aerodynamický šum od LZ okna

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

aerodynamický šum od LZ okna

Příspěvek od tomasgti »

Potýkám se s menším problémkem a zaboha na něj nemůžu kápnout :) Od cca. 80 km/h slyším šumění větru od levého zadního okna, šumění se stupňuje s rychlostí a ve 130 km/h na dálnici si připadám jako bych měl nedovřené okno... ovšem při micro nedovření tento šum v nízkých rychlostech přestane ale ve vysokých se nedovření už projeví zase šumem, ale jiným než s absolutně zavřeným... lišta zevnitř u trojúhelníku je přetmelena a dále i celá lišta nahoře (octavia II trpěla na ten trojúhelník právě s podobným šuměním asi co mám já a řešili to právě přetěsněním). Nic nepomohlo, zkoušel jsem všelijak podlepit páskou, dokonce jsem jednou vyjel a měl zalepené všechny místa, kde by to mohlo svištět a bez výsledku. Někde jsem slyšel, že by to mohlo být špatně spasované okno tím pádem nezajede rovnoměrně do těsnění a uniká tam vzduch. Dále je faktem, že okno má celkem dost vůli i když je zavřené tak nahoře s ním lze zahýbat 1mm-2mm do předu do zadu (podlepeno páskou na hokejku :) aby nemělo vůli= bez výsledku). Nic prostě, jediné co může posloužit jako indicie, že při malinkém nedovření se opravdu šum v nízkých rychlostech ztratí... neví někdo ??? Za každou radu bud rád... :budo:

Ještě mám v plánu kuchnout dveře a podívat se na stahovačku... I_DONT_KNOW :(
Pirelli edition

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“