Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

martin.brtnik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 19.12.2010 16:48
Bydliště: Vyškov

Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od martin.brtnik »

Vlezou se tyto H7 do světel?
Prosím doporučte mi co mám dát za žárovky do světlometu. chci mít xenonovou svítivost ale hid sadu nechci.

http://www.tuning-centrum.cz/product/64 ... md-led-1ks" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od maverick1 »

copak o to jestli vejdou, ale s tímhle v noci nic neuvidíš. To tak max na denní svícení...
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

martin.brtnik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 19.12.2010 16:48
Bydliště: Vyškov

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od martin.brtnik »

tak mi poradtě jaké žárovky,které dokážou svítit jako xenon

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od maverick1 »

Tyhle vím že jsou fakt dobré, skoro srovnatelné s xenony 4700K, což je barva světla origo xenonů....

http://cgi.ebay.co.uk/MTEC-H7-12v-55w-C ... 335ac19e52" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
JuraRacing
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 18.11.2009 22:11
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od JuraRacing »

s kazdou ziarovkou co sa bude podobat na xenon neuvidis nic, osobna skusenost a tie co dal maverick mal som podobne tiez z ciny a s tym uz duplom nic nevidis vecer to je samovrazda ist a nedajboh este ked je cesta mokra to rovno mozes vypnut svetla a uvidis viac
Golf VII R-linie

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od maverick1 »

Pozor! Ty právě že nejsou Čína ale Japonsko.... a to je velkej rozdíl. V ČR se ani neprodávaj.
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

SpeedX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 03.06.2010 09:32

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od SpeedX »

maverick1 píše:Tyhle vím že jsou fakt dobré, skoro srovnatelné s xenony 4700K, což je barva světla origo xenonů....

http://cgi.ebay.co.uk/MTEC-H7-12v-55w-C ... 335ac19e52" onclick="window.open(this.href);return false;
Zdarec,
ty máš s tímto produktem přímo zkušenost máš to na autě? Docela by mě to i zajímalo. Je to teda opravdu taková tragédie jak píše JuraRacing s tím svícením v noci? Případně klidně poraďtě i nějaké trošku dražší, ale ověřené, že člověk nekoupí "zajíce v pytli".
Díky za info. :wink:

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od maverick1 »

Na autě je nemám, ale viděl jsem je na autě. Jsou to žárovky plněné xenonovým plynem. Nikoli halogenovým a potom baňka nastříkaná namodro :roll: To jak uvidíš ve tmě a za mokra záleží hlavně na teplotě světla (čím větší K tím modřejší světlo a tím horší viditelnost) Tyhle mají 4750K, dělají i model Super White 4350K, který sice nebude mít tak výrazný nádechdo modra ale v noci za mokra bude o něco lepší. Jak jsem psal jsou japonské výroby, stejné třídy jako žárovky PIAA, což je absolutní špička. Mám na autě HID sadu 6000K a pokud s ní budu mít problémy nebo s policajtama, určitě půjdu do těchto žárovek...
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

SpeedX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 03.06.2010 09:32

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od SpeedX »

To maverick:
díky za info. Jinak jsem nepochopil přesně, ale ty by jsi případně šel do těch 4750K, nebo do těch Super White 4350K?
Jsou ty Super White tyhle?:

Kód: Vybrat vše

http://www.e92-lighting.com/products/MTEC_4350K_H7_SUPER_WHITE-13-18.html
Jedná se o to ať to svítí v noci a za toho deště aspoň tak jako klasické žárovky.
Vím, že se ptám asi blbě ale nejsem v autech až takový profík :) Takže když si objednám přesně ty světla z minulého odkazu ty 4750K nebo tady ty 4350K, tak je normálně nacvaknu do H7 do Golfa a je to, žádné věci navíc se nemusí dodělávat nebo tak něco? Díky a když tak sorry za blbý dotaz :wink:

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od -Jakub- »

nemá někdo v dálkových 100W? Nevím co na to řekne jednotka...

