Rozborka předních světel

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirgi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 22.06.2009 11:09
Bydliště: Liberec

Rozborka předních světel

Příspěvek od Jirgi »

Pánové dotaz, rozdělával jste někdo už origo přední chromy? Co je k tomu vše potřeba, plus nějaký návod? U G IV se to dalo rozlepit v troubě a pak namočit do vody..... nebo rozmlátit kladivem a koupit nový skla, jenže to u G V nejde.... Díky za každou radu ;)

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozborka předních světel

Příspěvek od Phob »

no rozlepoval jsem to horkovzduškou. moc to teda nešlo. nahříval jsem to po částech a do spáry jsem vkládal tenký předmět a páčil to, nakonec se podařilo. pak už je to vpohodě, paraboly jsou přichycené k té zadní části kterou odlepíš, no a u předního plexi ti zůstane ten plast, co je jakovy kolem parabol, jsou tam asi 4 malé šroubky, ty odšroubuješ a dostaneš ten plastový kryt kolem parabol pryč a můžeš lakovat ;-) :-)

Uživatelský avatar
Jirgi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 22.06.2009 11:09
Bydliště: Liberec

Re: Rozborka předních světel

Příspěvek od Jirgi »

Phob píše:no rozlepoval jsem to horkovzduškou. moc to teda nešlo. nahříval jsem to po částech a do spáry jsem vkládal tenký předmět a páčil to, nakonec se podařilo. pak už je to vpohodě, paraboly jsou přichycené k té zadní části kterou odlepíš, no a u předního plexi ti zůstane ten plast, co je jakovy kolem parabol, jsou tam asi 4 malé šroubky, ty odšroubuješ a dostaneš ten plastový kryt kolem parabol pryč a můžeš lakovat ;-) :-)
Děkuju Ti převelice kolego!!!! Máš u mě panáka na nějakym eventu ;)

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozborka předních světel

Příspěvek od Phob »

a hele co jsem pro tebe ještě vyštrachal, tady podle toho jsem to kdysi dělal já ;-) http://www.golfmkv.com/forums/showthread.php?t=70773" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jirgi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 22.06.2009 11:09
Bydliště: Liberec

Re: Rozborka předních světel

Příspěvek od Jirgi »

Phob píše:a hele co jsem pro tebe ještě vyštrachal, tady podle toho jsem to kdysi dělal já ;-) http://www.golfmkv.com/forums/showthread.php?t=70773" onclick="window.open(this.href);return false;
Děkuji Ti, jsi borec a Ježíšek se ti v pondělí určitě odmění ;)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“