Vytápění zadního okna

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

jjulina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 04.05.2016 21:12
Bydliště: Kroměříž

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od jjulina »

Ahojte chlapi!
Koupil jsem auto (G5 Variant) a až po nějaké době jsem zjistil, že vyhřívání zadního skla nefunguje. Na climatroniku se kontrolka normálně rozsvítí a po nějaké době zase normálně zhasne. Nefunguje ani jeden proužek. Nevíte co bych mohl orknout nebo zkontrolovat?

Děkuji
VW GOLF V Variant 1.9 TDI 77

jjulina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 04.05.2016 21:12
Bydliště: Kroměříž

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od jjulina »

Ahoj Chlapi,

Přestalo mi fungovat vyhrívání zadního skla (GV Variant), vlastně nevím ani kdy. Ale na climatronicu po sepnutí kontrolka nějakou dobu normálně svítí (oranžově) a po nějaké době klasicky zhasne (neměřil jsem čas). Nefunguje v podstatě ani jedno vlákno (linka). Poraďte prosím po čem bych mohl jít, co zkontrolovat popřípadě jak hledat kde je problém.

Děkuji.
VW GOLF V Variant 1.9 TDI 77

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4767
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od srotty »

Zkus se podívat na kabelový svazek v husím krku mezi kastlou a pátými dveřmi.Často bývá přerušený kabel.

jjulina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 04.05.2016 21:12
Bydliště: Kroměříž

Re: Vytápění zadního okna

Příspěvek od jjulina »

Zdravím páni,
Nefunguje mi vytápění zadního skla( VW Golf V Variant) . Na klimatroniku to normálně jede, ale sklo netopí. Tak jsem sundal plasty kolem skla a zjistil, že kontakty co mají být nalepeny na skle jsou na obou stranách upadlé. Ještě jsem to proměřil a vlevo 12-14V což je asi OK. Bohužel na konci drátku pravé strany není ani šťáva.
Můžete někdo poradit jestli je možné kontakty znovu napájet na sklo, co na to použít a co popřípadě zkontrolovat v případě toho hluchého pravého kontaktu? Bylo by vhodné použít nějaké elektricky vodivé lepidlo s obsahem stříbra jako je např. Loctite 3860, Wire Glue a pod.?

Předem děkuji za případné rady.

Jirka
VW GOLF V Variant 1.9 TDI 77

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“