koberecky na zimu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
jiripeli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Strážovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jiripeli »

Obrázek

Uživatelský avatar
concorde
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Příspěvek od concorde »

Oakley píše:
SakoVerife píše:Concorde, ale kola mas vetsi ne? nebo se me to jen zda? :wink:
Má dodávku, tak musí mít větší kola, třeba s náklaďáku :D
kola jsem měl asi stejná, ale nekontroloval jsem to. Stačilo mi, jak parádní ten Aston byl a myšlení na to, že takové fáro nebudu nikdy mít :(
Jinak Jiripeli - máš moc pěkná kola - to jsou 17" ?. Já na zimu budu kupovat nějaké 17", protože plecháče na R32 snad ani nedělají a i kdyby, to by byl hřích.... :P
fau-vé je nejlepší, ostatní je hadr...

Uživatelský avatar
Jarousak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Jarousak »

jo, kola jsou to pěkný, ale přece jen se mi líbí víc ty moje originály 16" :D Martin už do mě v neděli vrtal, jestli nepůjdu do 17", ale u nás na Vysočině to nemá smysl, to bych radši přidal dozadu nějaký křídlo...

Ale máš ji mooc pěknou, takhle jsem ji neměl už dlouho naleštěnou, ono to ale v tomhle počasí ani nemá cenu... :x Co je tam za motor, napiš něco víc, jsme tu s pořádným autem snad sami dva... 8)

Uživatelský avatar
jiripeli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Strážovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jiripeli »

Takže něco o mém autě- motor 1,6 výbava Conforline, černá perleť, kola od clubaka Carrery 17" MIGLIA, gumy 225/45/17- GOODYEAR EAGLE F1, Obrázek

Uživatelský avatar
Jarousak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Jarousak »

pekny, ty gumy bych taky bral :cry:
jednou bych to chtel postavit vedle Tebe, abych porovnal black obyc s tou perleti

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Jarousak píše:jednou bych to chtel postavit vedle Tebe, abych porovnal black obyc s tou perleti
to by mě zajímalo taky, když jsem to zkoumal, tak mi připadla obyč černá hezčí a černější, než metla, ale s perletí jsem to nezkoumal...Já jen abych věděl, jestli se vyplatí příplatek za barvu :D
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

Oakley píše:
Jarousak píše:jednou bych to chtel postavit vedle Tebe, abych porovnal black obyc s tou perleti
to by mě zajímalo taky, když jsem to zkoumal, tak mi připadla obyč černá hezčí a černější, než metla, ale s perletí jsem to nezkoumal...Já jen abych věděl, jestli se vyplatí příplatek za barvu :D
sa pozri na to jak sa ta perlet leskne, ten priplatok sa urcite oplati. Uz som mal vedla seba (mam obyc ciernu) perletoveho golfa a bolo to vidiet , ked boli obidve spinave ... za cista by som asi umrel od zavisti :lol:

Uživatelský avatar
Jarousak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Jarousak »

no já měl tu svou čistou Jettu s obyč. černou vedle Passata s perletí a ta obyč je fakt černější a za čista se leskne víc. Možná se ale ta obyč rychleji zašpiní, resp. se špínou rychleji ztrácí lesk než perleť, která má asi logicky větší tendenci se blejskat i při malé špíně a to stejné asi bude i vlivem času. Ale na sportovní auta prej se metly moc nedávají, říkal prodejce..., tak nevím

Uživatelský avatar
jiripeli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Strážovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jiripeli »

Co se týká barvy tak perleť se více leskne (jak psovi kulky).Měl bych na prodej 16" pneu. Jsou to úplné funglofky HANKOOG VENTUS PRIME V 205/55/16. Ikdyž jsou to asijský gumy tak jsou prý velmi dobré (dle testů) Já jsem auto obul na 17" tak mě 16" zbyli. Cena je 7500Kč.

Uživatelský avatar
jiripeli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Strážovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jiripeli »

Jeste bych mel jeden dotaz. Jak mate udelany automaticky sviteni. Ja kdyz jsem si kupoval Jettu tak jsem chtel aby mne to udelali, aby po nastartovavi se rozly svetla. Jenom ze to mam tak, jakmile otocim klickem do polohy 1 tak se mne svetla roznou a pak teprve startuji. podle mne by to melo byt obracene. Napred nastartovat a potom s nekolika vterinovym spozdenim rozvitit svetla.

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Perleť asi jo, ale metla je trochu světlejší. Měl jsem GIV v černé metle a když jsem si stoupnul vedle nějakýho černýho, tak ta moje vypadala spíš jako šedá...
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
concorde
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Příspěvek od concorde »

mi se taky rozsvítí hned po otočení klíčku a svítí i během startování. Nicméně nevidím v tom problém - baterka to utáhne v pohodě a fungovalo mi to tak i v zimě (u jiného pětkového golfa). A až by to byl problém - tak ta baterka stejně potřebuje vyměnit - což jednou za 3 roky jistě finančně utáhnu.... 8)

Mám ale jednu fičurinku - senzor na tmu - druhá poloha ovladače - to funguje i když mám nastavené automatické svícení - a to na osvětlení přístrojovky. Prostě normálně přes den mi svítí jen světla a uvnitř auta nic, jakmile se ale sešeří, nebo vjedu do tunelu, nebo do lesa... šup a vnitřek auta se mi sám rozsvítí (normálně by se rozsvítila i světla...) - a samozřejmě zase shasne, když se zase objevím na světle. Takže na ten ovladač světel nemusím ani sáhnout - což je prima :wink:
Naposledy upravil(a) concorde dne 12.08.2006 14:56, celkem upraveno 1 x.
fau-vé je nejlepší, ostatní je hadr...

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

jiripeli píše:Jeste bych mel jeden dotaz. Jak mate udelany automaticky sviteni. Ja kdyz jsem si kupoval Jettu tak jsem chtel aby mne to udelali, aby po nastartovavi se rozly svetla. Jenom ze to mam tak, jakmile otocim klickem do polohy 1 tak se mne svetla roznou a pak teprve startuji. podle mne by to melo byt obracene. Napred nastartovat a potom s nekolika vterinovym spozdenim rozvitit svetla.
ja to mam tak isto. To preto lebo to mas len dodatocne robene cez VAG a nemas tam ten ovladac (coming home living home).

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

concorde píše:
Oakley píše: Má dodávku, tak musí mít větší kola, třeba s náklaďáku :D
kola jsem měl asi stejná, ale nekontroloval jsem to. Stačilo mi, jak parádní ten Aston byl a myšlení na to, že takové fáro nebudu nikdy mít :(
Jinak Jiripeli - máš moc pěkná kola - to jsou 17" ?. Já na zimu budu kupovat nějaké 17", protože plecháče na R32 snad ani nedělají a i kdyby, to by byl hřích.... :P
no kámo, to bude hřích i to když s tím budeš jezdit v zimě... :lol: :wink:
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

jinak na svý minulý auto jsem si koupil univerzální koberečky v makru a byl pokoj. jsou to klasický textilní koberečky... a za asi 200 :lol:
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“