Vytápění zadního okna

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

pigo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 07.02.2009 09:55

Vytápění zadního okna

Příspěvek od pigo »

Zdravím,chlapcí
jsem tu novej,tak se musím trocu zorientovat.
Můj problem na G,,V" je asi dost značný jelikož si s ním neporadili ani servisáci u VW servisu.
Netopí mi zadní okno.
Když zmáčknu vyhřívání rozsvítí se na 3 vteřiny kontrolka,pak zhasne a..NIC
V servisu vyměnili ovladač,řídící palubní jednotku,napojili i jiné sklo,propípali dráty,vyměnili relé...
a stále to nefunguje.Výčet pokusů so jsem napsal je z toho co mi řekl přejímací technik.
Po tom všem, jsem to už psychycky nevydržel a auto si odvezl.Za cca 14dní s tím nebyl nikdo schopen hnout.Je to rok staré,dá se bez toho žít,ale pocit,že to není v cajku mě drtí.
Zkuste někdo popátrat,zda už se to někomu taky nepřihodilo.
Zdraví Pígo

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1449
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od dream7000 »

v prvom rade ho napichni na VAG a hod sem výpis z pamäti závad......je dosť možné že sa ten čas alebo aj funkcia výhrevu koduje v RJ .......inak ti poradí len nejaký čarodejník alebo veštec.... 8O

pigo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 07.02.2009 09:55

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od pigo »

jenže to dělali v servisu a nic jim to neukázalo.Proto lezli i po drátech.

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1449
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od dream7000 »

k tomu len toľko ...zmen servis...... :D teraz som to kukol, RJ centralnej elektriky kanál 04, nastavenie času vyhrievania zadného okna...od 40 do 1600 sec....testovať uložiť......jasne že cez coding calculator alebo LCode......

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od Oakley »

dream7000 píše:k tomu len toľko ...zmen servis...... :D teraz som to kukol, RJ centralnej elektriky kanál 04, nastavenie času vyhrievania zadného okna...od 40 do 1600 sec....testovať uložiť......jasne že cez coding calculator alebo LCode......
Tak tak, pokud nezvládli takovou banalitu, tak rada se změnou servisu je radou nad zlato :wink:
A4 Avant 3.0 TDI Sline

pigo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 07.02.2009 09:55

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od pigo »

:roll: Hoši díky,hned v pondělí to nechám prověřit.

Uživatelský avatar
jozef.79
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 15.12.2007 11:25
Bydliště: SR - BJ / CZ - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od jozef.79 »

Pozor na niektore servisy, ktore "vedia vsetko" urobit prostrednictvom aparatury z "KKL" kablami

pigo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 07.02.2009 09:55

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od pigo »

jozef.79 píše:Pozor na niektore servisy, ktore "vedia vsetko" urobit prostrednictvom aparatury z "KKL" kablami
Na to už jsem také přišel.Důvěřoval jsem v jejich profesionalitu(3x),ale opak je pravdou.Upozorňuji ještě jednou,že to MĚLA BÝT ZÁRUČNÍ OPRAVA.


Co se týče té závady-kámoš mi ji přečetl na VAGu a ukázalo nám to- :roll: částečný zkrat v obvodu vyhřívání zadního okna. :158:


Teď mi akorát chrastí plasty,takže lezu po autě a snaží se to pochytat.
Vždycky jsem měl Škodovky-Felicii,3x Fabii,2xOctu,za celá léta,z vyjimkou běžné údržby,jsem měnil akorát 1x lambdu v Oktě,a na novej Oktě zvlněné kotouče,které mi vyměnili ještě během záruky.Jinak nic.Tentokrát jsem se nechal zlákat do G5 :evil: :gey: a zrovna.....
Vím,že většina komponentů je stejná,ale zrovna těď mám pech.

