Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

SpeedX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 03.06.2010 09:32

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od SpeedX »

Phob píše:hele to je jen jejich kec že jsou 55w a výstup jako 100w :-) to je jejich reklama, tím jen strašně zdůrazňůjou vyšší svitivost :-)
přece když je žárovka 55W tak je 55W a nemůže z ní jít 100W :-D proste to je jen "poutač" podle mě :-)
jinak myslím že maverick odtamtud bral ty ledky s can-bus a říkal že všechno vpohodě bez hlášení chyb ;-)
já mám ještě ty z aulotedky.sk, boužel tady v CZ se to ještě v té době neprodávalo

EDIT: teď na to koukám, takto asi bude fakt tak, že na žárovce bude napsané kvůli policii 55W ale ona bude ve skutečnosti 100W :-D s tím jsem se ještě nesetkal
No právě všude je výstup 100W :) Já asi prubnu pak tady ty si objednat ty 100W, kdyby někdo našel link na ty 55W ať to sem hodí. Jinak pak rovnou jak objednám ty H7ky tak objednám i ty LED parkovačky + LED do interiéru + LED osvětlení SPZ rovnou, výjde to za pár kaček a bude to paráda. Buď z toho eshopu nebo tady od jednoho borce na foru co tam prodává LEDky a všichni si ho chválí :wink:
:arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... br%C3%BDle

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od maverick1 »

ty 100W nebrat, fakt svítěj 100Wattama a to už je hooodně silný. Leda tak do dálkovejch... Ty 55W jsou v tom odkazu na anglickym ebay co jsem dával na začátku a posílaj po celém světě, takže by neměl být problém.
Já mam ledky v parkovačkách z http://www.svspraha.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a mohu doporučit. Cena se celkem dá, mám je tam už třetí měsíc a bez problému. Mám ty 4ledkové se zabudovaným odporem. Dával jsem ledky i do osvícení SPZ, sufitky 3 ledkové a ty odešly dost rychle. S reklamací ovšem vůbec nebyl problém, trošku jsem doplatil a koupil ty nové, 6ledkové, se zabudovaným chladičem na odpor. Ty mám teď třetí týden a myslím že ty už budou bez problému. Pokud chceš bílé světlo do parkovaček, musíš jít jedině do Ledek, opravdu bílá T10 žárovka neexistuje.

tyto mám v parkovačkách http://www.svspraha.cz/svspraha/eshop/9 ... MD-CAN-BUS" onclick="window.open(this.href);return false;

tyto mám teď v SPZ http://www.svspraha.cz/svspraha/eshop/9 ... em-CAN-BUS" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
DSC01117.JPG
Naposledy upravil(a) maverick1 dne 31.01.2011 22:28, celkem upraveno 1 x.
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od maverick1 »

jinak v interieru mám Ledky taky, tam už nemusí být s odporem

mám tam 4x toto (2 v přední a 2 v zadní stropní lampičce) http://www.svspraha.cz/svspraha/eshop/9 ... -superflux" onclick="window.open(this.href);return false;

a 1x toto (v přední stropní lampičce uprostřed) http://www.svspraha.cz/svspraha/eshop/9 ... -3LED-3SMD" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od Phob »

já mám třeba v zadní lampičce 3ks T10tky a ne jen dvě ;-)

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od maverick1 »

8O aha 8O ty taky musíš mít něco extra co? A taky ti svítěj velmi tlumeně i když je světlo vypnuté, dokonce i když je celá elektrika v autě vypnutá a klíček vytaženej ze zapalování? Mně jo, a docela se mi to líbí, takovej nechtěnej tuning :lol:
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od Phob »

Hodně lidí už tady celkově na fóru psalo že jim to taky pořád trošku svítí, prý to ale dělají jen levnější LEDky a není to ale problém :-) baterku to pry neřere :-D
Já jsem si u svých ale nevšiml ze by mi to nějak svítilo
Jinak nevím jak to, ale já nic nepředělával abych byl extra :-D prostě mám v zadní lampičce 3ks žárovek. Na stranách lampičky se dají zapnout samostatně (tlačítkem) a ta uprostřed svítí jen při otevřených dveřích.
Naposledy upravil(a) Phob dne 01.02.2011 11:43, celkem upraveno 1 x.

SpeedX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 03.06.2010 09:32

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od SpeedX »

Díky pánové za vyčerpávající info :wink: Jinak do těch SPZ LED určitě koupím ty s pasivním chladičem, jinak je dostačující do těch parkovaček jen ty se 4X LED, nezvolit třeba ty 9X LEDkové? Už jsem zvědavý jak to bude vypadat, už by konečně mohlo být jaro :)

EDIT: Jinak tak koukám a ten odkaz co jsi dal na ten anglický ebay jsou jen ty 4750K a to jsou stejně jak se dívám tak či tak na výstupu mají 100W a po těch co by měly na výstupu těch 55W a 4350K Super White nikde nemůžu narazit :D asi jsem slepý.

