dodelat ovladani vyhrivaní sedacek??

Příspěvek od dream7000 »

takže dnes dorazil balík a prvé sľúbené foto všetých dielov aj s kablovačkou....
Přílohy
Snímka003.jpg

Uživatelský avatar
Pardous
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 347
Registrován: 26.09.2007 11:05
Bydliště: Hořovice/Beroun

Re: Da se dodelat ovladani vyhrivaní sedacek??

Příspěvek od Pardous »

Neposlal bys mi aspon cislo te jednotky pod sedlem spolujezdce a cisla tech zasuvek od sedla do climatronicu??Vyrazim na vrakač kde maji ten panel tak se tam mrknu jestli tam neni i ten zbytek..
MK VII GTI white PERFOFRRR

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Da se dodelat ovladani vyhrivaní sedacek??

Příspěvek od dream7000 »

jasne že ano neni problem, pasuje to aj z octy 2, koncovky 7L0 972 762 protikusy k nim
8E0 972 710, RJ 1Z0 959 772 a konektor do nej 1J0 972724, do RJ climatronicu tahaš iba 2 kable, modro.biely do PIN 10 a modro-zelený do PIN 11, konektor maš v svojom aute len tie piny založíš do koncovky, jeden biely drot od RJ vyhrievania 1Z0 959 772 taháš do RJ centralnej elektriky BSG konektor C PIN 1, a červeny drot cez poistku SC 37 /30A/ na napajanie.....v podsate ked mas kablovacku je to hracka

Uživatelský avatar
Pardous
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 347
Registrován: 26.09.2007 11:05
Bydliště: Hořovice/Beroun

Re: Da se dodelat ovladani vyhrivaní sedacek??

Příspěvek od Pardous »

Mooc dekuju ted aspon vim co mam lovit na vrakačích..
MK VII GTI white PERFOFRRR

Uživatelský avatar
aleshh
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 09.02.2008 11:05

Re: Da se dodelat ovladani vyhrivaní sedacek??

Příspěvek od aleshh »

Tak se na ně taky pomalu chystám.


TAK UŽ HŘEJOU - doděláno origo G5 - ne z OII.
Přílohy
f.jpg

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Da se dodelat ovladani vyhrivaní sedacek??

Příspěvek od swenak »

zdravim, objednal jsem si dnes panel climatronicu s ovladanim vyhrvani, ale priznam, ze z toho, co je tu popsano nemam paru, co vse je potreba jeste dokoupit a pripadne kde, aby to nestalo celou vyplatu...mohl by nekdo strsoku presneji popsat, co je potreb? diky
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

G5pepa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 06.09.2009 10:12

Re: Da se dodelat ovladani vyhrivaní sedacek??

Příspěvek od G5pepa »

Tady máš schéma:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=149&t=132428" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Da se dodelat ovladani vyhrivaní sedacek??

Příspěvek od swenak »

zdravim, kdo by mel zajem, muzu prodat ten panel...nez zacalo byt teplo a ze bych to zacal resit, rozhodnul jsem se poridit jinej vuz a ten jiz ma topeni v sedackach i panel :-)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
K€NNY
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 17.04.2015 09:53

Re: Da se dodelat ovladani vyhrivaní sedacek??

Příspěvek od K€NNY »

Čaute, dnes som kúpil sedačky s výhrevom. Treba teda vymeniť climatronic? Nedá sa to nejak obísť cez kolečko? A teda ak by bolo treba vymeniť climatronic, nebude problém s tým, že mám manuálnu klímu?

Uživatelský avatar
mynick
Pilot
Pilot
Příspěvky: 866
Registrován: 14.04.2013 13:49

Re: Da se dodelat ovladani vyhrivaní sedacek??

Příspěvek od mynick »

aj panel climatiku/manual. klima/ sa da vymenit za panel s kolieckami na vyhrev sedadiel

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“