Golf V - předek Golf VI

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Golf V - předek Golf VI

Příspěvek od maverick1 »

Tak chlapci, co na to říkáte? Co myslíte, že by bylo všechno potřeba? Světla, mřížka, nárazník, kapota, blatníky?
Přílohy
0f19b4c105f8487e498c6cbc4b312c7c.jpg
2cnfow.jpg
2hyiijo.jpg
2ry6c15.jpg
5lyzqq.jpg
27x2k9y.jpg
a2q1on.jpg
cimg3377_1.jpg
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V - předek Golf VI

Příspěvek od Phob »

no nevím, nevím jestli by to k tomu zadku pasovalo, neumím si to představit v reálu

Uživatelský avatar
KaZa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 03.10.2007 17:25

Re: Golf V - předek Golf VI

Příspěvek od KaZa »

Osobně nejsem zastánce takových úprav,ale špatně to nevypadá...jen ta cena každého odradí,je to extrém :!:
Rabbit MkV

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Golf V - předek Golf VI

Příspěvek od grebec »

čekal sem že se najdou lidé kteří začnou bastlit na 5ku 6ku:) špatně to nevypadá ale 5ka se mě líbí taková jaká je...mě by spíš zajímalo jestly by šel předělat interiér do 5ky dat 6kový aspon palubku uvidíme časem taky by to bylo určitě finančně náročné

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V - předek Golf VI

Příspěvek od -Jakub- »

už jsem viděl interier šestky v pětce

Uživatelský avatar
BunnyLuv
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 345
Registrován: 23.08.2008 22:25
Bydliště: Highland /New Town/

Re: Golf V - předek Golf VI

Příspěvek od BunnyLuv »

takhle, o bastlení bych vyloženě nemluvil- podle toho jak to kdo udělá! Vždyť i VW dělá face, třeba právě Variant 6.
O čem se tu bavíte zastáncem taky vyloženě nejsem (že bych po tom toužil), ale umím ocenit velkou práci a kvalitní výsledek :!:
trochu nezvyk, ale rozhodně nevidím předek-zadek k sobě nějak extra nepasující :idea:
Obrázek

co vím, tak o 3 takových konverzích- tohle německý červený GTI Jana Grotheho je pro mě co se celkovýho konečnýho vzhledu i zpracování týče nejpovedenější!

další je známá i jedna konverze OEM+ style modding na variantu..na Mk6 Rline face od kluků z japonska
hodně agresivní a moc se mi to na tom bílým kombíku líbí, typickej jp style.
Obrázek
tady je dobře vidět co všechno se zvenku mění
Obrázek
s víc obrázkama:
http://www.sacarfan.co.za/2010/07/volks ... -r-estate/" onclick="window.open(this.href);return false;

a ještě jedna konverze, zase na jednom japonským GTI..
Obrázek

ovšem pro mě nejvíc povedenej je prostě červenej- co nejvíc jako origo- žádný lemy navíc, žádný mračení..

třeba trochu na přiblížení ceny- Rline! na oemplus prodávají celý kity na konverzi Rline ovšem na 6ku. Nejsou tam proto teda blatníky, světla...asi i podběhy budou potřeba na tu 5ku.. takže jen:
- bumper cover
- center grill
- lower grills
- impact beam
- front LED daytime lights
- lower spoiler
- All necessary hardware
za nějakých $2,595.00

*a podle všeho by mělo jít líp pasovat blatníky Golfu Variant6, než plácat půl na půl pětkový se šestkovýma. :) Jde o to jak to bude s chladičovou stěnou, usazením světel- to nikdo moc nadšeně zveřejňovat nechce, je to know how, protože to by za chvíli měl každej druhej Tonda..a na to už se přijde při práci co je potřeba ještě doupravit.

teď už je lepší v tom, že se Mk6 díly začínají pozvolna objevovat i v inzercích (jak u nás tak ještě líp v zahraničí) za dobrý peníze (skoro kompletní GTI Mk6 nárazníky, světla xenony..) v době kdy vznikal červenej Mk5>Mk6 tak majitel nakupoval 95%dílů přímo u VW, kopu věcí musel upravovat, protože ještě nebyly k dispozici apod.

shrnuto: maverick1 pokud máš kopu peněz.. auto trefený na předek (nebo jsi hodně velikej příznivec úprav, že by jsi do toho šel do auta co je komplet) zručnost, tak směle do toho ;)
Tady jde taky o to, pokud to zamýšlíš na auto co máš v avataru, tak když už se zmůžeš na front a podaří se ti tuhle akci dokončit, tak tím to právě začíná, aby to aspoň nějak vypadalo (a ne úsměvně až směšně se sockovým zbytkem auta), tak je potřeba ještě taky alespoň z Mk5 prahy GTI, zadní nárazník s výfukem GTI nebo masivnější a asi i líp hodící se k tomu předku R32rear bumper, zadní světla zase GTI/r32, kola alespoň GTI 17-18", podvozek.. a to už sme na celkový hoodně jiný částce..

