Folie na zadní dveře a okno kufru

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Milcus242
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 13.03.2009 08:01

Folie na zadní dveře a okno kufru

Příspěvek od Milcus242 »

Ahoj všem potřeboval bych radu musim mit atest o montáži folii na zadní dveře? V jedny prodejně mi tvrdili že jo tak abych si to tam nedal bez atestu (levněji) a pak mě nevyhodili z technicky. Dík za odpovědi. :wink:

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Folie na zadní dveře a okno kufru

Příspěvek od hasmen »

Milcus242 píše:Ahoj všem potřeboval bych radu musim mit atest o montáži folii na zadní dveře? V jedny prodejně mi tvrdili že jo tak abych si to tam nedal bez atestu (levněji) a pak mě nevyhodili z technicky. Dík za odpovědi. :wink:
No já nevím... zadní dveře snad zákon/vyhláška ani neřeší http://www.policie.cz/clanek/meric-prop ... vetla.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; :mrgreen:

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Folie na zadní dveře a okno kufru

Příspěvek od maverick1 »

Pokud máš obě vnější zpětná zrcátka, můžeš zadní boční a zadní zatmavit jak chceš....
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

TomKak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 19.06.2011 17:41

Re: Folie na zadní dveře a okno kufru

Příspěvek od TomKak »

taky přemýšlím o foliích, ale potřeboval bych poradit, tak se zeptám tady, když už se tu řeší folie...snad to nebude vadit zakladateli tohoto topicu :)...vyplatí se dát na přední boční okna folie, který jsou povoleny (propustnost 70%) nebo je to zbytečný a nebude to ani skoro poznat? nebo kolik je je tak rozumné zatmavení zadních bočních oken a zadního skla, aby to nebyl velký skok oproti předním nezatmaveným...díky za rady :)
MKV 1,4

Uživatelský avatar
Milcus242
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 13.03.2009 08:01

Re: Folie na zadní dveře a okno kufru

Příspěvek od Milcus242 »

Ja bych bral to zatmavit jen tak rozumě jako je to origo z výroby, když si koupíš lepší výbavu tak maj zadní okna zatmaveny, ale nevim na kolik to je asi 50% propustnost je to tak ne?

TomKak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 19.06.2011 17:41

Re: Folie na zadní dveře a okno kufru

Příspěvek od TomKak »

přesně taky jsem to už takhle viděl z výroby a vypadalo to dobře...propustnost právě nevim...tipuji to taky tak na těch 50%...snad poradí ještě někdo :)
MKV 1,4

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Folie na zadní dveře a okno kufru

Příspěvek od maverick1 »

TomKak píše:taky přemýšlím o foliích, ale potřeboval bych poradit, tak se zeptám tady, když už se tu řeší folie...snad to nebude vadit zakladateli tohoto topicu :)...vyplatí se dát na přední boční okna folie, který jsou povoleny (propustnost 70%) nebo je to zbytečný a nebude to ani skoro poznat? nebo kolik je je tak rozumné zatmavení zadních bočních oken a zadního skla, aby to nebyl velký skok oproti předním nezatmaveným...díky za rady :)
Co se týče těch předních - Nevyplatí. Propustnost co máš na oknech teď je v podstatě na hranici, origo je to 70něco % (nevím přesně jestli 74 nebo 77...nebo kolik). Takže pokud bys to zatmavil tak, aby to bylo stále v mezích zákona, bude tě to stát dost peněz, zatmavíš to o jednotky procent a efekt okem skoro nepoznáš...
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

TomKak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 19.06.2011 17:41

Re: Folie na zadní dveře a okno kufru

Příspěvek od TomKak »

maverick1 píše:
TomKak píše:taky přemýšlím o foliích, ale potřeboval bych poradit, tak se zeptám tady, když už se tu řeší folie...snad to nebude vadit zakladateli tohoto topicu :)...vyplatí se dát na přední boční okna folie, který jsou povoleny (propustnost 70%) nebo je to zbytečný a nebude to ani skoro poznat? nebo kolik je je tak rozumné zatmavení zadních bočních oken a zadního skla, aby to nebyl velký skok oproti předním nezatmaveným...díky za rady :)
Co se týče těch předních - Nevyplatí. Propustnost co máš na oknech teď je v podstatě na hranici, origo je to 70něco % (nevím přesně jestli 74 nebo 77...nebo kolik). Takže pokud bys to zatmavil tak, aby to bylo stále v mezích zákona, bude tě to stát dost peněz, zatmavíš to o jednotky procent a efekt okem skoro nepoznáš...

To jsem si přesně myslel no :) takže to vidím jen tak nějak rozumně folie na zadek... :good:
MKV 1,4

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“