koberecky na zimu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

jiripeli píše:Takže něco o mém autě- motor 1,6 výbava Conforline, černá perleť, kola od clubaka Carrery 17" MIGLIA, gumy 225/45/17- GOODYEAR EAGLE F1,
1,6 to je MPI(75) nebo FSi(85)?
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

Martin IV. píše:
concorde píše: kola jsem měl asi stejná, ale nekontroloval jsem to. Stačilo mi, jak parádní ten Aston byl a myšlení na to, že takové fáro nebudu nikdy mít :(
Jinak Jiripeli - máš moc pěkná kola - to jsou 17" ?. Já na zimu budu kupovat nějaké 17", protože plecháče na R32 snad ani nedělají a i kdyby, to by byl hřích.... :P
no kámo, to bude hřích i to když s tím budeš jezdit v zimě... :lol: :wink:
nie nadarmo je to 4motion :D treba sa vyradit :D

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Martin IV. píše:jinak na svý minulý auto jsem si koupil univerzální koberečky v makru a byl pokoj. jsou to klasický textilní koberečky... a za asi 200 :lol:
To jsou ty, jak jsem se musel vyzouvat, když jsem nastupoval do auta? :D
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
jiripeli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Strážovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jiripeli »

Motor mám MPI 75 KW. Některým se to bude zdát asi málo ale já jsem spokojený.

Uživatelský avatar
Jarousak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Jarousak »

málo to není, určitě to umí jezdit svižně, když člověk chce. Není to zas tak těžký auto, takže s těma 105 koníkama (nebo kolika) to musí bejt příjemný svezení. Já mám sice 140, ale kdysi jsem taky uvažoval o 105k a nebál jsem se malýho výkonu

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Jarousak píše:málo to není, určitě to umí jezdit svižně, když člověk chce. Není to zas tak těžký auto, takže s těma 105 koníkama (nebo kolika) to musí bejt příjemný svezení. Já mám sice 140, ale kdysi jsem taky uvažoval o 105k a nebál jsem se malýho výkonu
Kupujes kone, jezdis na kroutak. Nelze srovnavat kroutak u 2.0TDI (320Nm) a 1.6MPI (148Nm)

Vice info zde: http://www.volkswagen.cz/page.php?show= ... right=1880" target="_blank

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

ale jo, na klidný příjmený svezení to bohatě stačí, taky jsem ten motor měl a nemohl jsem si stěžovat... :wink:
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Jarousak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Jarousak »

Tomm píše:
Jarousak píše:málo to není, určitě to umí jezdit svižně, když člověk chce. Není to zas tak těžký auto, takže s těma 105 koníkama (nebo kolika) to musí bejt příjemný svezení. Já mám sice 140, ale kdysi jsem taky uvažoval o 105k a nebál jsem se malýho výkonu
Kupujes kone, jezdis na kroutak. Nelze srovnavat kroutak u 2.0TDI (320Nm) a 1.6MPI (148Nm)

Vice info zde: http://www.volkswagen.cz/page.php?show= ... right=1880" target="_blank
To já ani nesrovnávám, jen říkám, že i s tou 1.6 to auto určitě jezdí dobře, jen to holt chce trochu jinej styl jízdy a víc kvedlat fofrklackem. Samozřejmě já bych teď už měnit nechtěl, leda s Martinem :lol: , kdybych to ale nemusel krmit :?

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

Jarousak píše:
Tomm píše: Kupujes kone, jezdis na kroutak. Nelze srovnavat kroutak u 2.0TDI (320Nm) a 1.6MPI (148Nm)

Vice info zde: http://www.volkswagen.cz/page.php?show= ... right=1880" target="_blank
To já ani nesrovnávám, jen říkám, že i s tou 1.6 to auto určitě jezdí dobře, jen to holt chce trochu jinej styl jízdy a víc kvedlat fofrklackem. Samozřejmě já bych teď už měnit nechtěl, leda s Martinem :lol: , kdybych to ale nemusel krmit :?
ja mam tiez 1.6 MPI a je to niekedy fakt hruza. Predtym som mal 115k ochcafku :D a to jazdilo jak hovado (krutiaci moment okolo 250 az 300 Nm) takze asi tak :) a spotreba bola nizsia o 2 litre. No ale tento motor je zas taky sviznejsi v tych vyssich otackach a ma krajsi zvuk :) Ale urcite na normalne vozenie staci aj tento motor. Ale sa vzdy rozpisem na tuto temu :D

