přední GTI nárazník na TDI

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Zamčeno
Uživatelský avatar
S7rny
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 02.09.2008 13:42
Bydliště: Žatec

přední GTI nárazník na TDI

Příspěvek od S7rny »

Ahoj,mám asi trochu blbej dotaz tak se omlouvám předem pokud to někoho vytočí :wink:
Mám VW Golf V. TDI a chci tam hodit gti nárazník ... ale v jednom tuning shopu mi bylo řečeno že gti nárazník na tdi asi nedostanu,že tam jsou jiné úchyty a bylo by stím hodně práce to upravit... ? 8O Což se mi nezdá když je tu tolik lidí co mají své TDI takto upravené ... Plete se tedy tento prodejce nebo má pravdu ... ? 8O Díky za odpověd :oops:
současnost: VW PASSAT B8 2.0TDI 110kW :-)
minulost: VW PASSAT 3C 2.0TDI CR :-(
minulost: VW GOLF V 1.9TDI PD :-(

Uživatelský avatar
tetovany
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 08.03.2008 05:07
Bydliště: Connecticut usa
Kontaktovat uživatele:

Re: přední GTI nárazník na TDI

Příspěvek od tetovany »

S7rny píše:Ahoj,mám asi trochu blbej dotaz tak se omlouvám předem pokud to někoho vytočí :wink:
Mám VW Golf V. TDI a chci tam hodit gti nárazník ... ale v jednom tuning shopu mi bylo řečeno že gti nárazník na tdi asi nedostanu,že tam jsou jiné úchyty a bylo by stím hodně práce to upravit... ? 8O Což se mi nezdá když je tu tolik lidí co mají své TDI takto upravené ... Plete se tedy tento prodejce nebo má pravdu ... ? 8O Díky za odpověd :oops:
Ja si myslim ze to bude sediet,, ludia menia narazniky ako na pase.. z rabbita na jettu na gti a na r32...
http://www.youtube.com/watch?v=HQWkJyjw ... E9B193AC71" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
MartinZima
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: přední GTI nárazník na TDI

Příspěvek od MartinZima »

Ahoj, docela dost se to tu řešilo,,,,,že by jsi vzal origo GTI a dal ho bez úprav na TDI,to ti opravdu nepůjde,,,já to vyřešil tímto http://www.kubidesign.cz/eshop_naraznik ... swagen.htm" onclick="window.open(this.href);return false;


:arrow: Pasoval úplně přesně bez úprav i s použitím mlhovek TDI :P
Přílohy
IMG_0665.jpg
Naposledy upravil(a) MartinZima dne 23.04.2009 09:09, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: přední GTI nárazník na TDI

Příspěvek od alean »

bez uprav to opravdu nejde,ale zkus hledat někde to tady je i s fotkama. :wink:

Uživatelský avatar
S7rny
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 02.09.2008 13:42
Bydliště: Žatec

Re: přední GTI nárazník na TDI

Příspěvek od S7rny »

Omlouvám se,špatně jsem se vyjádřil ... nejde o originál GTI nárazník ... ale o ten jak uváděl MartinZima (GTI Style) ... akorát já ho mám z autokelly ... proto mě překvapilo když mi v obchodě řekli že to nejde ... takže v tom žádný problém tedy nebude ... ? Díky :wink:
současnost: VW PASSAT B8 2.0TDI 110kW :-)
minulost: VW PASSAT 3C 2.0TDI CR :-(
minulost: VW GOLF V 1.9TDI PD :-(

Uživatelský avatar
MartinZima
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: přední GTI nárazník na TDI

Příspěvek od MartinZima »

Řekl bych,že možná měli v AUTO KELLY pravdu,že mají přesnou kopii originálu GTI,,,a ten co jsem dával, je sice vzhledově GTI,ale je k tomu přizpůsobený aby pasoval na TDI .
Jestli se pletu,ať mě někdo opraví :)

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: přední GTI nárazník na TDI

Příspěvek od alean »

MartinZima píše:Řekl bych,že možná měli v AUTO KELLY pravdu,že mají přesnou kopii originálu GTI,,,a ten co jsem dával, je sice vzhledově GTI,ale je k tomu přizpůsobený aby pasoval na TDI .
Jestli se pletu,ať mě někdo opraví :)
taky bych to tak viděl :wink:

Zamčeno

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“