Palivova nadrz

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Palivova nadrz

Příspěvek od swenak »

Zdravim, mam dotaz ohledne nadrze. Nejdrive jsem si vsimnul divny zvuk, kdyz vystoupim z vozu, tak zda se, ze v nadrzi tam neco jakoby zblunka. Docela dlouho a pravidelne, treba tak co 3-4vteriny. Kdyz jsem se dnes pri tankovani koukal, tak mi prislo zvlastni, ze hrdlo nadrze neni z jednoho kusu, ale jsou tam videt takove asi 4 listy, jako by "klec". Nevim, jestli je to bezne, nemam ted moznost srovnat s jinym stejnym vozem, ale u predesleho Golfu jsem si to nevsimnul. Neschazi mi tam treba nejakou kousek? Diky za rady.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Palivova nadrz

Příspěvek od grebec »

mě tam taky žblunká:)mám 1.4 16v už sem si na ten zvuk zvykl ale zda se mě že pomohlo když sem nechal trošku povolené víčko nádrže

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Palivova nadrz

Příspěvek od swenak »

hmm, to nevim, jestli je to spravne reseni...mne ten zvuk nevadi, je to jen kdyz ukoncim jizdu, spise mi jde o to, jestli neco neni spatne...

prikladam fotku hrdla nadrze, dle mne mi tam neco schazi, jeden klubak mi snad doda fotku sveho na porovnani...
Přílohy
P1050113.JPG
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

StandBy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 28.10.2008 10:49

Re: Palivova nadrz

Příspěvek od StandBy »

Podla mna to maš zle nasadene, tu tesniacu gumu, chybať by tam nemalo nič, prikladám foto ako to je na mojom. Omluvte ten neporiadok :)
Přílohy
otvor nadrže
otvor nadrže

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Palivova nadrz

Příspěvek od swenak »

zkousel jsem to a vse je tam pevne, nikde se nic nepohlo, takze to asi bude OK...
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“