Nejde zavřít kapota

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
spartan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 30.04.2012 19:20

Nejde zavřít kapota

Příspěvek od spartan »

Zdravím dnes jsem otevřel kapotu a když jsem ji chtěl zavřít tak nejde domačknout.Asi tam něco prasklo,tak se chci zeptat zda nemate někdo zkušenost co s tím.Zda se že lanko ke kapetě se hybe ale v tom zámku ani tuk.Tak se chci zeptat jestli se ten zámek dá nějak rozebrat a mrknout na něj co s tím je?Jestli se da nějak opravit nebo se musí koupit nový.Prosím o radu.Děkuji.

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Nejde zavřít kapota

Příspěvek od alean »

kapota se nedomačkává,zvedneš a z přiměřené výšky pustíš ,když nepůjde zkus vystříkat Wdčkem

Uživatelský avatar
vwgecko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 815
Registrován: 26.04.2009 12:13
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde zavřít kapota

Příspěvek od vwgecko »

mě nepomohlo ani puštění z maximální vejšky..ani mlácení..nakonec sem zjistil že si přivírám klíče od bytu a auta :D
sen skončil (vw-life.eu)
život de dál: http://www.dfens-cz.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
moje nová láska- vločka - vw T3 VANAGON GL Westfalia Camper 2,1 MV KAT

spartan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 30.04.2012 19:20

Re: Nejde zavřít kapota

Příspěvek od spartan »

zdravim.ne klíče tam nebyli.dneska jsem to rozebral vyndal cely zamek byl nejaky zasekly a nevracel se!! myslel jsem že je prasklá nejaka pružina nebo praskly lanko nakonec ho stačilo promazat a rozhybat a dat zpátky.a už maká díky

antmara
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 27.04.2011 08:33

Re: Nejde zavřít kapota

Příspěvek od antmara »

Zdravím, mám stejný problém. Otevřela jsem kapotu, něco luplo a kapota už pak nešla domáčknout, jakkoli jsem s tím třískala. Pak jsem si všimla, že klika na otevírání kapoty je povislá a nedrží, pravděpodobně prasklé lanko. Můžete mně poradit, jak to opravit (kde co rozebrat atd.)? Díky :)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“