praskova lakovna

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dáda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 25.04.2011 22:09
Bydliště: Rokycany

praskova lakovna

Příspěvek od Dáda »

Zdravim vsechny,

prosim vas, nevim jestli to patri zrovna Sem do toho tematu, ale potreboval bych poradit s praskovou lakovnou, kde by dokazali nastrikat na kola tuhle modro-fialovou barvu, a hlavne pekne.

Nevite nahodou o nejaky kde by to zvladli? nejlepe zapadni cechy nebo Praha jeste by klidne sla, jde mi o to aby to udelal fakt peclive a pekne.
Přílohy
received_10205443969644153.jpeg

Uživatelský avatar
Dáda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 25.04.2011 22:09
Bydliště: Rokycany

Re: praskova lakovna

Příspěvek od Dáda »

a jeste bych se chtel zeptat, kdyz to bude praskovou barvou bude to leskly nebo matny?

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: praskova lakovna

Příspěvek od swenak »

Já jezdívám do Technolaku, kousek od Prahy. Přímo nabízí i lakování kol, ale je s nima někdy potíž, protože tam pracují vemena. Je tedy potřeba říct opravdu i takové kraviny, jako že kontaktní plochu diku s kotoučem nesmí lakovat a mají si to předtím polepit. I tak to někdy poserou:) Takže, vlastně, tam radši ne :-)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Dáda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 25.04.2011 22:09
Bydliště: Rokycany

Re: praskova lakovna

Příspěvek od Dáda »

swenak píše:Já jezdívám do Technolaku, kousek od Prahy. Přímo nabízí i lakování kol, ale je s nima někdy potíž, protože tam pracují vemena. Je tedy potřeba říct opravdu i takové kraviny, jako že kontaktní plochu diku s kotoučem nesmí lakovat a mají si to předtím polepit. I tak to někdy poserou:) Takže, vlastně, tam radši ne :-)
Ok dik..:D

Uživatelský avatar
Creams
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 15.10.2008 11:48
Bydliště: Ostrava

Re: praskova lakovna

Příspěvek od Creams »

ale tuhle barvu ti určitě nevykouzlí :-D jelikož toto bude na 99% elox a komax v této barvě nehrozí - zároveň k těm plochám - spousta známých nechává zalakovávat a nikdy nebyl problém s ničím :)
AUDI TTQ MKI

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“