EDIT2: Do kufru musí být taky s odporem, nebo stačí tady tato? http://www.svspraha.cz/svspraha/eshop/9 ... -3LED-3SMD

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od maverick1 »

Máš pravdu, píšou u nich že 55W na vstupu a 100W na výstupu. Ale to je podle mě blbost, prostě je to 55W žárovka a těch 45W extra se tam jen tak z ničeho neobjeví...

V kufru jsem neměnil ale podle mě tam odpor být nemusí, stačí ta co jsi dal v odkazu.

A takhle svítí ty 4ledkové parkovačky. Myslím že to opravdu stačí 8) Je to focené mobilem, takže je ta fotka trochu přehnaná, ale fakt to svítí dostatečně.
Přílohy
17012011053.jpg
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od Phob »

v kufru nemusí být s odporem. odpor musí být jen parkovačky a spztka.
jinak taky jsem měl parkovačky 4ledkové a svítilo to dost dobře

SpeedX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 03.06.2010 09:32

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od SpeedX »

To maverick1: Jo paráda ty 4X LED jsou úplně dostačující a svítí to velice dobře podle té fotky :wink:
Asi mi to nedá a objednám to vše dokupy až příjde výplata,do jara mi to asi nedá spát :D Ještě kdybys byl tak hodný a fotl mi až budeš mít po ruce mobil za tmy zadní SPZ jak to svítí, jedná se jen o to ať ty 6LED/3SMD s chladičem nesvítí až moc a nebije to přece jen moc do očí. Ale když se tak stejně dívám tak ony jiné než 6X LED s tím pasivem ani nejsou, takže tam stejně asi nebude nějak moc na výběr, ale za fotku bych byl každopádně rád :wink:

Díky a je fajn si tu tak pokecat, učený z nebe nespadl tak je fajn to probrat ať člověk nekoupí nějakou "botu" a pak bude litovat.
Jinak já pak objednám ty Super White 4350K, já si taky myslím že to bude 55W a že to spíše bude takový marketingový trik :)

EDIT: tak jsem na ebay našel ty 4350K Super White, ale jen s tou specifikací na výstupu 100W jiné tam ty 4350K prostě nemají tak zkusím jít do těch :arrow: http://cgi.ebay.co.uk/MTEC-H7-55w-Super ... 091wt_1139

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od maverick1 »

Tak tady to máš... Fotil jsem to foťákem, tak jsem znovu vyblejsk i ty parkovačky... Ta SPZ svítí dost, ale ve skutečnosti ne tak silně jako na foto, ostatně stejně tak i parkovačky... Jinak nedivím se ti že nevydržíš čekat na jaro, já taky před 2 týdny dělal 7 hodin venku zadní repro a LEDky instaloval v 10 večer, hned jak jsem přišel domů a našel je v schránce :lol:
Přílohy
DSC01159.JPG
DSC01161.JPG
DSC01164.JPG
DSC01165.JPG
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

SpeedX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 03.06.2010 09:32

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od SpeedX »

To maverick1: Díky, vypadá to parádně, sice to svítí podle fota docela dost ta SPZ to se musí nechat, ale vypadá to dost dobře :wink:
No jo jak se člověk na něco těší a je rozhodnutý tak to se nedá moc dlouho odolávat a odkládat to :lol:
Jediné co ještě pouvažuji tak jestli nekoupit místo těch 4XLED/3SMD do parkovaček těch 9XLED/3SMD, to už je rozdíl 70kč což je zanedbatelné, ale to už je jen drobnost. Až mi to vše příjde a zbastlím to všechno do kupy tak nahodím pak nějaké foto i s těma Super White potkávačkama.
Tak díky za rady a snad to někomu i pomůže kdo si bude chtít kupovat to stejné, což se zde určitě někdo najde :wink:

SpeedX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 03.06.2010 09:32

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od SpeedX »

Zdarec všem,
mám ještě dotaz co říkate na tyhle žárovky do těch potkávaček?
:arrow: ŽÁROVKY PHILIPS BLUEVISION H7 55W
http://tuningautodoplnky.cz/zbozi/zarov ... -akce-5991

Je to lepší volba než ty MTEC H7 55w Super White 4350 ? Nebo to výjde na stejno? Ty Philips mají 4000kelvinů. Díky za info.

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od -Jakub- »

ten malý rozdíl v kelvinech okem nepoznáš...

SpeedX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 03.06.2010 09:32

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od SpeedX »

-Jakub- píše:ten malý rozdíl v kelvinech okem nepoznáš...
Teoreticky by měly být ty Philips žárovky asi trochu žlutější, jenom aby to pasovalo k bílému světlu těch parkovaček LEDkových aby tam nebyl nějaký velký rozdíl na oko, ale tak to už by se dalo těch pár kelvinů snad oželet. Spíše se mi jedná o kvalitu svícení a výdrže, nemá někdo s těma Philips žárovkama zkušenosti jak to svítí za deště a v noci?

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“