Převařit výfuk na střed

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Převařit výfuk na střed

Příspěvek od maverick1 »

Nevíte prosím někdo jestli lze jednoduše převařit koncovky výfuku na 1.9TDi na střed? Představoval bych si uříznout stávající origo koncovky, díry zadělat, udělat dvě nové na středu a navařit koncovky ala GTi... Zajímá mě jestli třeba uvnitř 3. dílu výfuku nejsou nějaké přepážky nebo něco co by znemožňovalo udělat díry na středu... Dík moc
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

mohy1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 25.06.2011 15:23

Re: Převařit výfuk na střed

Příspěvek od mohy1 »

taky jsem nad tim premyslel, vypada to moc stylove... :drinks: Ale kdyz ti autak huli, coz kazdy chiply bude,taktak by me sral kour na prdeli...ted mam vyfuk vyvedeny pod auto, a mooooc se mi to zamlouva... :yahoo:
Seat Leon-PRODANO
VW Golf V GT Sport,12/2008-156,4 PS , 356 Nm-UŽ NENÍ CO PRODÁVAT :-(
Peugeot 407 2.2HDi BiTurbo 125kw

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Převařit výfuk na střed

Příspěvek od maverick1 »

jako, chipnuto mám, hulí mi to, ale ne nejak extrémně...navíc GTi zadek budu dělat určitě, takže jestli výfuk na straně nebo uprostřed...na tom už nesejde... Jen pořád nevím jestli to lze převařit na ten střed nějak nekomplikovaně.
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Převařit výfuk na střed

Příspěvek od Phob »

no tak já myslím že jedině to navařit normálně ze strany, ale kolenama a prodloužením to táhnout na střed, asi těžko to půjde tak, že zavaříš stávající díry, vyřežeš nové na středu a navaříš koncovky...
jinak když chceš GTI zadek, tak to chceš jako vyřezat i díry uprostřed v GTi nárazníku a ty na straně zavařit?

Uživatelský avatar
i3ucher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 17.06.2009 18:04

Re: Převařit výfuk na střed

Příspěvek od i3ucher »

http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=8 ... 7&start=40" onclick="window.open(this.href);return false;

kukni tie moje vyfuky

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Převařit výfuk na střed

Příspěvek od Phob »

fajn, ale škoda že jsi nevyfotil vnitřek toho výfuku, je to tam taky třeba upravovat jo?

Uživatelský avatar
i3ucher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 17.06.2009 18:04

Re: Převařit výfuk na střed

Příspěvek od i3ucher »

No ja ho mam v hlave... uz minule som chcel nakreslit asi ako to tam je. Stale neni cas na zvys :) A pokial chces dat vyfuky na stred musis sa pohrat... lebo su tam 3 komory a akurat jedna stena komory je na mieste kde by mala byt koncovka takze je to dost o hubu... ale pokial sa rozhodnes cely stred vyhodit aby ti vlastne zadny tlmic sluzil len ako drziak (vid moj pripad) neni stym problem :)

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Převařit výfuk na střed

Příspěvek od maverick1 »

Phob píše:jinak když chceš GTI zadek, tak to chceš jako vyřezat i díry uprostřed v GTi nárazníku a ty na straně zavařit?
přesně tak, to co vyříznu uprostřed, tím zavařím ten otvor na straně. Potom ještě pár úprav ohledně lakování atd.(to uvidíte) 8)a na tu část "jakože difuzor" přijde černá lesklá folie....

takhle si představuju to převaření na střed...
Přílohy
63990361hu4.jpg
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
i3ucher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 17.06.2009 18:04

Re: Převařit výfuk na střed

Příspěvek od i3ucher »

hm hm hm :/ radsej kup sedacky :D:D

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Převařit výfuk na střed

Příspěvek od grebec »

kdyby někdo chtěl dělat ten výfuk tak mám doma dva koncové tlumiče navíc a překáží.třeba kdyby se to nepodařilo nebo na experiment.dám levně zavazí.jeden má navařenou kocovku z octavie 2 měla by pasovat do gti nárazníku kdyžtak sz

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“