jak rozebrat zadni svetla ?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jak rozebrat zadni svetla ?

Příspěvek od pasikb5 »

grebec píše:budu tam mět o 6 diod víc uplně stejných jak origoš a černé pozadí.blinkr bude čirý ale bude vypadat že je černý.
pekna prace prosim popis mi teda presny postup jak na to ...? ja se porad bojim ze ty svetla znicim.. :roll:
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: jak rozebrat zadni svetla ?

Příspěvek od grebec »

phob:použil jsem oranžový led pásek kde jsou uplně stejné diody a řekl bych že svítivost je naprosto stejná po odzkoušení svítí stejně ale přesné parametry diod nevím.
pasikb5:riziko že to zničíš je tam vždycky i kdybys rozdělal předtím třeba 10 světel stejným způsobem.když jsem rozdělával zadní světla tak sem taky jedno malé a jedno velké zničil než jsem zhruba přišel na to jak to rozdělat.Každopádně to chce trpělivost a hodně času třeba jeden tenhle blinkr tak 2 možná 3 hodiny než jsem ho pokořil a jedno zadní velké svetlo jsem rozdělával 9hodin.jinak potřebuješ malý hodinářský šroubováček a malé kladívko.to velké co je na obrázku jdem měl jen na podložení nebo kdyby to nevyšlo tak abych to mohl dorazit :)první to lehce osekávám ve spáře kolem dokola jak je to svařené tak je jakoby taková natavená housenka tak te se zbavíš a pak pomalu kolem dokola musíš jakoby vysekat takovou spáru v místě kde je spojený spodek světla s krytem.až to je kolem dokola začnu pomalu zkoužet ze všech stran kde to pujde načnout a to tak že v rýze kterou sem vysekal se snažím jakoby dostat ten šroubovák hloubějc mezi spodek a kryt až to někde trochu praskne tak pomalu klepu dál a světlo postupně praská a díky tomu že sem si kolem dokola udělal spáru tak to praská v ní.když se přestane dařit na jedné strané zkusím načnout další a pak postupně propojuju až dokud to nerozdělám uplně do posledního kousku.chyba je když třeba rozděláš třičtvrté nebo třeba klidně 99procent a pak se to snažíš už rozlomit to není dobré musíš to doklepat až dokonce.nevím jestly z toho co sem napsal neco pochopíš ale snad to tobě nebo někomu jinému pomože ke zdárnému rozdělání.

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jak rozebrat zadni svetla ?

Příspěvek od pasikb5 »

jo super takhle mi to uplne staci o vikendu se do toho pustim snad se mi to povede...diky
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: jak rozebrat zadni svetla ?

Příspěvek od Phob »

Nevim jak OEM Led svetla, ale klasicka svetla na GV se daji rozdelat z vnitrni strany, nemusi se odlepovat vnejsi plexi ne?

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: jak rozebrat zadni svetla ?

Příspěvek od grebec »

no jsou dva druhy valeo a visteon do jednoho typu u těch valeo se dostat dá tím že odděláš ten zadek ale nedostaneš se stejně tam kam potřebuješ jen do toho středu takže tam kroužek stejně nedáš...

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: jak rozebrat zadni svetla ?

Příspěvek od grebec »

hotovo
Přílohy
IMG_6126.JPG
IMG_6100.JPG

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“