Přední světla s denním svícením?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
Kubasky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 23.06.2015 19:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Přední světla s denním svícením?

Příspěvek od Kubasky »

Taky se přidám do konverzace. Ví někdo co je tohle za světla? HELLA 1LL 009 476-031 (xenon-look) to nejsou.. i když vypadají že by mohly :) ..Strašně se mi líbí zabudované denní svícení do hlavního světlometu ale bylo mi řečeno že Hella v katalogu ani nic podobného nemá :/ ..Jiná značka se mi ale kupovat nechce :D

http://www.autodily-online.cz/cs/E-shop ... 09_476-031" onclick="window.open(this.href);return false; <- tyto to nejsou :/

Nebo jestli se dá třeba vyměnit žárovka a nakódovat to? ..ale to bych pak přišel o blinkr ne?

Díky za názory :)
Přílohy
1498074.jpg
G5 1.9TDi 77kW BlackMagic

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Přední světla s denním svícením?

Příspěvek od skacel99 »

Není to prostě jenom LED žárovka v parkovačce? Pokud vím,tak sériově se takhle s LED denním svícením žádný světla na GV nedělaly

Uživatelský avatar
Kubasky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 23.06.2015 19:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Přední světla s denním svícením?

Příspěvek od Kubasky »

Asi se zeptám hloupě, ale mám dojem že parkovačky/obrysovky jsou u G5 ty vnitřní velká světla? Tam kde to tomu týpkovi svítí je blinkr přece
G5 1.9TDi 77kW BlackMagic

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Přední světla s denním svícením?

Příspěvek od skacel99 »

Vnitřní velký jsou u GV vždycky dálkový,auto má čtyřsvětelnou optiku. Rozdíl je v umístění parkovačky. Xenony mají parkovačku vedle blinkru,halogeny v dálkové parabole jako starší Golfy :wink:

Uživatelský avatar
Kubasky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 23.06.2015 19:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Přední světla s denním svícením?

Příspěvek od Kubasky »

Jen pro ujasnění, kdyžtak mě oprav prosím. Auto mám teprve měsíc a moc jsem to ještě nekoumal :)
Přílohy
xenon-look.jpg
halogen.jpg
G5 1.9TDi 77kW BlackMagic

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Přední světla s denním svícením?

Příspěvek od Mirco »

maš prohozený "tlumená"/dálková :good:

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Přední světla s denním svícením?

Příspěvek od skacel99 »

Přesně tak,dálkový jsou snad u všech aut vždy víc uprostřed,potkávačky na okraji vozidla a dálkový nemají na žárovce clonu

Uživatelský avatar
Kubasky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 23.06.2015 19:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Přední světla s denním svícením?

Příspěvek od Kubasky »

Aha aha, díky za upřesnění hoši! :good: To jsem přesně potřeboval vědět. No a tak tedy, myslíte že by to šlo překódovat, aby mi parkovačky fungovali jako denní svícení? Kdybych měl přepínač s funkcí "Auto" + samozřejmě senzor světla a vše potřebné :) ..že bych přenul do polohy "Auto" a svítili by mi "parkovačky" a kdyby bylo třeba automaticky by se rozsvítili tlumené :) ..Funguje to takhle že? ..Něco jsem četl a zajímal se o to, ale jsem v tomhle nováček :)

Auto mám asi měsíc, ale plánuju s ním větší úpravy :D ..Rozhodně chci investovat do Hella xenon-look a líbí se mi právě tohle svícení viz obrázek výše ve vláknu.
G5 1.9TDi 77kW BlackMagic

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Přední světla s denním svícením?

Příspěvek od skacel99 »

Na parkovačky to nejde,ale na mlhovky jo. Parkovačky budou vždycky parkovačky. Můžeš s nima jezdit,ale na světelnej senzor ti to mezi parkovačkama a hlavníma přepínat nebude

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“