mfd2 - hudba

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
mentol
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko,Levoca

mfd2 - hudba

Příspěvek od mentol »

ahojte neviete mi poradit ako vylepsit zvuk vo vw golf 5 rada,3-dverovy, radby som vymenil predne repro za kvalitnejsie, plus niejake zadne repro a subwoofer-zosilovac,ale chcem ponechat OEM radio MFD2,neviem aky to ma vykon a ake vystupy,takze preto by som sa rad poradil pri vybere tychto veci,aby to vsetko ladilo spolu co sa tyka vykonu a tak.diki moc

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: mfd2 - hudba

Příspěvek od grebec »

takhle je těžko radit záleží hlavně kolik do toho chceš investovat peněz jestly chceš ty přední a zadní repro taky přes zesilovač nebo jen zesilovač na ten subwoofer.já sem měnil origo přední repra.ty originály si myslím že hrajou velice slušně i docela nahlas navíc sou to třípásma a slušné třípásma jako náhradu jsou hodně drahé a pokud neuvažuješ o zesilovači tak si myslím že zbytečné.navíc pokud chceš ty originály měnit a získat kvalitnější zvuk měl bys vytlumit dveře třeba vibraflexem což si vyžádá další investici.jinak dozadu bych dal ovály do plata zahrajou lepší než repra ve dveřích.jinak netuším jestly mdf 2 má výstup pro zesík musel bys použít hi-lo adaptér na zeslabení signálu pro zesilovac.za mě bych přidal akorát subwoofer a dodělal zadní ovály do plata kdybys použl 4kamálový zesilovač tak bys na něj mohl napojit sub i zadní repráky a přední bych tam zatím nechal uvidíš sám jak se ti to bude zdát.jinak do těch předních dveří se dělají i náhrady za silnější ale jsou hodně drahé http://www.audioland.cz/audio-system/au ... -v-5-.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“