Prahy G5

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bzuco
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 14.08.2011 13:50

Prahy G5

Příspěvek od Bzuco »

Zdravim,

chcem si nahodit prahy z R32. Mam k tomu vsetko aby to bolo ako origo, ale mam problem. Neviem kam presne navrtat diery na tu listu, ktora ide pod prah. Viete mi niekto poradit, po pripade dat rozmery, alebo foto, kde by to bolo zakotovane, alebo nakres?

Dakujem.

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Prahy G5

Příspěvek od -Jakub- »

není to sice přesně odpověď na co se ptáš, ale většina co prahy dodělávala je mají bez nosné lišty právě kvůli toho vrtání a drží to krásně i bez ní.

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Prahy G5

Příspěvek od Phob »

myslím že to tady nikdo nevrtal, jen přišrouboval zespoda a nahoře přilepil oboustrannou páskou co na nich je, mám to tak taky už asi dva roky a drží to vpohodě ;)

EDIT: tak Jakub mě předběhl :mrgreen:

Uživatelský avatar
Bzuco
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 14.08.2011 13:50

Re: Prahy G5

Příspěvek od Bzuco »

...len ja to tak nechcem... Preto sa pytam. Po pripade sa to neda najst v niektorej prirucke, alebo obrazok s rozmermi z niektoreho manualu?

Dakujem.

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Prahy G5

Příspěvek od Phob »

no to nevím jestli najdeš, to jsi měl chtít montážní manuál u dealera :-D já bych to dělal asi tak, že bych si tu lištu přilepil k autu třeba papírovou páskou a zkusil na to nasadit GTI prahy, tak bych to dělal do té doby, než bych našel tu správnou pozici aby GTI prahy licovaly jak mají na autě a pak bych to navrtal, přišrouboval a hotovo :-) ale to je jen takový návrh amatéra... ;)

Uživatelský avatar
Luky.Sipak
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1842
Registrován: 11.08.2010 20:07
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Prahy G5

Příspěvek od Luky.Sipak »

\já bych to zas udělal tak, že bych si ty prahy na lištu nasadil a zdruhé strany bych dal oboustranku na které bych si nechal delší tu odlepovací část, vše bych to nasadil, přišrouboval a poté bych strhl tu oboustranku. Pak sundal prahy a ta lišta by ti tam zůstala přilepená :-). Takle jsem vlastné montoval prahy, přišrouboval a když vše bylo dotaženo, tak jsem trhal tu pásku ;-). Snad jsem trochu poradil
Golf MK7 Variant R-Line WHITE SHADOW

TOPIC: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 8#p3331458" onclick="window.open(this.href);return false;


ex: TOPIC: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=129&t=210467" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
laco laslo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 802
Registrován: 07.05.2009 15:37
Bydliště: Brno- venkov

Re: Prahy G5

Příspěvek od laco laslo »

a- 855 mm
b- 822 mm
c- 617 mm
d- 411 mm
e- 205 mm
f- 205 mm
x-g- 411 mm
h- 617 mm
i- 822 mm
k-37 mm

Je to vytažené z elsy. Taky mám gti prahy nasunuté na té navrtané liště, ale kdybych si to měl dělat sám, tak bych na to vrtání asi neměl koule. Přece jenom to jsou prahy a asi potom nebude daleko ke korozi. Takže bych to potom pořádně ošetřil. Nejdřív se vrtá to- a-(měří se to i s tloušťkou podběhu) a potom se to odměřuje od té první středové díry. Vrták 1,5mm, před vrtáním naklepnout důlčíkem.
Přeju pevné nervy.
Přílohy
N66-10334.png
N66-10334.png (6.36 KiB) Zobrazeno 2002 x
VW Golf VII Variant 1,4 TSI

Uživatelský avatar
Bzuco
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 14.08.2011 13:50

Re: Prahy G5

Příspěvek od Bzuco »

...super, dakujem za rady a dam vediet ako to dopadlo... Ci uz zurivym rozkopanim, alebo nahodenim :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“