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od maverick1 »

SpeedX: Jj, to jsou oni. Jen ten odkaz co jsi dal jsou Super white, ale 100W a do toho bych raději nešel. Mohlo by to svítit až moc a provokovat. Dělají ten samý model ale 50W. Do tmy a deště budou lepší ty 4350K. A měníš jen kus za kus, nic jiného.

Jakub: 100W žárovky jsem nezkoušel
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

SpeedX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 03.06.2010 09:32

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od SpeedX »

To maverick1:
Jo super díky :wink: , dám na to bacha a objednám ty 50W 4350K buď příští měsíc jestli to výjde nebo nejpozději do jara to tam je, pak dám foto + dojmy.
Jenom by mě potom ještě zajímalo abych k tomu dopasoval i parkovačky, ať nejsou žluté standartní ale taky nějak v tomhle spektru tak jsem psal do tohoto topicu ohledně LED parkovaček :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 4&start=30
Tak na to by mě zajímal nazor ještě, případně je lepší tam dát do těch parkovaček tu LEDku nějakou rovnou se zabudovaným odporem jak jsem tam házel link, nebo je i nějaká žárovička místo LEDky co se vyrovná k takovému podobnému spektru jak ty hlavní světla 4350K a nebude házet žádnou chybu. Je lepší tam zvolit ty LEDky z toho topicu nebo nějakou žárovku?
Díky za typ případně :wink:

EDIT: Jinak jsem se tak díval na ty MTEC 4350K H7 SUPER WHITE 50W a nikde to nemůžu moc najít na ebay a jinde. Jsou všude jen s příkonem 55W a výstup je 100W.

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od Phob »

však klasická H7 žárovka je 55W.
jinak pokud ledku, tak se zabudovaným rezistorem, rozhodně nedávat klasickou a dodělávat odpor, to už se v dnešní době nevyplatí.
jinak zatím jsem nenarazil na pořádně bílou žárovku, mám tam teď nějaké namodralé a svítí trošku běleji než obyčejné, ale pořád je to dost žluté

SpeedX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 03.06.2010 09:32

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od SpeedX »

Phob píše:však klasická H7 žárovka je 55W.
jinak pokud ledku, tak se zabudovaným rezistorem, rozhodně nedávat klasickou a dodělávat odpor, to už se v dnešní době nevyplatí.
jinak zatím jsem nenarazil na pořádně bílou žárovku, mám tam teď nějaké namodralé a svítí trošku běleji než obyčejné, ale pořád je to dost žluté
No však jo ty H7 SUper white jsou na 55W ale výstup svítí jako 100W a to může už dost osilňovat a mít problém s policajtama víš jak, takže proto. Ale jako kdyby nebyly ty 55W na výstupu tak bych možná prubnul ty 100W když nezbude nic jiného. Jinak jasně že už ty s odporem LEDky, jen jestli není nějaká náhrada za to žárovka třeba s podobným spektrem za rozumný peníz, ono přece jenom 600kč za 2malé potkávačky je docela pálka. :wink:

EDIT: všiml jsem si toho odkazu co jsi dal u těch LED světel, tam jsou už docela solidní ceny :wink: Ty se na ně taky chystáš je zkusit koupit někdy?

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz. Vlezou se tyto světla do světlometů?

Příspěvek od Phob »

hele to je jen jejich kec že jsou 55w a výstup jako 100w :-) to je jejich reklama, tím jen strašně zdůrazňůjou vyšší svitivost :-)
přece když je žárovka 55W tak je 55W a nemůže z ní jít 100W :-D proste to je jen "poutač" podle mě :-)
jinak myslím že maverick odtamtud bral ty ledky s can-bus a říkal že všechno vpohodě bez hlášení chyb ;-)
já mám ještě ty z aulotedky.sk, boužel tady v CZ se to ještě v té době neprodávalo

EDIT: teď na to koukám, takto asi bude fakt tak, že na žárovce bude napsané kvůli policii 55W ale ona bude ve skutečnosti 100W :-D s tím jsem se ještě nesetkal

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“