hodně štěští, když se ti podaří dát to do podoby, aby to vypadalo, bude to super. :wink:
| Mk5boy |

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Golf V - předek Golf VI

Příspěvek od Benne »

BunnyLuv super info !!! Mohol by si kludne pisat o viacerych veciach na GV :)

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V - předek Golf VI

Příspěvek od -Jakub- »

hlavně bych to dělal na combi, tam pak není poznat rozdíl

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Golf V - předek Golf VI

Příspěvek od maverick1 »

BunnyLuv: nevím kde si četl že něco takového plánuju, jen mě to hodně zaujalo, co to všechno asi obnáší a tak. Nikde tady na klubu jsem to neviděl,tak jsem to sem hodil. Pardon, že jsem si dovolil.
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
BunnyLuv
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 345
Registrován: 23.08.2008 22:25
Bydliště: Highland /New Town/

Re: Golf V - předek Golf VI

Příspěvek od BunnyLuv »

maverick1, to jsi mě špatně pochopil, nemyslel jsem to útočně! takovou potřebu rozhodně nemám ;) tak to ber taky v klidu- nemusí bejt žádný pardony s dovolení :idea:
pokud ti to tak připadá, ber to spíš s nadhledem, ne hned osobně jako útok na ego nebo urážku, když ti jen dám informace plus si dovolím přidat osobní názor třeba na tuhle úpravu. Víckrát se to nemusí stát.
Nějaký základní info jsem ti (myslím i nejen tobě) o tom dal, pokud tě to jenom zaujalo, myslím, že info dostatečný.
Nějaký lehčí nedorozumnění vzniklo v tom, když jsem si přečetl tebou položenej dotaz, že já to beru tak- pokud se na něco ptám, zajímá mě to, tak je dost pravděpodobný, že o tom i uvažuju...a až pak, když zvážím všechny plusy a mínusy tak od toho třeba ustoupím nebo se do toho pustím.. tak jsem to nikde nevzal ani nečetl, prostě mě to automaticky napadlo. :wink:
Nepotřebuju tu na tebe, na nikoho házet nějaký machry nebo se dohadovat, takže i ode mě to ber teda JEN jako úvahu kdybys..


Benne, :oops: :) díky kolego. Když mám co (občas :D ) říct, řeknu :)
| Mk5boy |

Uživatelský avatar
KaZa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 03.10.2007 17:25

Re: Golf V - předek Golf VI

Příspěvek od KaZa »

Marťo díky za vyčerpávající informace a myslím,že můžeme být klidní a nic takového v našich končinách neuvidíme :mrgreen:
Rabbit MkV

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V - předek Golf VI

Příspěvek od Phob »

pěkné počtěníčko ;-) však si myslím že není na škodu že se tohle téma založilo, kdyby někdo měl v plánu se do toho pustit tak si o tom může aspoň něco najít :-)

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Golf V - předek Golf VI

Příspěvek od maverick1 »

BunnyLuv: trošku se mě dotklo "směšně sockový zbytek auta" víš, ale jasný, v poho :wink:
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
BunnyLuv
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 345
Registrován: 23.08.2008 22:25
Bydliště: Highland /New Town/

Re: Golf V - předek Golf VI

Příspěvek od BunnyLuv »

maverick1, neměl bys bejt tak vztahovačnej :idea: ...
ještě jednou, nebylo to přímo myšlený jak jsi to vzal. Ještě jednou naschvál zauvažuj nad tím jak by vypadalo auto s čumákem z defacto prémiový 6ky s nedodělaným zbytkem "základní" 5ky- chudě/směšně/ nevyváženě/ nedodělaně :?: ....
tím jsem neurážel tebe ani tvoje auto! ale takovouhle úpravu na základním vzhledu auta!
na upřesnění :!: dyť já mám taky socku venek! žádný GTI prahy, mám sockový malý nárazníky (zbytek věcí US Jetta front end, US GTI rear bumper a další mám ještě akorát na půdě schovaný :lol: :| )..sice Sportline - DSG - United Gray, ale oproti tobě (lakovaný otěrový lišty máme oba) zvenku pořád akorát nižší pružiny, mlhovky a to je tak všechno, když to dáš dokupy tak sme defacto na tom samým ;) a beru to s humorem ;) :D
tím jsme si to vysvětlili snad už dostatečně :wink: taky v pohodě.

Kamile, asi tak jak píšeš :mrgreen:, zatím ještě pořád nejsme na úrovni německa, ikdyž se to zvedá, pořád jsou ti kluci napřed- peněžně :D ale víme, že i s málem jde zahrát dost muziky a nemusí to bejt zrovna celkový přestavby, takže i tak buďme v klidu a jeďme si po svým :D, ale je dobře že tyhle věci (zatím v zahraničí) lidi koumaj! jsou zajímavý.
| Mk5boy |

Uživatelský avatar
Fazeey
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V - předek Golf VI

Příspěvek od Fazeey »

ten červenej je libovej, ten přechod mezi 5 a 6 neni tak znatelnej jako u předchozích generací, je to spíš jak větší facelift :D
635d

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“