Originál Bluetooth sada

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
touran46
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 02.03.2009 20:44
Bydliště: Kladno

Originál Bluetooth sada

Příspěvek od touran46 »

Zdravím, dokážete mi někdo poradit, zda je možno za nějaký normální peníz domontovat originál bluethooth sadu, která by komunikovala s multifunkčním volantem, RNS 510 a palubním počítačem na Golfu VI? Díky.

Uživatelský avatar
Standa*
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 23.01.2009 07:55
Bydliště: Bílina

Re: Originál Bluetooth sada

Příspěvek od Standa* »

Ahoj řešil jsem stejný problém i z dovozcem auta VW G6 ,ale hrozné prachy i když mne to celkem nevadilo,ale problém byl koupě jiného telefonu a konec nespolupracovalo by to.Nakonec jsem tam nechal namontovat Parot 3200 za třetinu ceny.Funguje téměř se vším a v případě změny jde v něm přehrát softvér.Jak jsi řešil origo alarm od VW neslyšel jsem na něj moc pochval.

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Originál Bluetooth sada

Příspěvek od Benne »

touran46 píše:Zdravím, dokážete mi někdo poradit, zda je možno za nějaký normální peníz domontovat originál bluethooth sadu, která by komunikovala s multifunkčním volantem, RNS 510 a palubním počítačem na Golfu VI? Díky.
da sa to, skusim najst navod, je aj s obrazkami.

EDIT : Tu to mas :)
http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=3488355" onclick="window.open(this.href);return false;

touran46
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 02.03.2009 20:44
Bydliště: Kladno

Re: Originál Bluetooth sada

Příspěvek od touran46 »

Bomba, diky moc. Doufam, ze to pojede i na G6. Pres vikend se do toho pustim...Dam vedet.

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Originál Bluetooth sada

Příspěvek od Benne »

touran46 píše:Bomba, diky moc. Doufam, ze to pojede i na G6. Pres vikend se do toho pustim...Dam vedet.
neni zac ;)

touran46
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 02.03.2009 20:44
Bydliště: Kladno

Re: Originál Bluetooth sada

Příspěvek od touran46 »

tak to mama zapojene, ale telefon mrtvy. Zitra to necham nakodovat, tak doufam, ze to bude fungovat...

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Originál Bluetooth sada

Příspěvek od dream7000 »

nie som si isty ci sa ti to podarí, golf VI bude niečo podobné ako nová octa 2 facelift, a je to tam trochu zložitejšie a inak to komunikuje ako v golfe V alebo starsej octe, ale budem rád ked daš info ako si pokročil

touran46
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 02.03.2009 20:44
Bydliště: Kladno

Re: Originál Bluetooth sada

Příspěvek od touran46 »

Tak se nepodarilo. HF je namontovana spravne, le v servise to nerozdychali. Smolik. nedate nekdo
radu?

Uživatelský avatar
Standa*
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 23.01.2009 07:55
Bydliště: Bílina

Re: Originál Bluetooth sada

Příspěvek od Standa* »

mám v G6 osazený Parot 3200 vše údajně maká /pro auto jdu až v dubnu/ našel jsem na netu modul z kterým to půjde ovládat i volantem
http://www.stualarm.cz/produkt/57can310 ... s-can-bus/" onclick="window.open(this.href);return false;

touran46
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 02.03.2009 20:44
Bydliště: Kladno

Re: Originál Bluetooth sada

Příspěvek od touran46 »

Dik za tip. Jeste dam šanci jinému servisu, zda to nezkusí nakodovatjinak a lépe. Rád bych využil display maxidotu i RNS

touran46
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 02.03.2009 20:44
Bydliště: Kladno

Re: Originál Bluetooth sada

Příspěvek od touran46 »

Tak se mi castečně podařilo dat originální sadu do provozu. Byla cyba v kabeláži. jestě zbýva nakodovat ovladaní z volantu a zobrazení na maxidotu. nepomúže někdo?
jedná se o Golf 6 s RNS510(tam zobrazuje) , multifunkčním volantem a maxidotem z výroby.
Díky

Uživatelský avatar
Standa*
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 23.01.2009 07:55
Bydliště: Bílina

Re: Originál Bluetooth sada

Příspěvek od Standa* »

Ahoj tak to všechno vychytej ja si pro něj myslím G6 jdu po 1.4 už je na prodejně tak ať můžem porovnávat.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“