XENON SVETLA Golf V

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
FMsedan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 12.05.2009 16:43

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od FMsedan »

zdravíčko chci se zeptat jestli má cenu obědnat http://www.xenony-levne.cz/xenony-levne ... svetlometu" onclick="window.open(this.href);return false; nebo ne? Chci 6000k nebo 8000k kvůli barvě a jelikož mi jedna výbojka přestala svítit tak přemýšlím že je vezmu,ale mám strach o výdrž výbojky. Nemá někdo? Vím že to jsou číny,ale origo se v jiné teplotě snad ani nedaj koupit a když jo tak to určitě bude raketa :-/
Leon 2.0 FSi s Brněnskou značkou na Plzeňsku. Na štelováku TA a 19" SKAD Stiletto

Lordiik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 22.07.2015 09:03

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od Lordiik »

Nie len že to nebude raketa, ale bude to dosť zlé. Ak chceš 6000K výbojky tak si kúp Osram Xenarc Cool Blue Intense alebo Philips WhiteVision, žiadne čínske hlúposti.

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od Dusanbe »

Mám tyhle origo nové D1S za 750,- kus kdyby měl někdo zájem. Případně i D2S :)
Přílohy
D1S 1.jpeg
D1S 2.jpeg
D1S 3.jpeg
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
SKAGERAK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 28.03.2015 17:00
Bydliště: praha

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od SKAGERAK »

dodělávku/přestavbu musí dělat auto-elektrikář se zkušeností
oslovil jsem přes 30 firem a 98% neumí nebo nemá zájem
světla musí mít homologaci DCR, automatické naklápění, ostřikovače
jen naklápění stojí 7-10.000,-

Uživatelský avatar
Firlusek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 27.05.2009 10:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od Firlusek »

Dovolím si obnovit vlákno. Mohu poprosit někoho s Etkou o vypsání čísla dílů potřebných pro zapojení originál xenonů a jejich nivelčních jednotek (Naklápění - přední zadní náprava)? SVětla mám pravé 1K6 941 032 a levé 1K6 941 031 originál AL ( Automotive Lighting). Jednotka by měla být tato, pokud mám správné info : 1T0 907 357 k ní dvě čidla náklonu Přední - 1K0941274C a Zadní - 1K0941273M. Dá se někde sehnat levně kabeláž pro čidla? i s gumovou ochranou?

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“