Uživatelský avatar
jozef.79
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 15.12.2007 11:25
Bydliště: SR - BJ / CZ - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od jozef.79 »

Potom ak skusali to pripojit na "ine dvere - inu vyhrievaciu mriezku" tak problem by mal byt iba v kablovacke, to by bolo este treba preverit.. ale ako už tu bolo spominane treba skusit zmenit servis

pigo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 07.02.2009 09:55

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od pigo »

Kabely už prý taky pípali,říkal tecchnik

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od šimek »

pigo píše:Kabely už prý taky pípali,říkal tecchnik
Tomu co říkal technik jsem přestal dávno věřit, byl jsem tam 4X s drnčícím pásem, vždy se chvástali jak to dokázali a auto jsem ani jednou nevyvezl z VW, vždy jsem sedl do auta, zkusil, vrátil, koukal jako puk, vždy se omlouvali, já na to, co tam mají za cvoky, když nepřijde na takovou prkotinu, tak to pak odstranili s tím, že podlepili v B sloupku co šlo, že nic měnit nemuseli, to je teda útěcha... Za výměnu lambdy na 2.8 chtěli 9 tis, prý 6 hodiny práce, sundat lafety a takové ty kraviny, tak jsem si ji za 15 min vyměnil doma sám i s kafem...Jsou to prostě šmejdi, ale jak zjistit dobrý servis? Na to ještě nikdo nepřišel...

Potom nechápu lidi o to víc, kteří vidí servisku a myslí si, že tím pádem kupují špičkový kus, taková klukovina...

pigo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 07.02.2009 09:55

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od pigo »

Mám teď moc práce a auto potřebuju.Ale až to poleví,odvezu to do VW do Německa.
Frickové jsou docela ješitní,až jim řeknu,že s tím tady v Čechách nehnuli.
Divím se ,že se neporadili s centrálou VW v Německu.Když jsem to nadhodil,tak mi odpověděl,ŽE TO JE TO POSLEDNÍ, CO BY UDĚLALI. :twisted: Pecka,co?!?
Mám ho z Německa,takže mi jistě půjdou na ruku,ale bral jsem to jako prkotinu,která se bohužel vyvynula jiným směrem,než jsem doufal. :wink:Dáse bez toho žít,ale.......

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od šimek »

pigo píše:Mám teď moc práce a auto potřebuju.Ale až to poleví,odvezu to do VW do Německa.
Frickové jsou docela ješitní,až jim řeknu,že s tím tady v Čechách nehnuli.
Divím se ,že se neporadili s centrálou VW v Německu.Když jsem to nadhodil,tak mi odpověděl,ŽE TO JE TO POSLEDNÍ, CO BY UDĚLALI. :twisted: Pecka,co?!?
Mám ho z Německa,takže mi jistě půjdou na ruku,ale bral jsem to jako prkotinu,která se bohužel vyvynula jiným směrem,než jsem doufal. :wink:Dáse bez toho žít,ale.......
Jsem také jeden z těch, kteří nesnesou něco v autě nefunkční nebo nepřesné, kort, když to je rok staré auto.

pigo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 07.02.2009 09:55

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od pigo »

Zdravím chlapcí,
tak se všichni něčeho podržte :158: .
Včera jsem to už nevydržel a zajel do servisu v Německu.
Tak to tady nechte--my zavoláme--za hodinu--můžete si pro to přijet,je to hotové.MÁLEM MĚ PORAZILO.
Takže shrnutí-v servisu VW -3x pokaždé teměř na týden,rozjebaný plasty a houby z toho.Okno stejně netopilo.
Mechanik v Německu mi řekl,že bylo pouze špatně zadané kodování.
Nechápal jsem jak je to možné!?!
Když jsem si začal zpětně dávat 1+1,uvědomuji si,že jsem původně dal do "VW servisu " G5 s vadným vstřikem.Což mi sice vyměnili,ale....pravděpodobně při "babrání" v kodování a načítání závady,museli zadat chybně kod pro vytápění z.okna a to celé stále opakovali dokola.
Jelikož jsem po výměně vstřiku nepotřeboval rozmrazovat z.okno,přišel jsem na celou závadu až po nějakém týdnu.Ovšem,že mě ani ve snu nenapadlo,že by to mohlo mít souvislost s předešlou opravou.(předpokládám,že nemám ve svém G5 nějakého ŠOTKA,který mi svévolně překodovává palubní jednotku.)
Takže chlapcí :lol: VÍTĚZSTVÍ NĚMECKÝCH ZBRANÍ :wink:

ps.již několikrát jsem četl o NESCHOPNOSTI VW servisů v Čechách,bohužel se musím přidat s negativním hodnocením-AŤ SE JDOU BODNOUT :gey: :mrgreen:

Uživatelský avatar
jozef.79
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 15.12.2007 11:25
Bydliště: SR - BJ / CZ - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od jozef.79 »

no to bude asi tým že v nemecku robia servis ludia ktorí neskončili strednu učnovku s priemerom 4.0 (tzv. silnoprudári), ale česť vínimkám, mam v okolí servis, ktorému verím..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“