Uživatelský avatar
Jarousak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Jarousak »

Benne píše:
Jarousak píše: To já ani nesrovnávám, jen říkám, že i s tou 1.6 to auto určitě jezdí dobře, jen to holt chce trochu jinej styl jízdy a víc kvedlat fofrklackem. Samozřejmě já bych teď už měnit nechtěl, leda s Martinem :lol: , kdybych to ale nemusel krmit :?
ja mam tiez 1.6 MPI a je to niekedy fakt hruza. Predtym som mal 115k ochcafku :D a to jazdilo jak hovado (krutiaci moment okolo 250 az 300 Nm) takze asi tak :) a spotreba bola nizsia o 2 litre. No ale tento motor je zas taky sviznejsi v tych vyssich otackach a ma krajsi zvuk :) Ale urcite na normalne vozenie staci aj tento motor. Ale sa vzdy rozpisem na tuto temu :D
no to je právě ten rozdíl mezi naftou a benálem, nafta mívá prostě větší krouťák a menší spotřebu, ale jak říkám, když v tom benálu člověk víc kvedlá fofrklackem a drží to ve votáčkách, tak se s tím dá jezdit svižně. Měl jsem Polo 1.4 55kW a když jsem chtěl, tak to taky lítalo docela slušně, samozřejmě včetně větší spotřeby

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

Jarousak píše:
Benne píše: ja mam tiez 1.6 MPI a je to niekedy fakt hruza. Predtym som mal 115k ochcafku :D a to jazdilo jak hovado (krutiaci moment okolo 250 az 300 Nm) takze asi tak :) a spotreba bola nizsia o 2 litre. No ale tento motor je zas taky sviznejsi v tych vyssich otackach a ma krajsi zvuk :) Ale urcite na normalne vozenie staci aj tento motor. Ale sa vzdy rozpisem na tuto temu :D
no to je právě ten rozdíl mezi naftou a benálem, nafta mívá prostě větší krouťák a menší spotřebu, ale jak říkám, když v tom benálu člověk víc kvedlá fofrklackem a drží to ve votáčkách, tak se s tím dá jezdit svižně. Měl jsem Polo 1.4 55kW a když jsem chtěl, tak to taky lítalo docela slušně, samozřejmě včetně větší spotřeby
jj mas recht ... 8)

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

jo muj otec ma Saxo 1.4 s motorem ze Xary (nevim jeslti primo ze xary ale je to jienj motor nez sedava do obyc Saxa) a s tim to teda litajako fakt velice dobre. Je jasny ze na 1,9 to uz nema ale 1.6 fabie, felicie oktavky to strka s prehledem dokapsy.

Jinak Citroeni jsou srace tak nekupovat. Segra delala v C servisu a rikala co novych aut bylo na reklamaci atd. Proste podle me uz nespolehlivy auta.

Uživatelský avatar
Jarousak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Jarousak »

no vono vůbec všechny francouzský auta jsou sráče, kámoš měl novýho Megana kombi a byl s tím víc v servisu než na silnici, fakt totální sráč

Uživatelský avatar
jiripeli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Strážovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jiripeli »

Jarousak píše:no vono vůbec všechny francouzský auta jsou sráče, kámoš měl novýho Megana kombi a byl s tím víc v servisu než na silnici, fakt totální sráč
:D

Uživatelský avatar
rick
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště:

Příspěvek od rick »

Co se týče motoru 1,6MPI jezdím s ním 4 měsíce.Přešel jsem na něj z Mondea 2.0 TDDI.Než jsem ho zajel,tak mi bylo na blití.Ale dneska jsem už velice spokojenej.Spotřeba cca 7,7 a výkon mi plně stačí.Dokonce mě udivuje,že na 5 se dá jet i 70-kou a rozjede se to.Dneska se na mě vysrával starší Bávoš nějaká 5 tak 95 rok,zřejmě benzín a bez problému jsem mu odjížděl.Je fakt,že nafta by byla lepší ale jezdím dost po městě a v zímě ty studený starty a klapot nic pro mě.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“